Ηνωμένο Βασίλειο Ξενοδοχείο στο Λονδίνο

marquis

Member
Μηνύματα
1.284
Likes
898
Μάλιστααα..ευχαριστώ παιδιά, θα δω τί λένε και αν προκύψει κάτι , θα ρωτήσω! Ευχαριστώ πολύ
Για ξενοδοχεία γενικά κοιτάξτε στα Travelodge, Premier Inn και Ibis. Ειδικά τα 2 πρώτα κάτι μπορεί να έχουν διαθέσιμο σχετικά κεντρικά. Για τις καλύτερες τιμές απευθυνθείτε στις ιστοσελίδες τους!
 

vangelism

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Καλησπέρα, ψαχνοντας πολύ βρηκα το jurys inn croudon με πολυ καλες κριτικες κι εξαιρετική τιμη. Το γνωριζει κάποιος;
 

tpap

Member
Μηνύματα
39
Likes
11
Επόμενο Ταξίδι
London
Ονειρεμένο Ταξίδι
Tokyo
Ωραίο φαίνεται αλλά είναι μακριά. Για αυτό μάλλον έχει και εξαιρετική τιμή.
 

koulpak87

Member
Μηνύματα
29
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
Παρισι (?)
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κουβα,ΗΠΑ
καλησπερα.. σκεφτομαστε να παμε ενα 2ημερο σστο Λονδινο με το αγορι μου,τελη απριλη.. αεροπορικα εχουμε βρει σε εξαιρετικη τιμη με ryanair.. Απο ξενοδοχειο υπαρχει περιπτωση να βρουμε κατι μεχρι 100 ευρω το βραδυ; Αν γνωριζει καποιος...
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.013
Likes
6.395
καλησπερα.. σκεφτομαστε να παμε ενα 2ημερο σστο Λονδινο με το αγορι μου,τελη απριλη.. αεροπορικα εχουμε βρει σε εξαιρετικη τιμη με ryanair.. Απο ξενοδοχειο υπαρχει περιπτωση να βρουμε κατι μεχρι 100 ευρω το βραδυ; Αν γνωριζει καποιος...
Σίγουρα θα βρεις, δες εδώ http://www.travelodge.co.uk
 

koulpak87

Member
Μηνύματα
29
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
Παρισι (?)
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κουβα,ΗΠΑ
Βασικά μην κοιτάς μόνο εκει αλλά και αλλού π.χ στο booking και βάλε όριο τιμής στα αριστερά της σελίδας.
Ή δες και εδώ http://www.ibis.com/gb/united-kingdom/index.shtml
Εχω ξαναμεινει στο Λονδινο αλλη μια φορα απλως το ξενοδοχειο που μειναμε τοτε ηταν απαραδεκτο.. Το μονο που θελουμε ειναι να ειναι καθαρο και οικονομικο.. Στο booking που κοιταξα,βαζοντας και οριο τιμης,μου βγαζει ξενοδοχεια που δεν εχουν κ πολυ καλα σχολια οσον αφορα την καθαριοτητα..
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.013
Likes
6.395
Εχω ξαναμεινει στο Λονδινο αλλη μια φορα απλως το ξενοδοχειο που μειναμε τοτε ηταν απαραδεκτο.. Το μονο που θελουμε ειναι να ειναι καθαρο και οικονομικο.. Στο booking που κοιταξα,βαζοντας και οριο τιμης,μου βγαζει ξενοδοχεια που δεν εχουν κ πολυ καλα σχολια οσον αφορα την καθαριοτητα..
Γράψε και πότε θα πας για να σου προτείνει και κανενας κάποιο που να έχει μείνει και ο ίδιος.
 

werip

Member
Μηνύματα
280
Likes
126
http://www.booking.com/hotel/gb/roy...=1&hp_group_set=0&origin=hp&tab=1&type=total&

Λίγο παραπάνω απο 100 ευρω το βραδυ,δεν εχει και καλυτερες κριτικές αλλα για την καθαριότητα εχει καλα πραγματα. ολοι σε αυτο δεν αρέσκονται στο μικρο μπάνιο τους,αλλα εχει και πρωινό.

Σε αυτο εχω κλεισει για διαμονή 6-9/05
 

marquis

Member
Μηνύματα
1.284
Likes
898
Από ότι είδα στο travelodge είχε κάτι δωμάτια με 170-80 λίρες τελική και για τις 2 νύχτες. Γενικά είναι αξιοπρεπή budget καταλύματα εξ όσων έχω ακούσει. Βέβαια αν μετατραπεί σε ευρώ αυτό βγαίνει κοντά στα 240 αλλά με την τωρινή ισοτιμία δε νομίζω ότι μπορείτε να βρείτ κάτι αξιοπρεπές καθαρό και κεντρικό με λιγότερα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.801
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom