Ισπανία Βαρκελώνη, μια βοήθεια

panpan

Member
Μηνύματα
6.879
Likes
26.748
Ευχαριστωωω :clap::clap::clap:
Αλλά αφού πέτυχα το Cituat Vella στα 450 με βαθμολογία 8.3 επίσης δεν αξίζει καλύτερα?
Ελα μανταμ, κλεισε αυτο να τελειωνουμε. Ουτε σπιτι ν' αγοραζες.
Αν είναι στον προυπολογισμό σου αυτό το ποσό οκ κλείσε.
Θα σου φύγει η τιμή και θα ξανά ψάχνουμε.
 

nikos23patra

Member
Μηνύματα
31
Likes
7
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα
Νίκο Τι λεει το ξενοδοχείο τελικά αν πήγες;
spy,Οπως λεει κ ο φιλος πιο πανω δεν ηταν χοστελ ηταν μια χαρα ξενοδοχειο,μειναμε πολυ ευχαριστημενοι γενικα εκει π ειναι το ξενοδοχειο δεν ενιωσα να ειναι επικυνδινα ισα-ισα που ειχε συνεχεια αστυνομια εκει απο κατω κ γυρω γυρω.κανενα αρνητικο.κ δεν περασα απο κανενα γκαραζ που λενε και λεει και ο τριπακιας.οι αποστασεις ειναι μεγαλες στν βαρκελωνη,εμεις κ περπατησαμε και πηραμε και μετρο.
 

Spy_I

Member
Μηνύματα
67
Likes
25
Επόμενο Ταξίδι
Κάπου Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
Και εμείς πέρυσι σε αυτό το ξενοδοχείο κλείσαμε και μείναμε πολύ ικανοποιημένοι... ;)
Σε ευχαριστώ Ελένη. Η τοποθεσία του ξενοδοχείου που θα μένω είναι και η ανησυχία μου γιατί δεν ταξίδεψα πολύ άρα θέλω να νιώθω ασφάλεια..
Είναι όντως πολύ κοντά από Πλατεία Καταλούνιας που είναι κέντρο και γυρνάς με τα ποδιά βράδυ αν χρειαστεί να βγείς αργά;
 

Spy_I

Member
Μηνύματα
67
Likes
25
Επόμενο Ταξίδι
Κάπου Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
Άμεση απάντηση από panpan. Είσαι πολύ πολύ βοηθητικός. Έχω διαβάσει και άλλες απαντήσεις σου και είμαι σίγουρη όταν κοντέψουν οι μέρες που θα έρθουμε μπορεί να σε πετύχουμε σε κάποιο μέρος για καφεδάκι ή περαιτέρω οδηγίες/ξεναγήσεις.. Σε ευχαριστώ και πάλι.
 

dorita18

Member
Μηνύματα
404
Likes
258
Επόμενο Ταξίδι
Ρόδος!!!
Ταξίδι-Όνειρο
..παντου ειναι ονειρεμενα
Ο panpan ειναι ολοκληρος ταξιδιωτικος οδηγος:clap: με πολλα sos και πολλα υστερογραφα;)
 

zafmous

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Kαλο μηνα παιδες...κανονιζω ταξιδι για βαρκελωνη τον απριλιο 16-20,φτανω πεμπτη βραδυ και φευγω δευτερα μεσημερι!!παρασκευη κ σαββατο λεω να κανω tour στην πολη και κυριακη να νοικιασω αυτοκινητο και να παω χιρονα...μπορειτε να με βοηθεισετε με το προγραμμα της παρασκευης κ του σαββατου και αν αξιζει η εκδρομη της κυριακης...???
 
Last edited:

tpap

Member
Μηνύματα
39
Likes
11
Επόμενο Ταξίδι
London
Ταξίδι-Όνειρο
Tokyo
Είναι πολύ λίγες οι μέρες για να να φύγεις από τη Βαρκελώνη, έχει πολλά πράγματα να δεις και τα περισσότερα είναι μέρος της βόλτας σου.

- Μαγικό συντριβάνι πρέπει να το δείτε και ξεκινά κάθε απόγευμα Παρασκευής και Σαββάτου στις 19.00.
- Τα 2 Σπίτια του Gaudi, Casa Battlo & Casa Mila
- Σαγράδα φαμίλια
- Το γήπεδο της barcelona αν είσαι football fan.
- Το πάρκο του Gaudi - Park Guell
- Βόλτα στο Gothic quarter της πόλης, las Ramblas & Barceloneta.
- Μουσείο Πικάσο
- Βόλτα στο Raval
- Βόλτα στη Gracia
- Αν δε περνάς για κάποιο λόγο καθημερινά από Avigunda diagonal πρέπει οπωσδήποτε να κάνεις μια βόλτα κι από εκεί.

Το πότε και πόσο κάθε μέρα μπορείς να κάνεις από τα παραπάνω είναι στο χέρι σου :)
 

greco

Member
Μηνύματα
1.148
Likes
3.322
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος Τουρκιας
Συμφωνω με τον tpap,αν ομως επιμενεις για Χιρονα δεν ξερω αν συμφερει να νοικιασεις.Ειναι πολυ ευκολα προσβασιμη με τα μεσα μεταφορας.
 

zafmous

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Για τις 3 μερες που θα ειμαι ποια καρτα με συμφερει καλυτερα??Την κυριακη εχει αγωνα η barca τα εισητηρια ειναι καλυτερα να τα κλεισω απο το επισημο site???Για το ενυδρειο δε λεει κανεις κουβεντα δεν αξιζει???
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.300
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom