Μια γνωμη χρειαζομαι

zouzou92

Member
Μηνύματα
114
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
Μαδρίτη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Ότι πιθανότητες έχεις με την alitalia και την aegean έχεις και με τη ryanair.Πολλά αεροπλάνα της έχουν πέσει τόσα χρόνια που δραστηριοποιείται;
οντως ισχυει αλλα το αγορι μο,μου εχει δηλωσει πως δεν παει κανενα ταξιδι και πουθενα με ryanair.ειναι λιγο φοβιτσιαρης :)
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.297
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.034
Δεν χρειαζεται να βγαλεις τα φυσεκλικια,ανημερα του εθνικοαπελευθερωτικου αγωνα:D.....αλλα να του πεις οτι "αργα η γρηγορα θα πεσεις στην αγκαλια της,οπως οι περισσοτεροι το εκαναν,που την εβριζαν"......αυτα.
 

zouzou92

Member
Μηνύματα
114
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
Μαδρίτη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Δεν χρειαζεται να βγαλεις τα φυσεκλικια,ανημερα του εθνικοαπελευθερωτικου αγωνα:D.....αλλα να του πεις οτι "αργα η γρηγορα θα πεσεις στην αγκαλια της,οπως οι περισσοτεροι το εκαναν,που την εβριζαν"......αυτα.
χαχαχα.εχει διαβασει διαφορα και του εχουν πει επισης διαφορα ατομα που δουλευαν στ αεροδρομιο οποτε δεν του αλλαζω γνωμη.ειναι ευκολο μηπως να μου πεισ πως ανεβαζω φωτογραφιες?το ψαχνω αρκετη ωρα
 

zouzou92

Member
Μηνύματα
114
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
Μαδρίτη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
χαχαχαχα.δεν τον αλλαζω.βρισκω ευκολα ετσι κ αλλιως αρκετες πρσφορες.δν ειναι ο μονος που φοβαται τα αεροπλανα ετσι κ αλλιως
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.359
Likes
9.283
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
οντως ισχυει αλλα το αγορι μο,μου εχει δηλωσει πως δεν παει κανενα ταξιδι και πουθενα με ryanair.ειναι λιγο φοβιτσιαρης :)
Ποια η διαφορα Vueling- ryanair γι αυτον? Παντως η Vueling ειναι πολυ πιο ανετη και σαφως καλυτερη επιλογη γι αυτη τη γραμμη μεταξυ αυτων των 2 low cost.
Αστεια πραγματα να συγκρινεις Alitalia με low cost. Κλειστε με Alitalia να ειστε σιγουροι απο πολλες αποψεις..
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.159
Μηνύματα
882.439
Μέλη
38.877
Νεότερο μέλος
Constansimota

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom