Κράτηση Ξενοδοχείου από τουριστικό πράκτορα του εξωτερικού???

pxanth

Member
Μηνύματα
109
Likes
75
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Η διαφορά στην τιμή που αναφέρεις, είναι για Καραιβική ή για Νέα Υόρκη?

Πολύ ενδιαφέροντα τα παραπάνω σάιτ, αλλά εγώ προσωπικά δεν βρήκα μεγάλες διαφορές για ΝΥ, μου διαφεύγει κάτι?:confused:
 

homer

Member
Μηνύματα
20
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
ΡΩΜΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ
Πραγματι για Νεα Υορκη δεν εχει ουσιαστικες διαφορες...Για Καραϊβικη ειναι οι μεγαλες διαφορες!!!!
Θεωρω οτι τετοιου ειδους deals τα πετυχαινουν σε μεγαλα θερετρα....
 

evi01

Member
Μηνύματα
1.087
Likes
1.650
Ταξίδι-Όνειρο
Η γη ολάκερη!
Στο tui.com, τις μεγάλες διαφορές στις τιμές τις βρίσκεις συνήθως όταν η κράτηση πραγματοποιείται πολλούς μήνες. Επίσης στο 25% του ποσού η χρέωση είναι άμεση και στο υπόλοιπο, 20 μέρες πριν τη διαμονή και δεν υπάρχει δυνατότητα ακύρωσης. Εκτός από Καραιβική (που οι τιμές είναι άπαιχτες), έχω κάνει κράτηση και για σε ξενοδοχεία στην Ελλάδα και σε σχέση με το Booking.con ήταν 30% κάτω...
 

ThEo_here

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Γεια σας παιδια

οπως ολοι ετσι και εγω αρχισα να ψαχνω για διακοπες
και λιγη ψαξιμο καταλαβα οτι συμφερει πααααρα πολυ να κανω την κρατηση απο εξωτερικο!!!
(δεν θα μπω στην διαδικασια να σχολιασω την διαφορα τιμων στους Ελληνες και στους τουριστες)
λοιπον..εχω καποιες αποριες :
καποιο δοκιμασμενο,αξιοπιστο και με καλες προσφορες site ?
χρειαζεται καποια διαδικασια ή απλα κανω την κρατηση με την καρτα μου και ολα οκ ?

Αυταααα..περιμενω απαντηση~ευχαριστω :xalara:
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.365
Likes
14.259
Οι κρατήσεις από το εξωτερικό σε αρκετές περιπτώσεις λειτουργούν υπό προϋποθέσεις.Που σημαίνει ότι δεν μπορείς πάντα να κάνεις κράτηση αν δεν είσαι κάτοικος εξωτερικού.Θα πρέπει λοιπόν να μας τα πείς λίγο ποιο αναλυτικά.Για ποιους προορισμούς ενδιαφέρεσαι,από ποιες χώρες κοιτάζεις για κράτηση κτλ.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.158
Μηνύματα
882.404
Μέλη
38.877
Νεότερο μέλος
Constansimota

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom