Αμερικάνικες και άλλες ξένες σειρές!!

Marlin

Member
Μηνύματα
171
Likes
197
Επόμενο Ταξίδι
Κροατία, Δαλματικές ακτές
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κένυα
Ξεκινήσαμε (και τελειώνουμε σήμερα με το 8ο μέρος) το True Detective! Πολύ ωραία σειρά, ατμοσφαιρική, με πολύ καλή μουσική, και ερμηνείες. Είχε βέβαια αρκετές σκληρές σκηνές, που σου μένουν στο μυαλό. Κρίμα που έχουν βγει μόνο 8 επεισόδια! Άκουσα οτι θα βγει και 2η σεζόν αλλά με άλλους ηθοποιούς...? Το homeland μου άρεσε σαν θέμα, αλλά φοβάμαι μήπως είναι δυσνόητο. Επίσης το suits ακούγεται καλό.

Ευχαριστώ πολύ για τις προτάσεις!
 
Μηνύματα
626
Likes
143
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη & Ισλανδία!!!
Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί, αλλά εγώ βλέπω φανατικά το The Following.

Ωραία αστυνομική σειρά, με serial killers, φόνους και... "ανωμαλίες"! :D
 

Marlin

Member
Μηνύματα
171
Likes
197
Επόμενο Ταξίδι
Κροατία, Δαλματικές ακτές
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κένυα
Καλή φαίνεται από το trailer.. Τι λες, θα τελειώσει στον τρίτο κύκλο ή θα ακολουθήσει και συνέχεια?
 

Marlin

Member
Μηνύματα
171
Likes
197
Επόμενο Ταξίδι
Κροατία, Δαλματικές ακτές
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κένυα
Καλημέρα!! Τελειώσαμε και το Homeland!! Πολύ ωραία σειρά, την προτείνω ανεπιφύλακτα.
 

papatya

Member
Μηνύματα
55
Likes
13
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν.Πασχα-Ανταρκτική
Ωραία σειρά που έχει παιχτεί μόνο ο πρώτος κύκλος εδώ στην Αγγλία, είναι και το Gomorrah. Ιταλική σειρά, καλογυρισμένη. Αν και έχει πάρει το όνομα της από το ομώνυμο βιβλίο, δεν είναι η ίδια ιστορία. Δείχνει τη μαφία πως κινείται στα κατώτερα Στρώματα κ πως συγκρούονται οι διάφορες "οικογένειες" για εξουσία με φόντο την Ιταλία..

http://www.imdb.com/title/tt2049116/
 

Chris22

Member
Μηνύματα
64
Likes
110
Τι εγινε ρε παιδια δεν βλεπετε καμια σειρα;
Απ' οτι εχω δει μεχρι στιγμης,μου αρεσε παρα πολυ το Mr robot και το Narcos!
Το πρωτο εχει να κανει με εναν hacker που θελει να αλλαξει τον κοσμο και το Narcos αφορα την ζωη του Παμπλο Εσκομπαρ..
Ειδα επισης,Blindspot και Limitless που τις βρηκα μετριοτητες,καθως και Homeland που εχει κουρασει,αφου το ξεκινησαμε ομως....
Τελος ειδα μαζεμενες τρεις σεζον απο το Rectify,και την θεωρω μια απο τις καλυτερες σειρες που εχω δει!
Για πειτε καμια αλλη προταση...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.110
Μηνύματα
880.635
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom