Ιταλία Τοσκάνη φύση

coco_

Member
Μηνύματα
1.324
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
on the beach!
Ταξίδι-Όνειρο
Guatemala
Επειδή εμάς το ταξίδι ξεκίνησε και τελείωσε με Ρώμη, μου φάνηκε πιο ήπια η ζέστη στην Ρώμη παρά το καταμεσήμερο να κυκλοφορώ στον ήλιο στα χωριά του Chianti. Το βραδάκι πάλι ήταν ωραία!
Όπως και να έχει..αφού δεν υπάρχει εναλλακτική για άνοιξη...όμορφα θα περάσετε!!!!
 

happy_dreamer

Member
Μηνύματα
159
Likes
141
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα
Επειδή εμάς το ταξίδι ξεκίνησε και τελείωσε με Ρώμη, μου φάνηκε πιο ήπια η ζέστη στην Ρώμη παρά το καταμεσήμερο να κυκλοφορώ στον ήλιο στα χωριά του Chianti. Το βραδάκι πάλι ήταν ωραία!
Όπως και να έχει..αφού δεν υπάρχει εναλλακτική για άνοιξη...όμορφα θα περάσετε!!!!
Είμαι σίγουρη ότι θα περάσουμε πανέμορφα! Μια και ανέφερες την Ρώμη.. Ερώτηση.. Να πάμε αεροπορικά Ρώμη και να ξεκινήσουμε να ανηφορίζουμε με σκοπό να πετάξουμε από Μιλάνο πίσω Αθήνα? Η επιστροφή κ πάλι Ρώμη βολεύει καλύτερα? Οικονομικά τα εισητήρια βγαίνουν ίδια..
 

coco_

Member
Μηνύματα
1.324
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
on the beach!
Ταξίδι-Όνειρο
Guatemala
Θα νοικιάσετε αυτοκίνητο?
Εμείς επειδή μας συνέφερε να επιστρέψουμε το αυτοκίνητο στο ίδιο μέρος,
πήγαμε την πρώτη μέρα στον πιο μακρινό προορισμό μας και αρχίσαμε να κατεβαίνουμε & δεν καταλάβαμε και έτσι πολύ τα χιλιόμετρα.
Αν το αυτοκίνητο σου βγαίνει στα ίδια σε κάθε περίπτωση, τότε δεν υπάρχει λόγος να επιστρέψεις νομίζω.
 

happy_dreamer

Member
Μηνύματα
159
Likes
141
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα
Θα νοικιάσετε αυτοκίνητο?
Εμείς επειδή μας συνέφερε να επιστρέψουμε το αυτοκίνητο στο ίδιο μέρος,
πήγαμε την πρώτη μέρα στον πιο μακρινό προορισμό μας και αρχίσαμε να κατεβαίνουμε & δεν καταλάβαμε και έτσι πολύ τα χιλιόμετρα.
Αν το αυτοκίνητο σου βγαίνει στα ίδια σε κάθε περίπτωση, τότε δεν υπάρχει λόγος να επιστρέψεις νομίζω.
Θα νοικιάζουμε ναι... Με μια σύγκριση που έκανα στο autoeurope βλέπω ότι έρχεται πάνω κάτω τα ίδια, άντε να έχει μια διαφορά 20 € ανάλογα την εταιρεία.. Και εγώ κάπως έτσι το σκεφτόμουν.. Οτι δεν υπάρχει λόγος να ξανακατέβω προς τα κάτω. Θα εξαρτηθεί βέβαια από το πόσο βόρεια θα αποφασίσουμε να πάμε. Thx! :):)
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.005
Likes
40.907
Ερώτηση.. Να πάμε αεροπορικά Ρώμη και να ξεκινήσουμε να ανηφορίζουμε με σκοπό να πετάξουμε από Μιλάνο πίσω Αθήνα? Η επιστροφή κ πάλι Ρώμη βολεύει καλύτερα? Οικονομικά τα εισητήρια βγαίνουν ίδια..
Εγώ πάω και επιστρέφω από Πίζα. Είναι πολύ πιο κοντά.
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.721
Likes
14.816
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
και εμείς μάλλον Πίζα θα πάμε
 

happy_dreamer

Member
Μηνύματα
159
Likes
141
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα
Ναι το ξέρω Πίζα είναι σούπερ αλλά δεν πετάει από Αθήνα...
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.721
Likes
14.816
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
έλα Θεσσαλονίκη
 

happy_dreamer

Member
Μηνύματα
159
Likes
141
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα
Εννούσα για την Ryanair... Της Aegean είναι τουλάχιστον διπλάσια τα εισητήρια.

Makisg λες να το συνδιάσω με ένα ωραιότατο διημεράκι Θεσσαλονίκη ?? :p
 
Last edited by a moderator:

makisg

Member
Μηνύματα
4.721
Likes
14.816
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι

Rebequita

Member
Μηνύματα
408
Likes
157
Ταξίδι-Όνειρο
Peru

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.779
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom