Τουρκία Κωνσταντινούπολη πληροφορίες

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.416
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Καλησπερα σε ολους...Θελω να οργανώσω συντομα ενα τηξιδι στην Πολη η για Μαιο η Ιουνιο..Θελω να ειναι 4-5 βραδια...Ομως θα ηθελα την βοηθεια σας στο θεμα εισιτήριων για αεροπλανο..Εννοω αν εχετε στο νου σου καποιο οικονομικη λυση..Για θεμα ξενοδοχειου εχω βρει παρα πολλα μέσω booking.com..Θα λεγατε να παμε με Group η καλυτερα μονοι μας?
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.035
Μια χαρα,μπορειτε και μονοι σας...μπες στο skyscanner.com βαλε ημερες που θες,θα βγαλει δρομολογια κλπ.
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
Καλησπερα σε ολους...Θελω να οργανώσω συντομα ενα τηξιδι στην Πολη η για Μαιο η Ιουνιο..Θελω να ειναι 4-5 βραδια...Ομως θα ηθελα την βοηθεια σας στο θεμα εισιτήριων για αεροπλανο..Εννοω αν εχετε στο νου σου καποιο οικονομικη λυση..Για θεμα ξενοδοχειου εχω βρει παρα πολλα μέσω booking.com..Θα λεγατε να παμε με Group η καλυτερα μονοι μας?
να μια ενδιαφέρουσα ερώτηση, τελικά ίσως μόνο για την Κωνσταντινούπολη, αξίζει η πρώτη φορά να είναι με πρακτορείο. Και αυτό το λέω επειδή έχουν όλα πολύ καλό πρόγραμμα για τη Βυζαντινή πόλη, το οποίο πιθανότατα μόνος δεν θα μπορέσεις να το κάνεις. Πρακτορείο για Κωνσταντινούπολη και μόνος για Istanbul.
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.416
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Μια χαρα,μπορειτε και μονοι σας...μπες στο skyscanner.com βαλε ημερες που θες,θα βγαλει δρομολογια κλπ.
Για Ιουνιο που εβαλα μου εβγαλε το ποιο φτηνο με 94 ευρο.Το ατομο..Καλα ειναι ?

να μια ενδιαφέρουσα ερώτηση, τελικά ίσως μόνο για την Κωνσταντινούπολη, αξίζει η πρώτη φορά να είναι με πρακτορείο. Και αυτό το λέω επειδή έχουν όλα πολύ καλό πρόγραμμα για τη Βυζαντινή πόλη, το οποίο πιθανότατα μόνος δεν θα μπορέσεις να το κάνεις. Πρακτορείο για Κωνσταντινούπολη και μόνος για Istanbul.
Καλησπερα και σε εσενα..Εχεις να προτείνεις κατι?Καποιο φτηνο πρακτορειο?Εγω λιγο που εψαξα στο google δεν ηταν και φτηνα..89 ευρο το ατομο για 2 διανηκτρευρεσεις απο Σαλονικα ενω εμεις μενουμε Αθηνα!
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
Για Ιουνιο που εβαλα μου εβγαλε το ποιο φτηνο με 94 ευρο.Το ατομο..Καλα ειναι ?



Καλησπερα και σε εσενα..Εχεις να προτείνεις κατι?Καποιο φτηνο πρακτορειο?Εγω λιγο που εψαξα στο google δεν ηταν και φτηνα..89 ευρο το ατομο για 2 διανηκτρευρεσεις απο Σαλονικα ενω εμεις μενουμε Αθηνα!
Για Αθήνα δεν έχω ιδέα, ξέρω ότι κάποια θεσσαλονικιώτικα πρακτορεία δραστηριοποιούνται και εκεί. Οι τιμές που ανέφερες (αεροπορικά και διήμερο) είναι πολύ καλές και δεν πιστεύω ότι θα βρεις καλύτερες. Απλώς μην πας για πρώτη φορά διήμερο γιατί δεν θα πάρεις ούτε μυρωδιά από την πόλη.
 

greg_thess

Member
Μηνύματα
993
Likes
547
Κλείνοντας απευθείας με τα ξενοδοχεία πιθανόν να έχεις καλύτερες παροχές.Καλύτερες τιμές,μεταφορά από αεροδρόμιο,έκπτωση στην τελική τιμή,κλπ
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.416
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Μα ναι εννοειτε στο booking εχω βρει ξενοδοχεια φοβερα με 180 ευρο για 5 βραδια...Δεν εχει καμια σχεση με το groups...Ομως εκει θα ειναι ευκολα να τα βγαλω περα?Με το αμαξι δεν με συμφαιρει να παω για κανεναν λογο ? Ελεγα μηπως το κανω σαν εμπειρια!
 

greg_thess

Member
Μηνύματα
993
Likes
547
Μην κλείσεις με booking,αυτό λέω..απευθείας με τα ξενοδοχεία δοκίμασε!Εύκολα είναι,Μην ανησυχείς!
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.416
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Μην κλείσεις με booking,αυτό λέω..απευθείας με τα ξενοδοχεία δοκίμασε!Εύκολα είναι,Μην ανησυχείς!
Ναι αλλα ειναι λιγο θεμα τα Αγγλικα μου..Ναι μεν ξερω αλλα εχω θεμα στην διατύπωση..
 

greg_thess

Member
Μηνύματα
993
Likes
547
Δεν υπάρχει διατύπωση ότι κάνεις στο booking κάνεις και στις σελίδες των ξενοδοχείων.Βάζεις ημερομηνίες και βλέπεις τι σου βγάζει.
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.416
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Μην ανησυχείς. Ούτε κι αυτοί έχουν το Proficiency.
χαχα ε νταξει οταν περνεις ενα τηλεφωνο και ειναι να μιλήσεις στα Αγγλικα ειναι καπως...

Δεν υπάρχει διατύπωση ότι κάνεις στο booking κάνεις και στις σελίδες των ξενοδοχείων.Βάζεις ημερομηνίες και βλέπεις τι σου βγάζει.
ααα οκ τοτε..νομιζα να οτι ειπες να επερνα εγω τηλεφωνο εκει να ρωτησω...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.186
Μηνύματα
883.273
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom