Ισπανία Τρένα Ισπανία

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.280
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ονειρεμένο Ταξίδι
ρωσια
Εκανα μια προσπαθεια ακομα,εστειλα μαιλ στη ρενφε και ελπιζω.Στο μεταξυ βρηκα εισητηρια στο αγγλικο loco2 αλλα δεν μου δινει κουκεττα,μονο καθισματα.82 λιρες για 3 ατομα...Στο τσακ ειμαι να κλεισω και να κανω αναβαθμιση...γινεται?
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.013
Likes
6.395
@Pan pan μην ακούς την κυρία @paefstra, την αφήνω απλά ν΄ανοίγει τον δρόμο και να μου λέει μετά τα υπέρ και τα κατά, κυρίως με τις μεταφορές!
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.783
Εκανα μια προσπαθεια ακομα,εστειλα μαιλ στη ρενφε και ελπιζω.Στο μεταξυ βρηκα εισητηρια στο αγγλικο loco2 αλλα δεν μου δινει κουκεττα,μονο καθισματα.82 λιρες για 3 ατομα...Στο τσακ ειμαι να κλεισω και να κανω αναβαθμιση...γινεται?
Πρέπει να είναι σε στυλ "καρβουνιάρη" το βραδινό με θέσεις. Αν δεν γίνεται αναβάθμιση θα ταλαιπωρηθείτε πολύ βραδιάτικα.
P.S.: Δεν μεταφερόμαστε σε τόπικ ειδικά για renfe να τα λέμε;
 

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.280
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ονειρεμένο Ταξίδι
ρωσια
Ανοιξε ενα εσυ...εγω δεν θυμαμαι πως..εχει σιγουρα ενδιαφερον το θεμα..Panpan,ευχαριστω ,οτι πληροφοριες μαζεψω θα ποσταρω. Το βραδυνο φευγει 8 το βραδυ(κατα αλλο σαιτ 10)και φτανει 7.3ο το πρωι Γραναδα..αν εχεις κρεββατι κοιμασαι μια χαρα...το χω κανει πολλες φορες..
 

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.280
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ονειρεμένο Ταξίδι
ρωσια
Ειχα απαντηση στο μεηλ που εστειλα στην Ρενφε.Μου εξηγουν πως εχουν 4θεσιες,μονες και διπλες καμπινες μονο και ετσι για 3 ατομα πρεπει να κλεισω 4θεσια..Ενταξει,κουκλιτσα,4θεσια..Πως?Απαντηση,βγαζεις μια καρτα να σου ρθει φτηνοτερα...μαλιστα ,ΠΩΣ,ΠΟΥ<ΠΟΤΕ μπορω?Αααααα,πρεπει να πας σε γραφειο στην υπολοιπη Ευρωπη..Με το που ξεκινησα το μεηλ εξηγησα πως ΔΕΝ υπαρχει αντιστοιχο γραφειο στην Ελλαδα ,το κοντινοτερο ειναι Μιλανο..Ακρη δεν βρισκεις και τα αγγλικα τους επειικως αθλια..Εστειλα αλλο μεηλ για αναβαθμηση και στηριζω τις ελπιδες μου εκει η σε οποιον μπορει με καποιο τροπο να βοηθησει..
 

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.280
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ονειρεμένο Ταξίδι
ρωσια
Για οποιον μπορει να του φανει χρησιμο,η ρενφε ανοιγει για να κλεισεις 60 μερες πριν.Μετα απο αγωνα και πονο,ΕΚΛΕΙΣΑ,ναι εκλεισα βραδυνο απο βαρκελωνη για γραναδα,4 κρεββατια κουπε,τρεις θα ημαστε αλλα δεν πειραζει..φευγει οχτω απο μπαρτσελονα σαντς και φτανει οχτω παρα Γραναδα.Θα βγαλουμε καρτα μολις φτασουμε Βαρκελωνη γιατι εχουμε αρκετες μετακινησεις μετα(Κορδοβα,Σεβιλλη,Μαδριτη,Τολεδο,Σεγκοβια)Οποιος χρειαζεται βοηθεια...
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.783
Ωραία! Σε ένα μήνα θα μπω να κλείσω, αν και οι τιμές που βλέπω είναι συχνά πολύ ψηλότερες του αεροπορικού και μπορεί να καταλήξω στο δεύτερο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.687
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom