Ηνωμένο Βασίλειο Βοήθεια από αεροδρόμιο stansted για victoria station.

theoxoli

Member
Μηνύματα
7
Likes
0
Μπράβο ρε φίλε μόλις με έκανες να ανακουφιστώ.Νάσαι καλα δεν το είχα προσέξει καθόλου.Ευτιχώς δηλαδή γιατί είμουνα απεγνωσμένος...
 

christina kot

Member
Μηνύματα
51
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου
Καλησπέρα! πρέπει να κάνω κράτηση στο terravision bus? υπάρχει περίπτωση να πάω και να μην έχει θέσεις?
 

kostão

Member
Μηνύματα
46
Likes
74
Επόμενο Ταξίδι
Ανδαλουσία-Καταλονία
Ταξίδι-Όνειρο
Μπουένος Άιρες-Σαλβαντόρ-
Καλησπέρα, όσοι έχετε φτάσει τέτοια ώρα στο Stansted και πήγατε μετά τα μεσάνυχτα στο ξενοδοχείο σας, αντιμετωπίσατε κάποιο πρόβλημα με το late check-in? Υπολογίζω ότι θα είμαι εκεί στο ξενοδοχείο μου στην περιοχή Victoria μετά τις 2 πμ.
Έχετε κάποια άποψη;
 

greg_thess

Member
Μηνύματα
993
Likes
547
Εξαρτάται από το αν το ξενοδοχείο παρέχει 24ωρη ρεσεψιόν.Όπως και να έχει ενημέρωσε για την ώρα άφιξής σου το ξενοδοχείο.
 

kostão

Member
Μηνύματα
46
Likes
74
Επόμενο Ταξίδι
Ανδαλουσία-Καταλονία
Ταξίδι-Όνειρο
Μπουένος Άιρες-Σαλβαντόρ-
Εξαρτάται από το αν το ξενοδοχείο παρέχει 24ωρη ρεσεψιόν.Όπως και να έχει ενημέρωσε για την ώρα άφιξής σου το ξενοδοχείο.
24ωρη reception έχει αλλά δεν ανέφερε στο booking.com για το check-in. Υποτίθεται είναι μέχρι τις 00:00. Θα πρέπει να τους πάρω τηλέφωνο γιατί δεν έχουν site από ότι βλέπω
 

greg_thess

Member
Μηνύματα
993
Likes
547
Στείλε τους mail..νομίζω αν δεν εμφανιστείς μέχρι τις 18:30-19:00 χωρίς να ειδοποιήσεις μπορεί να το δώσουν το δωμάτιο.Δεν είμαι σίγουρος βέβαια γι'αυτό αλλά ενημέρωσε εσύ για να είσαι εντάξει.Ποιο ξενοδοχείο είναι χωρίς site;;
 

kostão

Member
Μηνύματα
46
Likes
74
Επόμενο Ταξίδι
Ανδαλουσία-Καταλονία
Ταξίδι-Όνειρο
Μπουένος Άιρες-Σαλβαντόρ-
Χωρίς site έχω πετύχει αρκετά μέχρι τώρα...
Το θέμα είναι να μην έχει και email....
Park Hotel λέγεται
 

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
24ωρη reception έχει αλλά δεν ανέφερε στο booking.com για το check-in. Υποτίθεται είναι μέχρι τις 00:00. Θα πρέπει να τους πάρω τηλέφωνο γιατί δεν έχουν site από ότι βλέπω
Μην ανησυχείς, όταν έχουν 24ωρη ρεσεψιόν μπορείς να κάνεις πολύ αργά τσεκ ιν. Διάβασα στο trip advisor σχόλια ανθρώπων για το ξενοδοχείο σου που έκαναν πολύ αργά τσεκ ιν χωρίς πρόβλημα. Τώρα επειδή στο booking αναφέρει τσεκ ιν μέχρι τις 00:00 κάνε τους για καλό και για κακό ένα τηλεφώνημα να τους πεις στο περίπου τι ώρα φτάνεις μην νομίζουν ότι δεν έρθεις κιόλας :p
 

kostão

Member
Μηνύματα
46
Likes
74
Επόμενο Ταξίδι
Ανδαλουσία-Καταλονία
Ταξίδι-Όνειρο
Μπουένος Άιρες-Σαλβαντόρ-
Ακριβώς και εγώ διάβασα στο Trip Advisor τα ίδια και έχω μια παραπάνω σιγουριά.
Εδώ έχουν room service 24h
 

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ακριβώς και εγώ διάβασα στο Trip Advisor τα ίδια και έχω μια παραπάνω σιγουριά.
Εδώ έχουν room service 24h
Ε ναι!
Και επειδή το ξενοδοχείο είναι δίπλα στο σταθμό του τρένου και των λεωφορείων είναι σίγουρα εξοικειωμένο με τέτοια πράγματα. :)
 

isavella

Member
Μηνύματα
133
Likes
29
Επόμενο Ταξίδι
Φλωρεντία - Τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
ΝYC - ΠΕΡΟΥ
Από ότι είδα στο site stansted express Αν κλείσουμε εισητήρια ένα μήνα πριν online τα βρίσκουμε με 8λίρες σωστά; Και τα δρομολόγια είναι αρκετά συχνα ανά τέταρτο σχεδόν.. Η απορία μου είναι όταν θα κάνω την κράτηση θα πρέπει να δηλώσω και συγκεκριμένες ώρες; Και τυπώνω τα εισητήρια και τα δείχνω;
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Από ότι είδα στο site stansted express Αν κλείσουμε εισητήρια ένα μήνα πριν online τα βρίσκουμε με 8λίρες σωστά; Και τα δρομολόγια είναι αρκετά συχνα ανά τέταρτο σχεδόν.. Η απορία μου είναι όταν θα κάνω την κράτηση θα πρέπει να δηλώσω και συγκεκριμένες ώρες; Και τυπώνω τα εισητήρια και τα δείχνω;
Ισχύει για όποιο τρένο θες.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.799
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom