Περί Ποδοσφαίρου...

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ονειρεμένο Ταξίδι
Whole Africa,Cuba
Στοίχημα έπαιξες; :p:p:p
:haha::haha::haha:

Βουλωμένο γράμμα διάβασα!
Στοίχημα δεν παίζω ποτέ αν και γενικά ΔΕΝ είμαι κουβάς!
Που να φανταστώ όμως οτι η Ατλέτικο θα κάνει τέτοια εμφάνιση και οτι η Άρσεναλ θα πάθει τέτοιο κάζο!
Αλλά ξέρω ποιος φταίει ο @Yorgos που μου έκανε παράθεση...με γκαντέμιασε και με εξέθεσε...μέχρι και τη μπασκετική Πανάθα πήρε στο λαιμό του χτες...:D

υ.γ ααα και ο Ζαρντίμ λίγος για το Θρύλο ήταν, ε δεν πειράζει προπονεί εκεί μια παλιοΜονακό που παίζει την Άρσεναλ στα ίσια...λεπτομέρειες!

Ο Ολυμπιακός πάρα πολύ λίγος και πρέπει να γίνει αυτοκριτική για τις μεταγραφές που έγιναν.
Δε νομίζω να εννοείς τον Σαντάνα ???:bleh:
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.013
Likes
6.395
Δε νομίζω να εννοείς τον Σαντάνα ???:bleh:
Σίγουρα δεν είναι ότι καλύτερο αλλά και χθες και στον πρώτο αγώνα ήταν ο καλύτερος. Κάτι γατάκια αφελάι, ντοσεβί,ελαμπντελαουι, ντουρμάζ και άλλους που δεν μου έρχονται τώρα εννοώ.
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ονειρεμένο Ταξίδι
Whole Africa,Cuba
Εμένα μου φάνηκε πολύ λίγος ο Σαντάνα πάντως στα όρια του ανέκδοτου, αλλά και όλη η άμυνα ήταν για τα πανηγύρια σε σημείο που λυπήθηκα το Ρομπέρτο!
Αλλά τι να λέμε τώρα... ο Βαγγέλας φέρνει παιχταράδες απλά έφταιγε ο Μίτσελ που ήταν άσχετος και έφερε τον Περέιρα, αν αποκλειστεί κι από την ΑΕΚ στο κύπελλο δεν τον βλέπω τον Πορτογάλο να δοκιμάζει μπακαλιάρο την 25η...:bleh:

Κατά τα άλλα για άλλη μια φορά ο ΑΝΤ1 με ποιότητα εικόνας χειρότερη κι από live streaming (νευρικό...:haha:) μας χάρισε απλόχερα απόλαυση με τη μετάδοση του Τσώχου!
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.013
Likes
6.395
Εμένα μου φάνηκε πολύ λίγος ο Σαντάνα πάντως στα όρια του ανέκδοτου, αλλά και όλη η άμυνα ήταν για τα πανηγύρια σε σημείο που λυπήθηκα το Ρομπέρτο!
Συμφωνώ. Αυτό για τον Σαντάνα το έγραψα για να δείξω πόσο χάλια ήταν ο ολυμπιακός και ατομικά και ομαδικά, με τις γραμμές του μακρυά, να μην μπορεί να κερδίσει την μπάλα και να πάει πάντα δεύτερος.
Οι ολυμπιακοί περιμένουν από έναν παίκτη που ήρθε με απουσία τόσων μηνών να κάνει θαύματα και βλέπουν των έτερο στόπερ να μην μπορεί να κάνει τη διαφορά στα σημεία που θα έπρεπε.
Χθες πάντως στο γκολ κάνανε και οι δύο λάθος, ο ένας δεν ακολουθεί τον παίκτη και ο άλλος αργεί να πάει να πάρει την κεφαλιά.
 

sezar7

Member
Μηνύματα
748
Likes
606
εντυπωσιακο πιστευω διαβαστε -ποδοσφαιρικο αλλα και λιγο απο Ryannair!!σε γενικες γραμμες
Δύο Άγγλοι οπαδοί στο Ντόρτμουντ.
Απλά, πριν λίγους μήνες το BBC είχε κάνει ολόκληρο θέμα για την Μπορούσια Ντόρτμουντ και για το γεγονός ότι προσελκύει τουλάχιστον 1.000 Άγγλους σε κάθε ματς.Παρόλα αυτά, ο συνάδελφός του Λέρχερ μου θύμισε ότι η Ryannair έχει εισάγει πακέτα προσφορών για τις πτήσεις με επιστροφή την ίδια ημέρα από το Λονδίνο στο Ντόρτμουντ τις ημέρες των αγώνων. «Η Ντόρτμουντ έχει φτιάξει τη δική της βάση οπαδών στην Αγγλία», είχε πει τον περασμένο Νοέμβριο ο Ρόμπιλ Κίλι, εκπρόσωπος τύπου της αεροπορικής εταιρείας.

Άλλωστε, χρειάζεται βοήθεια για να βρείτε εισιτήριο για ματς της Μπορούσια, ακόμη και αν το στάδιο χωράει περισσότερους από 80.000 οπαδούς (τα διαρκείας είναι 55.000). Παραδόξως, τα εισιτήρια που αξίζουν περισσότερο σαν εμπειρία είναι και τα πιο φθηνά. Κάποιες φορές διαβάζεις ότι η Bundesliga είναι ο παράδεισος του οπαδού και ότι μπορείς εκπληκτικό θέαμα με μόλις 12 λίρες. Στη θεωρία αυτό είναι αλήθεια. Στην πράξη, όμως, δεν πρόκειται να βρεις τέτοιο εισιτήριο, γιατί η ζήτηση είναι τεράστια.

http://www.gazzetta.gr/fourfourtwo/article/710100/dyo-aggloi-opadoi-sto-ntortmoynt
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.674
Likes
16.382
Aduriz ... φοβερή κεφαλιά και 1-0 στο San Mames η Αθλέτικ την ΡΕΑΛ στο α ημίχρονο..
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.674
Likes
16.382
Αφήνιασε η Μπάρτσα ...6-1 σήμερα την Ράγιο με χατ τρικ του Μέσι και πέρασε μπροστά μετά την ήττα χθες τελικά της ΡΕΑΛ....
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.623
Likes
50.287
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Αγαπάμε Βαλβέρδε.
Εκτός από πολύ καλός προπονητής (έστω κια ν φέτος ψιλοχάλι είναι η εικόνα της ομάδας του) είναι και εξαιρετικός άνθρωπος και πολύ καλός φωτογράφος.

Σε ματς της Ντόρτμουντ θέλω να πάω κι εγώ και φυσικά στα φτηνά. Απίστευτη ατμόσφαιρα από τους γερμανούς οπαδούς, μάλλον η καλύτερη στον κόσμο , ούτε Βραζιλίες, ούτε Σερβίες, ούτε Ελλάδες, ούτε Αργεντινές. Εκπληκτικά πράγματα κάνουν στην κερκίδα οι άνθρωποι.
 

sezar7

Member
Μηνύματα
748
Likes
606
Εκτός από πολύ καλός προπονητής (έστω κια ν φέτος ψιλοχάλι είναι η εικόνα της ομάδας του) είναι και εξαιρετικός άνθρωπος και πολύ καλός φωτογράφος.

Σε ματς της Ντόρτμουντ θέλω να πάω κι εγώ και φυσικά στα φτηνά. Απίστευτη ατμόσφαιρα από τους γερμανούς οπαδούς, μάλλον η καλύτερη στον κόσμο , ούτε Βραζιλίες, ούτε Σερβίες, ούτε Ελλάδες, ούτε Αργεντινές. Εκπληκτικά πράγματα κάνουν στην κερκίδα οι άνθρωποι.
μαλλον κανεις λαθος που να δεις τη κανουν οι σερβοι -τουρκοι ασε αργεντινη μακραν πρωτοι στο κοσμο για μενα-δες εδω ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ=ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΗ πουθενα τετοιο παθος-san lorenzo-ουτε μποκα ουτε ριβερ-ΑΝΑΤΡΙΧΙΛΑ
Ντόρτμουντ για μενα απο τα χειροτερα που εχω παει!!ουτε υμνο δεν εχουν το
You'll never walk alone κλεμενο και αυτο το λενε πολλες φορες στα γερμανικα!!!μπρρρρρρρ-και δεν αναφερομαι σε θεματα βιας μιλαω για υγεις καταστασης
 
Last edited:
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.110
Μηνύματα
880.635
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom