Περί Ποδοσφαίρου...

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.674
Likes
16.384
1-2 τελικό με τον Μέσι (τον μάτιασα) να χάνει πέναλτυ στο τέλος...

ΥΓ Ήθελα ένα HD κανάλι για να το δω γι αυτό ρώτησα αλλά βρήκα τελικά...
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.873
Likes
26.674
ΟΦΗ: Κατηγορεί για φοροδιαφυγή τον Παναθηναϊκό

Υπόμνημα στη Superleague κατέθεσε η ΠΑΕ ΟΦΗ, με το οποίο ζητάει εγγράφως το άνοιγμα των φακέλων αδειοδότησης της ΠΑΕ Παναθηναϊκός, κατηγορώντας την για φοροδιαφυγή ύψους 3,5 εκατομμυρίων ευρώ, μέσω των εισιτηρίων που διακινήθηκαν υπέρ της «Παναθηναϊκής Συμμαχίας».
http://www.gazzetta.gr/football/article/707092/ofi-katigorei-gia-forodiafygi-ton-panathinaiko

Είναι όλα ψέματα.Ο Καράφλας είναι εξυγιαντής.
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
http://www.efsyn.gr/arthro/diakopi-ep-aoriston
Για να δούμε αν υπάρχει πρώτη φορά θέληση να γίνει ένα ουσιαστικό βήμα για την καταπολέμηση αυτού του αίσχους που βλέπουμε τα τελευταία χρόνια.

Προσωπικά όσες φορές έχω τοποθετηθεί για το ελληνικό πρωτάθλημα είναι στα πλαίσια του χαβαλέ, τα ματάκια μου τα προφυλάσσω χρόνια από αυτό το έκτρωμα που δεν ξεκινάει από τις αδυναμίες των ομάδων εντός γηπέδου αλλά από τη ''μαφιόζικη'' συμπεριφορά των περισσοτέρων παραγόντων και του ούγκανου προβατοστρατού τους!
Τώρα για τα πρόσφατα επεισόδια είναι αυτονόητο οτι ήταν απολύτως κατακριτέα αλλά και η προσπάθεια κάποιων να νομίζουν οτι απευθύνονται σε λοβοτομημένους είναι εξίσου χυδαία!

Κατά τα άλλα (τα σημαντικά επί του θρεντ) η Μπαρτσελόνα χτες -που δεν είναι η αγαπημένη μου- είχε το δαγκωνιάρικο σε φόρμα και γενικά είναι ανεβασμένη τελευταία νομίζω, ειδικά στο πρώτο μέρος, στο δεύτερο η Σίτι άξιζε το γκολ κι έτσι θα έχει κι ένα ενδιαφέρον ας πούμε κι ο επαναληπτικός!
Το Γιουβέντους-Ντόρτμουντ δεν το είδα αλλά το πλεονέκτημα της Γιούβε είναι εύθραστο, ειδικά αν οι Βεστφαλοί θυμηθούν τον καλό τους εαυτό!

Στα σημερινά πάλι δεν ξέρω τι να προτιμήσω να δω... το Λεβερκούζεν-Ατλέτικο ή το Άρσεναλ-Μονακό;
Κάτω από άλλες συνθήκες το 1ο θα ήταν φαβορί και μάλλον εκεί θα καταλήξω αλλά το βλέπω προβλέψιμο και να γέρνει εύκολα στο διπλό, το άλλο έχει ενδιαφέρον πάλι για τον Βενγκέρ αλλά στο τέλος δεν πιστεύω οτι θα πληγωθεί από την παλιά του ομάδα.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.659
Likes
50.481
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Στα σημερινά πάλι δεν ξέρω τι να προτιμήσω να δω... το Λεβερκούζεν-Ατλέτικο ή το Άρσεναλ-Μονακό;
Δεςτο πρώτο και παρακάλα να χάσουν οι φασιστες.

Εντάξει στη Σούπερ Λίγκα γίνονται έκτροπα, αλλά ας μην γενικεύουμε. Στις άλλες κατηγορίες πρυτανεύει το αθλητικό πνεύμα:
http://www.contra.gr/Soccer/Hellas/BEth/epeisodia/agrio-ksulo-sthn-lamia-photos.3326292.html
 

Panos_65

Member
Μηνύματα
506
Likes
1.170
http://www.novasports.gr/news.aspx?...2&Competition=1713&Season=158001&Round=414577
Τρομερό! που θα στερηθούμε αυτό το θέαμα!!! :D

η Μπαρτσελόνα χτες -που δεν είναι η αγαπημένη μου- είχε το δαγκωνιάρικο σε φόρμα και γενικά είναι ανεβασμένη τελευταία
Το Σάββατο που μας πέρασε έχασε από τη Μάλαγα (0-1) μέσα στο "καμπ-νου", κάνοντας ένα από τα χειρότερα φετινά της παιχνίδια και μένοντας στο -4 από τη Ρεάλ...
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.674
Likes
16.384
Βενγκέρ τα θέλει ο κ@@ος σου....θα τα ακούσεις πάλι απο τον Μουρίνιο...
βέβαια Άρσεναλ είναι αυτή και μπορεί να κερδίσει μέσα στο Πριγκιπάτο αλλά θα περάσει;;;...είδομεν..
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.674
Likes
16.384
«Βαριά» καμπάνα στον Παναθηναϊκό από την Σούπερ Λίγκα για όσα έγιναν στην Λεωφόρο. Με αφαίρεση 3 βαθμών, δύο αγωνιστικές κεκλεισμένων και υψηλό πρόστιμο τιμώρησε η διοργανώτρια αρχή το «τριφύλλι».

http://www.gazzetta.gr/football/article/707984/i-poini-toy-panathinaikoy

Θα κάνει έφεση βέβαια ο Παναθηναϊκός αλλά δύσκολο το βλέπω ειδικά για το -3...

Τα κατάφερε ο Μαρινάκης...


Κατά τα άλλα ο Ολυμπιακός μάλλον μαλ@κίζεται στο α΄ημίχρονο...
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.091
Likes
23.855
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Στα σημερινά πάλι δεν ξέρω τι να προτιμήσω να δω... το Λεβερκούζεν-Ατλέτικο ή το Άρσεναλ-Μονακό;
Κάτω από άλλες συνθήκες το 1ο θα ήταν φαβορί και μάλλον εκεί θα καταλήξω αλλά το βλέπω προβλέψιμο και να γέρνει εύκολα στο διπλό, το άλλο έχει ενδιαφέρον πάλι για τον Βενγκέρ αλλά στο τέλος δεν πιστεύω οτι θα πληγωθεί από την παλιά του ομάδα.
Στοίχημα έπαιξες; :p:p:p
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.400
Για τον Ολυμπιακό τι να πεις; Μπαίνει δυνατά στο πρώτο 15λεπτο πιέζει κάνεις φάσεις και γκολ και μετά για ένα περίεργο λόγο τα έχει χαμένα. Περισσότερο και από την ουκρανική ομάδα που από εκείνη τη στιγμή πήρε τον έλεγχο του αγώνα, δεν έχασε μονομαχία και αν ήταν περισσότερο σοβαρή θα είχε βάλει και άλλα γκολ.
Ο Ολυμπιακός πάρα πολύ λίγος και πρέπει να γίνει αυτοκριτική για τις μεταγραφές που έγιναν.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.769
Μέλη
38.882
Νεότερο μέλος
aggelostzava

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom