Μαρόκο Η επιβίωση

chris7

Member
Μηνύματα
3.083
Likes
23.657
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καναδάς
Μια μόνο λέξη.
Κ Α Τ Α Π Λ Η Κ Τ Ι Κ Η !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Marlin

Member
Μηνύματα
171
Likes
197
Επόμενο Ταξίδι
Κροατία, Δαλματικές ακτές
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κένυα
Απίστευτο χιούμορ! Μπράβο! Τα πάντα είναι θέμα οπτικής στη ζωή. Αν ήσασταν διαφορετικός άνθρωπος θα λέγατε απλά "χάλια το Μαρόκο, μη πατήσει ποτέ κανείς, τα περάσαμε απαίσια, βρωμιά και πείνα κτλ". Σας συγχαίρω για τη γραφή και τη στάση σας!
* Always look at the bright side of life *
 

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.428
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Αγαπητή Dim Kyr, οι ιστορίες σας είναι κάτι σαν ψυχοθεραπεία. Δηλώνω πλέον μεγάλη φαν σας και εύχομαι ολόψυχα να συνεχίσετε να απολαμβάνετε με το έτερον ήμισυ τα ταξίδια σας ακόμη και όταν δεν σας βγαίνουν όπως τα έχετε σχεδιάσει. Παρατήρησα και την αδυναμία σας στα μπυρόνια για τα οποία δηλώνω μεγάλη φαν επίσης. Παίζουν σημαντικό ρόλο στα ταξίδια μου. :p
 

andreaskarass

Member
Μηνύματα
7
Likes
1
καλησπερα!! μολις εχω γραφτει στο forum και θα ηθελα να μου πειτε σε 10 σειρες αν μπορειτε γιατι δεν εχω χρονο να διαβασω ολοκληρο το κειμενο σας ( θα το κανω καποια στιγμη)1ον ποτε ειναι η καλυτερη περιοδος για να παω στο μαροκο ,λογω ζεστης φυσικα, 2ον αν ξερετε η' αν ειδατε να κυκλοφορουν αυτοκινητα με ισπανικες πινακιδες γιατι θελω να συνδυασω το ταξιδι στο μαροκο μαζι με νοτια ισπανια και 3ον αν υπαρχει κατι να αποφυγω??? Σας ευχαριστω πολυ!!
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.800
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ονειρεμένο Ταξίδι
α του Κενταύρου
αν ειδατε να κυκλοφορουν αυτοκινητα με ισπανικες πινακιδες γιατι θελω να συνδυασω το ταξιδι στο μαροκο μαζι με νοτια ισπανια
Ναι, κυκλοφορούν. Υπάρχουν τακτικά δρομολόγια φέρρυ από την Ταρίφα που μεταφέρουν κανονικά και οχήματα.
 

kipi

Member
Μηνύματα
414
Likes
219
Επόμενο Ταξίδι
Ταυλάνδη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μαλδίβες
Ψαχνοντας πληροφοριες εδω ,για το επικειμενο ταξιδι μου στο Μαροκο, επεσα πανω σ αυτην την ιστορια....μηπως να το ξανασκεφτω?:rolleyes-80:
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.294
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μπαγκλαντες
Ψαχνοντας πληροφοριες εδω ,για το επικειμενο ταξιδι μου στο Μαροκο, επεσα πανω σ αυτην την ιστορια....μηπως να το ξανασκεφτω?:rolleyes-80:
1ον Κακώς ψαχνεις πληροφορίες σε ιστορίες μου. Δεν θα βρεις, γιατί επιμένω σαν τελευταία ρομαντική που είμαι, στον χαρακτηρισμό "ιστορία" και αποφευγω σαν τον διαβολο το λιβάνι να αναφερω - τουλαχιστον ως χρηστικά δεδομενα- πόσο πληρώσαμε, που φαγαμε, τι φαγαμε, που μειναμε κλπ .
2ον Θα πας Μαρόκο και διαβάζεις ιστορία που την εχω γραψει εγω? Τουλάχιστον αστόχαστο. Παρακαλώ τους διαχειριστες να βάλουν προειδοποιητική σημανση να απαγορευει την αναγνωση των ιστοριων μου απο μελλοντικους ταξιδευτες σε μερη που περιγραφω. Αν μη τι άλλο , να προλάβουμε ακυρώσεις ταξιδιών.
 
Last edited:

kipi

Member
Μηνύματα
414
Likes
219
Επόμενο Ταξίδι
Ταυλάνδη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μαλδίβες
Δ
1ον Κακώς ψαχνεις πληροφορίες σε ιστορίες μου. Δεν θα βρεις, γιατί επιμένω σαν τελευταία ρομαντική που είμαι, στον χαρακτηρισμό "ιστορία" και αποφευγω σαν τον διαβολο το λιβάνι να αναφερω - τουλαχιστον ως χρηστικά δεδομενα- πόσο πληρώσαμε, που φαγαμε, τι φαγαμε, που μειναμε κλπ .
2ον Θα πας Μαρόκο και διαβάζεις ιστορία που την εχω γραψει εγω? Τουλάχιστον αστόχαστο. Παρακαλώ τους διαχειριστες να βάλουν προειδοποιητική σημανση να απαγορευει την αναγνωση των ιστοριων μου απο μελλοντικους ταξιδευτες σε μερη που περιγραφω. Αν μη τι άλλο , να προλάβουμε ακυρώσεις ταξιδιών.
Δεν ακυρωνω ταξιδι μην ανησυχεις.... μαλιστα εχω παραθεσει προγραμμα για εγκριση σε αλλο post που αφορα ΜΑΡΟΚΟ ... αν δεν σου κανει κοπο ριξε και συ μια ματια. Καθε συμβουλη δεκτη.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.110
Μηνύματα
880.635
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom