Γενικά Που να πάω στην Ευρώπη;

Estet

Member
Μηνύματα
234
Likes
111
Επόμενο Ταξίδι
Λυών
Ταξίδι-Όνειρο
Τόκιο
Δεν εχουμε παει αλλα εχω την εντυπωση οτι ειναι πιο ακριβο.
Είναι πιο ακριβό, αλλά μην φανταστείς ότι Άμστερνταμ και Βιέννη είναι φτηνές πόλεις. Βέβαια αν οργανωθείτε και ψαχτείτε καιρό πριν, υπάρχουν πάντα λύσεις για να περιορίσετε το κόστος εκεί που θα πάτε.
 

Dimitrisss

Member
Μηνύματα
16
Likes
1
Είναι πιο ακριβό, αλλά μην φανταστείς ότι Άμστερνταμ και Βιέννη είναι φτηνές πόλεις. Βέβαια αν οργανωθείτε και ψαχτείτε καιρό πριν, υπάρχουν πάντα λύσεις για να περιορίσετε το κόστος εκεί που θα πάτε.
οκ ευχαριστω..! Η Βαρκελωνη ειναι ωραια για Σεπτεμβρη? Γιατι σκεφτομαστε και Ισπανια...
 

dorita18

Member
Μηνύματα
404
Likes
257
Επόμενο Ταξίδι
Ρόδος!!!
Ταξίδι-Όνειρο
..παντου ειναι ονειρεμενα
οκ ευχαριστω..! Η Βαρκελωνη ειναι ωραια για Σεπτεμβρη? Γιατι σκεφτομαστε και Ισπανια...
Η Βαρκελωνη ειναι πολυ ομορφη και για την ηλικια σας πιστευω θαχετε επιλογες. Βεβαια δεν πιστευω απολυτα οτι εχει να κανει με τις ηλικιες αλλα με το τι θελετε να κανετε σε ενα ταξιδι.
 

Dimitrisss

Member
Μηνύματα
16
Likes
1
Η Βαρκελωνη ειναι πολυ ομορφη και για την ηλικια σας πιστευω θαχετε επιλογες. Βεβαια δεν πιστευω απολυτα οτι εχει να κανει με τις ηλικιες αλλα με το τι θελετε να κανετε σε ενα ταξιδι.
Βασικα λιγο απο ολα...Να εχει νυχτερινη ζωη αλλα και μουσεια,πεζοδρομους,πλατειες κτλ..
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.004
Likes
40.906
Βασικα λιγο απο ολα...Να εχει νυχτερινη ζωη αλλα και μουσεια,πεζοδρομους,πλατειες κτλ..
Το Αμστερνταμ ειναι ακριβο. Αν δεν θες να καταληξετε σε κοιτωνες και να τρωτε ολη μερα βρωμικα για να φτασουν τα λεφτα για νυχτερινη ζωη και μουσεια ... Μια απο τα ιδια και το Λονδινο. Ισπανια πολυ καλυτερα
 

Dimitrisss

Member
Μηνύματα
16
Likes
1
Το Αμστερνταμ ειναι ακριβο. Αν δεν θες να καταληξετε σε κοιτωνες και να τρωτε ολη μερα βρωμικα για να φτασουν τα λεφτα για νυχτερινη ζωη και μουσεια ... Μια απο τα ιδια και το Λονδινο. Ισπανια πολυ καλυτερα
Βαρκελωνη η εχεις να προτεινεις αλλη πολη?
 

dorita18

Member
Μηνύματα
404
Likes
257
Επόμενο Ταξίδι
Ρόδος!!!
Ταξίδι-Όνειρο
..παντου ειναι ονειρεμενα
Θα σου πρώτηνα και την ρώμη που πήγα σεπτέμβριο και ήταν τελειααα!!! την ευχαριστήθηκα παρα πολυ!!! και έχει απο όλαα!!
 

greg_thess

Member
Μηνύματα
993
Likes
547
εγώ να προτείνω και Βερολίνο αλλά το αρχικό σου δίλημμα ήταν άλλο..Τώρα νομίζω πιο πολύ μπερδεύεσαι παρά καταλήγεις κάπου.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.004
Likes
40.906
Βαρκελωνη η εχεις να προτεινεις αλλη πολη?
Αν πάτε για 4-5 μέρες, Βαρκελώνη.
Αν πάτε για 8 ή περισσότερες, μισές Βαρκελώνη και μισές Μαδρίτη, ανάλογα την τιμή του εισιτηρίου που θα βρεις φτηνά. Η εσωτερική πτήση ή το τρένο είναι κάπου στα 50 ευρώ, το λεωφορείο ξεκινάει από 15 αλλά είναι της υπομονής. Η Μαδρίτη μου φαίνεται φτηνότερη, επί πλέον.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.705
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom