Eurovision 2015

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.294
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μπαγκλαντες
Λοιπόν, αν και τον συγκεκριμένο διαγωνισμό τον θεωρώ για γέλια και για κλάματα, στέκομαι στο πρώτο (για γέλια) και αρχίζω τα σχόλια:
1ον Θωμαίς .. κάτι.
Δεν μου άρεσει καθόλου. Την φοβάμαι. Οταν την βλέπω να ανοίγει το στόμα, μου ερχονται συνειρμικά παραμύθια για παιδιά και κυρίως η κοκκινοσκουφίτσα και ο κακός ο λύκος. Το τραγούδι δε, θα μπορούσε να εχει τίτλο "όταν οι αδελφοί κατσάμπα συνάντησαν την Ραφαέλα Καρά".
20ν. Μαρία (ή Ελενα) Κυριακου. Μπαρδόν αδερφια.. με πήρε ο ύπνος, αφού πρώτα τηλεμεταφέρθηκα καμιά 20αρια χρόνια πίσω... Θα μπορούσε να τιτλοφορείται "Οταν δεν σας πιάνει το Υπνοστεντον". Μια ευγενική χορηγία της Φαρμακέξ για τους πάσχοντες απο αυπνίες.
3ον Κάποιος Μπάρεν ή τέλος πάντων κάπως ετσι. Μα και όμορφος δεν είναι, μα και Ρουβάς το παίζει, μα και με την χορογραφία σε πιάνει μια αισθηση ντεζαβου, μα και το τραγουδακι αίσχος είναι..... τίποτε... υποβιβάζεται κατηγορια και την επόμενη φορά που θα εμφανιστεί δημοσίως καλό θα ηταν να επισκεφθεί έναν καλό κουρέα. Το ασμα θα μπορούσε να τιτλοφορείται "Οταν ο κομμωτης σας δεν εχει κέφια".
4ον C-Real (αν και με τετοια φούστα θα μπορούσε να ονοματίζεται και σι-θρου). Ο καιρός των μαγισσών. Κάτι ασυνδετες κραυγές, κάτι κουνήματα ασκοπα κεφαλιού περα δωθε σαν τα σκυλάκια στα παρπριζ των αυτοκινητων, κάτι αλαλαγμοί, κάτι ξεσπάσματα, κάτι αλλοπρόσαλες μουγκαμάρες .... η χαρά του νευρολόγου. Τίτλος τραγουδιού: "Φωτοτυπικά μηχανήματα Η κόπια. Κοπιάρουμε τα πάντα."
50ν Μία που την λένε Shaya, αν και ψυχανεμίζομαι η κρυφή της επιθυμία και διακαής πόθος θα είναι ότι θα γούσταρε το΄όνομα Μπιγιονσε. Αδιάφορο. Και ζαλίστηκα και από το κούνημα με αποτέλεσμα να καταφύγω σε δραμαμίνες. Τίτλος τραγουδιού: "Κλαρίνο απ' τον τόπο σου κι ας είναι και μπαλωμένο".

Ορίστε... πάρτε να τα δείτε
http://www.newsbeast.gr/media/arthro/793522/auta-einai-ta-pede-tragoudia-gia-ti-eurovision-2015/
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.013
Likes
6.395
Τι τραγούδια είναι αυτά!! Αν θέλουμε ντε και καλά να στείλουμε κάτι σε γυναίκα, ας στείλουμε αυτές που και ταλέντο έχουν και μουσικάρες παίζουν και ίσως πάρουμε και κανένα 12αρι επιτέλους απο κάτι χώρες της Βαλτικής!

 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.150
Likes
14.438
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
όπου δεν έχω πάει
Αφού η dimkyr σχολιάζει και eurovision πέσαμε πολύ χαμηλά σ'αυτό το φόρουμ
Το χοιροστάσιο μετά από εκτενές :confused: άκουσμα ψηφίζει τα κλαρίνα. Στο άκουσμά τους κατεβάζουν γάλα οι θηλαζουσες γουρούνες, οι δε αρσενικοί παθαίνουν έναν οίστρο με την ξωτική ομορφιά της Γκιουλμπαχάρ της γλυκειάς, αραμπιμ το γιαχαμπιμ...
Επίσης αναβαθμίζεται ο θεσμός. Τώρα τραγουδάνε και στα υπόγεια...
 

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.428
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Δημητρούλα έχεις πυρετό; Δεν περίμενα τόση κουλτούρα από την αφεντιά σου.
Συμφωνώ σε όλα και ειδικά για τη Θωμαίδα που απορώ πως ανεβάζει τη λίμπιντο τόσων ανδρών.

Πάντως τον κλαρινίστα τον βρίσκω αρκετά σέξι. Μου θυμίζει έναν γκοθά Κurt Cobain στο πιο βουκολικό του :p
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.571
Εμένα πάλι, τα 4 απ'τα 5 μια χαρά μου φάνηκαν για eurovision. Σε σχέση με αυτά που ακούω κάθε χρόνο από άλλες χώρες τα δικά μας και πολύ τους είναι! Μόνο των c:real μου φάνηκε χάλια, δεν άντεξα να το ακούσω ολόκληρο. Πιστεύω πως θα στείλουμε της Κυριάκου επειδή με πλάτες τον αντ1 θα το σπρώξουν περισσότερο (και η κοπέλα έχει ωραία φωνή).. Αν κάποιο μου έμεινε σαν μελωδία 10 λεπτά μετά που τα άκουσα είναι το ρεφρέν του ela. Από της Shaya μου άρεσαν τα ριφάκια με το κλαρίνο.. Της Απέργη χαζοχαρούμενο και συλλαβιστό.
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.150
Likes
14.438
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
όπου δεν έχω πάει
Εμένα πάλι, τα 4 απ'τα 5 μια χαρά μου φάνηκαν για eurovision. Σε σχέση με αυτά που ακούω κάθε χρόνο από άλλες χώρες τα δικά μας και πολύ τους είναι! Μόνο των c:real μου φάνηκε χάλια, δεν άντεξα να το ακούσω ολόκληρο. Πιστεύω πως θα στείλουμε της Κυριάκου επειδή με πλάτες τον αντ1 θα το σπρώξουν περισσότερο (και η κοπέλα έχει ωραία φωνή).. Αν κάποιο μου έμεινε σαν μελωδία 10 λεπτά μετά που τα άκουσα είναι το ρεφρέν του ela. Από της Shaya μου άρεσαν τα ριφάκια με το κλαρίνο.. Της Απέργη χαζοχαρούμενο και συλλαβιστό.
Mην το συζητάς… Πώς θα εκπροσωπηθούμε άλλως εμείς οι ταπεινοί πλην τροφαντοί χοίροι; Η συγκυβέρνηση μετά των ποιμνιοστασίων και βουστασίων Ρούμελης και Ηπείρου επιβάλει κλαρίνο. Οι γουρούνες εδώ ξεσάλωσαν. Αν και πάντα το έλεγα ότι η καλύτερη συμμετοχή στο διαγωνισμό είναι η ακόλουθη σε μια υπερπαραγωγή του χοιροστασίου. Ερμηνευμένη από ένα νεανικό έρωτα που με απαρνήθηκε για τη διεθνής της καριέρα και μου άφησε αγιάτρευτα ψυχικά τραύματα
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.150
Likes
14.438
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
όπου δεν έχω πάει
ούτε ένα σχόλιο από Εβανζελί,ούτε από Βάριο.!!!!!!
Ούτε από Κλεοπάτρα.
Που βαδίζουμε σαν κράτος. :rolleyes:
Το ξανάγραψα… μας ψεκαζουνε. Δεν εξηγείται
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.571
Αν και πάντα το έλεγα ότι η καλύτερη συμμετοχή στο διαγωνισμό είναι η ακόλουθη σε μια υπερπαραγωγή του χοιροστασίου. Ερμηνευμένη από ένα νεανικό έρωτα που με απαρνήθηκε για τη διεθνής της καριέρα και μου άφησε αγιάτρευτα ψυχικά τραύματα
Σε απαρνήθηκε για την καριέρα και θα τρέχει στην eurovision;; Απ'τα σαλόνια στα αλώνια; Τα muppets είναι μερικές κλάσεις πάνω από διαγωνισμούς τέτοιου είδους.. ;)
 

tripakias

Member
Μηνύματα
7.995
Likes
12.062
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Εκεί
Τα γυρισματα στο γκαραζ εχει καποια ιδιαιτερησημειολογια; Εμεσα πως παμε για πατο, δηλαδη;

Πάντως τον κλαρινίστα τον βρίσκω αρκετά σέξι. Μου θυμίζει έναν γκοθά Κurt Cobain στο πιο βουκολικό του :p
Ο κλαρινιστας ειναι φτυστος η Βλασαινα που μας εφερνε αυγα. Μονο που αυτη ειχε μαυρο μουστακι.
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.726
Επόμενο Ταξίδι
?
Προτιμώ την αμερικανιά της Κυριάκου που τουλάχιστον δεν είναι μπασταρδεμένο.
Η κανίβαλος Σάγια κάτι λέει αλλά τόσο κλαρίνο ούτε σε ηπειρώτικο πανηγύρι.
Τα άλλα εμετός!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.792
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom