Μαυριτανία Σενεγάλη Βίος λιτός (Μαυριτανία & Σενεγάλη)

greco

Member
Μηνύματα
1.147
Likes
3.320
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος Τουρκιας
Αγαπητοι και ξεχωριστοι isabelle και hydronetta,εδω χαλαει ο κοσμος για το πως θα παμε απο Ciampino στο κεντρο της Ρωμης κι ερχεστε εσεις και μας μιλατε για το Τσαντ?Μα με...τσαντιζετε ωρες ωρες:)
 

isabelle

Member
Μηνύματα
902
Likes
4.165
Αποκάλυψη Τώρα: Εισχώρηση πρωτοκλασσάτου πράκτορα του τράβελστόρις στην καρδιά του ISIS.

Με τις αποκλεισμένες περιοχές του πλανήτη να αυξάνονται ανησυχητικά, ιδού πώς ένα απλό αλλά θαρραλέο γουρουνάκι με ακαταμάχητο φρόνημα και ύψιστη ταξιδιωτική συνείδηση κρύβει την χοιρινή του ταυτότητα κάτω από μουσουλμανικό μανδύα για να ταξιδέψει incognito ακόμα και στη Μέκκα και να στείλει ανταπόκριση στο φόρουμ.

Προσοχή: φωτογραφίες με σκληρό ισλαμικό περιεχόμενο. Απομακρύνετε τα παιδιά.

a000.JPG


"Ένας είναι ο Αλλάχ και ο Μωάμεθ ο προφήτης του!"
Φώτηση του Ηydronetta στο δρόμο για τη Νουακτσότ και μύηση στο σκληρό ισλάμ. Eκεί όπου η Σαχάρα χύνεται στον Ατλαντικό...

a001.JPG

Μετά την εκπαίδευση. Στοχασμός και αποφασιστικότητα.
 
Μηνύματα
301
Likes
1.820
Επόμενο Ταξίδι
Η.Π.Α.
Ταξίδι-Όνειρο
Ωκεανία
Αγαπημένε μας hydronetta σε ευχαριστούμε για μια ακόμα υπέροχη ιστορία γεμάτη με όλα τα ερεθίσματα που είναι ικανά να ξεσηκώσουν τον κάθε ταξιδιώτη για το επόμενο του ταξίδι! Έχεις πιάσει την πεμπτουσία του ταξιδιού, πράγμα που εμείς οι "πρωτάρηδες" ίσα που αρχίζουμε να ψυλλιαζόμαστε μέσα από τις δικές μας αναζητήσεις. Ειλικρινά γεύτικα την πικρίλα του τσαγιού, ένιωσα την άμμο από την αμμοθύελλα στα μάτια μου και απόλαυσα το ηλιοβασίλεμα της Σαχάρας μέσα από τις υπέροχες περιγραφές και τις φωτογραφίες σου! Και ένα ακόμα ευχαριστώ στην Isabelle για το υπέροχο υλικό του ταξιδευτή φωτογενή hydronetta!!! Είναι μια ιδιαίτερη χαρά όποτε βλέπουμε να ανεβαίνει στο φόρουμ μια ιστορία σου! Να είσαι πάντα καλά!!! :clap::clap::clap:
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
Γλυκέ μας hydronetta, σε ευχαριστώ εκ βάθους ψυχής για τη διάθεση που βρήκες και μας αφιέρωσες ακόμη μία ταξιδιωτική ιστορία, σε έναν προορισμό που λίγοι από εμάς ( ή ελάχιστοι) μελλοντικά μεσοπρόθεσμα θα επισκεφθούν!
Να σαι πάντα καλά να ταξιδεύεις σε τόπους αλαργινούς, off-the-beaten-track και να ταξιδεύεις και μας με την πένα σου και τις Pics! :clap:
Και σε επόμενα ταξίδια και στους συνταξιδιώτες σου:clap:


(Iσαβέλλα τον έδωσες στεγνά :haha:...σε ευχαριστούμε που μέσα από τις φωτο σου αποκαλύφθηκε ο πραγματικός σκοπός του ταξιδιού του γουρουνιού μας:xalara::innocent: )
 

isabelle

Member
Μηνύματα
902
Likes
4.165
(Iσαβέλλα τον έδωσες στεγνά :haha:...σε ευχαριστούμε που μέσα από τις φωτο σου αποκαλύφθηκε ο πραγματικός σκοπός του ταξιδιού του γουρουνιού μας:xalara::innocent: )
Malysa, σιγά μην τον άφηνα!;)

Και, μεταξύ μας, κρατάω κι άλλα κρυφά χαρτιά που όμως ΔΕΝ αποκαλύπτω καθώς σκοπεύω να χρηματοδοτώ μέσω αυτών τα μελλοντικά μου ταξίδια εκβιάζοντας τον Hydronetta μέχρι τα βαθιά γεράματα.
:shark1:
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.151
Likes
14.441
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Malysa, σιγά μην τον άφηνα!;)
Και, μεταξύ μας, κρατάω κι άλλα κρυφά χαρτιά που όμως ΔΕΝ αποκαλύπτω καθώς σκοπεύω να χρηματοδοτώ μέσω αυτών τα μελλοντικά μου ταξίδια εκβιάζοντας τον Hydronetta μέχρι τα βαθιά γεράματα.
:shark1:
Δε λέω κουβέντα
κρατάει κρυμμένα μυστικά και ντοκουμέντα...

Γλυκέ μας hydronetta, σε ευχαριστώ εκ βάθους ψυχής για τη διάθεση που βρήκες και μας αφιέρωσες ακόμη μία ταξιδιωτική ιστορία, σε έναν προορισμό που λίγοι από εμάς ( ή ελάχιστοι) μελλοντικά μεσοπρόθεσμα θα επισκεφθούν!
Να σαι πάντα καλά να ταξιδεύεις σε τόπους αλαργινούς, off-the-beaten-track και να ταξιδεύεις και μας με την πένα σου και τις Pics! :clap:
Και σε επόμενα ταξίδια και στους συνταξιδιώτες σου:clap:

(Iσαβέλλα τον έδωσες στεγνά :haha:...σε ευχαριστούμε που μέσα από τις φωτο σου αποκαλύφθηκε ο πραγματικός σκοπός του ταξιδιού του γουρουνιού μας:xalara::innocent: )
Αμήν!
Προς το παρόν μάλλον θα αναπολήσω συγγραφικά παλιότερα ταξίδια
 
Last edited by a moderator:

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.151
Likes
14.441
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Έστω και με 3χρονη σχεδόν καθυστέρηση... αξιώθηκα να ολοκληρώσω την επεξεργασία του βίντεο. Όσοι ενδιαφερονται επιλέγουν θέαση και σε ποιότητα 720p & 1080p


Οι αγαπητοί mods μπορούν να το προσθέσουν στην ιστορία σαν αυτόνομο κεφάλαιο με τίτλο "Βιντεοανασκόπηση"
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.166
Μηνύματα
882.738
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom