Ιταλία Ρώμη - Αξιοθέατα, Διαμονή, Μετακινήσεις, Φαγητό

makisg

Member
Μηνύματα
4.712
Likes
14.779
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία,Λουμπλιάνα,Μπλέντ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Φίτζι
συμφωνώ με τη φίλη από πάνω. το ξενοδοχείο είναι σε πολύ καλή θέση.
 

zouzou92

Member
Μηνύματα
114
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
Μαδρίτη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
συμφωνώ με τη φίλη από πάνω. το ξενοδοχείο είναι σε πολύ καλή θέση.
δεν διαφωνω αφου δεν ξερω κιολας.χαχα.απλα εχω βρει σπιτια να νοικιασω κοντα στ κεντρο η και κεντρο πιο οικονομικα.επισης βρηκα και ξενοδοχεια πιο οικονομικα
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.712
Likes
14.779
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία,Λουμπλιάνα,Μπλέντ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Φίτζι
όλα είναι σχετικά με τις ημερομηνίες που θα πας. εγώ αυτό που αναφέρω πιο πάνω όταν το έκλεισα πριν 1 μήνα από το booking με δωρεάν ακύρωση είχε 520,μια βδομάδα μετά το ακύρωσα και το ξαναέκλεισα από το booking με δωρεάν ακύρωση πάλι με 480 και την τελευταία μέρα που είχα δικαίωμα ακύρωσης (δηλαδή 2 μέρες πριν πάω) το ξανά ακύρωσα και το έκλεισα από το σαιτ του ξενοδοχείου που το έβγαλε προσφορά με 352 ευρώ.
 
Last edited:

zouzou92

Member
Μηνύματα
114
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
Μαδρίτη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
όλα είναι σχετικά με τις ημερομηνίες που θα πας. εγώ αυτό που αναφέρω πιο πάνω όταν το έκλεισα πριν 1 μήνα από το booking με δωρεάν ακύρωση είχε 520,μια βδομάδα μετά το ακύρωσα και το ξαναέκλεισα από το booking με δωρεάν ακύρωση πάλι με 480 και την τελευταία μέρα που είχα δικαίωμα ακύρωσης (δηλαδή 2 μέρες πριν πάω) το ξανά ακύρωσα και το έκλεισα από το σαιτ του ξενοδοχείου που το έβγαλε προσφορά με 352 ευρώ.
χαχαχαχα καλοοοο
 

panius

Member
Μηνύματα
664
Likes
2.720
Ρε παιδιά Help, SOS!, βοήθεια!!! Έχουμε κλείσει και εμείς με Ryanair για Ρώμη για το τριήμερο της Πρωτομαγιάς και έχουμε τρομερό πρόβλημα με τα ξενοδοχεία! Είναι όλα ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ! Ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω τι γίνεται και έχουν ανέβει τόσο οι τιμές. Έχουν Ολυμπιακούς, μουντιάλ, Φόρμουλα1 και δεν το ξέρω; Έχω πάει τρεις φορές Ρώμη και αυτό το πράγμα δεν το έχω ξαναδεί. Κάτι τρύπες στο Τερμινι που τις έκλεινες με 20 ευρώ, τώρα έχουν πάει 60! Θέλω να κλείσω γιατί αγχώνομαι, αλλά από την άλλη νιώθω ότι με δουλεύουνε. Φοβάμαι ότι πιο μετά θα ρίξουν τις τιμές και εμένα θα με έχουν γδύσει. :klaps:Τι να κάνω; Να περιμένω και να κλείσω προς το τέλος; Τα πιο φθηνά που βρίσκω (κάτι ελλεϊνά χωρίς μπάνιο) είναι non refundable. Γύρω στα 60 ευρώ, άντε 80 το πολύ να δώσουμε για ένα δίκλινο την ημέρα (εννοείται με μπάνιο ασυζητητί). Νομίζω για Ρώμη είναι απόλυτα λογικό. Έχετε εσείς τίποτα υπόψιν;
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.553
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Έχουμε κλείσει και εμείς με Ryanair για Ρώμη για το τριήμερο της Πρωτομαγιάς και έχουμε τρομερό πρόβλημα με τα ξενοδοχεία! Είναι όλα ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ! Ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω τι γίνεται και έχουν ανέβει τόσο οι τιμές. Έχουν Ολυμπιακούς, μουντιάλ, Φόρμουλα1 και δεν το ξέρω;
Μήπως έχουν πρωτομαγιά, όπως όλη η Ευρώπη και πολλές άλλες χώρες;
 

Joanna29

Member
Μηνύματα
107
Likes
175
Επόμενο Ταξίδι
Εδιβουργο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νεα Υορκη ξανά κ ξανά

makisg

Member
Μηνύματα
4.712
Likes
14.779
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία,Λουμπλιάνα,Μπλέντ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Φίτζι
είναι θέμα ρίσκου. ή τα αφήνεις τελευταία στιγμή και πιθανόν λόγω αδιάθετων δωματίων να βρεις πολύ καλύτερες τιμές, αλλά μπορεί και να την πατήσεις.
 

panius

Member
Μηνύματα
664
Likes
2.720
Ναι το ξερω οτι ειναι πρωτομαγια αλλα σιγα το μιλενιουμ. Εκτος και αν βγαινει ο Παπας ντυμενος ουρανιο τοξο και πεταει βλογημενα ροδοπεταλα στους πιστους. Ελεος δλδ! Μαθανε και οι Ρωμαιοι τωρα, που το 80% των ξενοδοχειων τους δεν ξερει τι θα πει αποχετευση, τις αρπαχτες.

Σας ευχαριστω @zouzou92 @Joanna29 και @makisg για τις συμβουλες σας! Αντε να δουμε...

Δυστυχως @Joanna29, 582 το δικλινο για 3 νυχτες. Ενταξει, οι ανθρωποι εχουν ξεφυγει εντελως!!! Αισχροκερδια στο φουλ! :(
 
Last edited by a moderator:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.116
Μηνύματα
880.707
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom