Γαλλία Παρισι-Eurodisney

vasilisD

Member
Μηνύματα
292
Likes
92
Το ξενοδοχείο σύμφωνα με το site της disneyland είναι 20 λεπτά με τα πόδια από τα πάρκα αλλιώς μετά πας με shuttle bus που είναι δωρεάν! Μπορείς να το δεις και στον χάρτη στο site της disneyland!
Σας συμφέρει στην περίπτωση στην οποία τα ξενοδοχεία που έχετε καταλήξει είναι στην τιμή που έγραψες! Άμα μείνετε στην disneyland θα έχετε και παραπάνω ώρες για τα πάρκα καθώς για όσους μένουν στα ξενοδοχεία ανοίγουν από τις 8 και κλείνουν 10 το βράδυ αν δεν κάνω λάθος!
Το fastpass είναι δωρεάν και κάνει αυτό που λες! Τουλάχιστον αυτό έχω καταλάβει και εγώ από όσα έχω διαβάσει! Για σιγουριά θα σου πω σε 4 βδομάδες που θα χουμε επιστρέψει και εμείς από Παρίσι!
 

vasilisD

Member
Μηνύματα
292
Likes
92
θα μείνουμε μόνο στο Παρίσι και από εκεί θα πάμε 2 μέρες disneyland! Είμαστε ζευγάρι χωρίς παιδιά οπότε για το budget μας βγαίναμε πολύ εκτός αν μέναμε και disneyland!
θα μένουμε στην περιοχή της όπερας κοντά! Σκέψου δλδ πρώτο με δεύτερο διαμέρισμα στο Παρίσι ή στα 700 μέτρα από μουσείο του Λούβρου για να καταλάβεις !
Κλείσαμε σε διαμέρισμα μέσω airbnb.com! Τα ξενοδοχεία ήταν αρκετά ακριβά για εμάς ..τουλάχιστον τα αξιόλογα ξενοδοχεία στο Παρίσι!!
 
Μηνύματα
16
Likes
2
θα μείνουμε μόνο στο Παρίσι και από εκεί θα πάμε 2 μέρες disneyland! Είμαστε ζευγάρι χωρίς παιδιά οπότε για το budget μας βγαίναμε πολύ εκτός αν μέναμε και disneyland!
θα μένουμε στην περιοχή της όπερας κοντά! Σκέψου δλδ πρώτο με δεύτερο διαμέρισμα στο Παρίσι ή στα 700 μέτρα από μουσείο του Λούβρου για να καταλάβεις !
Κλείσαμε σε διαμέρισμα μέσω airbnb.com! Τα ξενοδοχεία ήταν αρκετά ακριβά για εμάς ..τουλάχιστον τα αξιόλογα ξενοδοχεία στο Παρίσι!!
..καλα μην νομιζεις οτι κ το δικομας μπατζετ ειναι για 4αστερο :) ενδιαφερον ακουγεται το διαμερισμα..αν δεν σου κανει κοπο στειλε κανενα λινκ..
Ευχαριστω
 

vasilisD

Member
Μηνύματα
292
Likes
92
το site είναι https://www.airbnb.gr/ ! Μπορείς να βάλεις τις ημερομηνίες και τα άτομα στην κεντρική σελίδα και να σε βγάλει στα διαμερίσματα που είναι ελεύθερα! μετά θα δεις ότι μπορείς να βάλεις εσύ ότι φίλτρα θες! θα βάλεις "oλόκληρος χώρος" σίγουρα και από εκεί και πέρα ότι άλλο θέλετε!
 

NIKOLETA05

Member
Μηνύματα
554
Likes
431
Επόμενο Ταξίδι
Αλσατία
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη

NIKOLETA05

Member
Μηνύματα
554
Likes
431
Επόμενο Ταξίδι
Αλσατία
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Last edited:
Μηνύματα
16
Likes
2
καλημερα και παλι.... κοιταζω τις τιμες για ξενοδοχειο μεσα στη ντισνευ (Σαντα φε και Τσεγιεν) και οι τιμες αλλαζουν πολυ γρηγορα (8-10 Απριλιου)...βαζοντας κοντυνοτερες ημερομηνιες βλεπω οτι μου δεινει καλυυτερες τιμες..Εχει καποιος εμπειρια να μου πει αν θα ηταν καλυτερο να περιμενω μεχρι τελος του μηνα μηπως παρω καλυτερες τιμες, ή δεν εχει νόημα?
ευχαριστώ
 

antzy

Member
Μηνύματα
8
Likes
0
το site είναι https://www.airbnb.gr/ ! Μπορείς να βάλεις τις ημερομηνίες και τα άτομα στην κεντρική σελίδα και να σε βγάλει στα διαμερίσματα που είναι ελεύθερα! μετά θα δεις ότι μπορείς να βάλεις εσύ ότι φίλτρα θες! θα βάλεις "oλόκληρος χώρος" σίγουρα και από εκεί και πέρα ότι άλλο θέλετε!
όλα αυτά είναι με ιδιωτικό μπάνιο??? πολύ καλό site...έχω μείνει δυστυχώς στα κλασσικά και ταλαιπωρήθηκα για να βρώ κάτι καλό και αξιοπρεπές με καλή σχετικά τιμή.
 

NIKOLETA05

Member
Μηνύματα
554
Likes
431
Επόμενο Ταξίδι
Αλσατία
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Τριγυριζε σε ποιο site της eurodisney βρισκεις ακριβες τιμες; Το αγγλικο που σου εβαλα το λινκ παραπανω εχει τις καλυτερες τιμες. Η προσφορα του αγγγλικου με την δωρεαν ημιδιατροφη ειναι εξαιρετικη την ειδες;

Το γαλλικο δινει τις πιο ακριβες τιμες στα ξενοδοχεια για τις ιδιες ημερομηνιες μαλλον γιατι ειναι το πιο γνωστο.

Δεν παιζει κανενα ρολο ποσο νωρις η αργα θα κλεισεις αλλα να πετυχεις την προσφορα. Δες και στο γερμανικο τους.
 
Last edited:

greg_thess

Member
Μηνύματα
993
Likes
547
όλα αυτά είναι με ιδιωτικό μπάνιο??? πολύ καλό site.
Λέει το καθένα τι περιλαμβάνει..Υπάρχουν διαμερίσματα ολόκληρα και δωμάτια μέσα σ'ένα διαμέρισμα.Τα χρήματα δεσμεύονται αμέσως και οι όροι συμφωνίας διαφέρουν από μέρος σε μέρος.
 
Μηνύματα
16
Likes
2
Τριγυριζε σε ποιο site της eurodisney βρισκεις ακριβες τιμες; Το αγγλικο που σου εβαλα το λινκ παραπανω εχει τις καλυτερες τιμες. Η προσφορα του αγγγλικου με την δωρεαν ημιδιατροφη ειναι εξαιρετικη την ειδες;

Το γαλλικο δινει τις πιο ακριβες τιμες στα ξενοδοχεια για τις ιδιες ημερομηνιες μαλλον γιατι ειναι το πιο γνωστο.

Δεν παιζει κανενα ρολο ποσο νωρις η αργα θα κλεισεις αλλα να πετυχεις την προσφορα. Δες και στο γερμανικο τους.
σε ευχαριστω πολυ...την ειδα την προσφορα αλλα στην ημερομηνια που θελουμε στο τσεγιεν δεν εχει δωματια και στο σαντα φε δεν μου δινει την ημιδιατροφη...απο οτι καταλαβα επιλεκτικα δινουν την προσφορα όποτε δεν εχει ζήτηση μεγαλη....σκεφτομαι να μεινουμε εξω απο την ντισνευ σε ενα απο τα ξενοδοχεια εκει γυρω 5 ή 10 λεπτα με το τοπικο λεωφορειο του ξενοδοχειου...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.785
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom