Basketball

spor_os

Administrator
Μηνύματα
1.951
Likes
617
Καλά όλα αυτά που λέτε, αλλά ήταν ΠΟΛΥ ΛΟΓΙΚΗ η πρόκριση του Ολυμπιακού στο F4. Ο Σπανούλης περιμένει το 4ο παιδί του. Να θυμίσω ότι έχει 3/3 (3 παιδιά, 3 euroleague).
Απλώς δε ξέρω αν θα επηρεάσει που αυτό το παιδί θα είναι κορίτσι. Ο χρόνος θα δείξει.

Πέρα από την πλάκα, αν κάποιο από τα ζευγάρια ήταν να σπάσει, ήταν αυτό. Η Εφές δεν έχει ακόμα τον τρόπο να περάσει την Ρεάλ των καλών παιχτών.

Όσο για εμάς... είχαμε ΜΗΔΕΝ ελπίδες. Και μόνο που μας άφησε ο Ιτούδης να πάρουμε ένα ματς ήταν εξαιρετικό.
Το μόνο που θέλω είναι να ηρεμήσει ο φον Δημητράκης και να κάτσει στη γωνία του.
Πάντως το πράσινο παρακράτος μας όρισε το ντέρμπι λίγες μέρες μετά το f4. Κομπλέ είμαστε :p
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.038
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησια μπορα μπορα
Βρε συ spore όλα καλά αλλά ενημερώσου. Το ντέρμπι ορίστηκε επισημα για τις 2 Μαΐου. Εαν δεν σας βολεύει να παίξουμε κατά τις 14 Μαΐου.
Ο, τι πει ο απλός φίλαθλος της ομάδας σας, Τρακης
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.607
Likes
50.231
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Φουντώνουν οι φήμες ότι κλείσαμε Σάρας για προπονητή...

Θέλω να το πάρει ο Ιτούδης και να το τρίψει στη μούρη του Τράκη και του Σπανούλη.
 

jimkGR

Member
Μηνύματα
58
Likes
96
Πριν κάνα μήνα, άνθρωπος μέσα από την καε είπε στον πατέρα μου ότι έχει κλείσει ο καλαθης και για προπονητής ο Σάρας. Μακάρι να ισχύει.
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ονειρεμένο Ταξίδι
Whole Africa,Cuba
Φουντώνουν οι φήμες ότι κλείσαμε Σάρας για προπονητή...
Αντικειμενικά δεν ξέρω κατά πόσο μπορεί ο Σάρας να ανταποκριθεί ως head coach σε ομάδα επιπέδου Παναθηναϊκού αλλά υποκειμενικά ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ!!!:clap:
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.038
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησια μπορα μπορα
Το είδαμε και αυτό. Ο θεϊκός Αναστοπουλος εφηύρε νέο κανονισμό. Τεχνική ποινή σε παίκτη επειδή έδειξε τα αυτιά του.
Κατά τα άλλα για μένα οι Αγγελόπουλοι έχασαν χρυσή ευκαιρία σήμερα.
Ο νοών νοείτο.
Τα λέμε στo f4 εκεί που θα παιχθεί μπάσκετ.

ΥΓ Ο Κοντονης τι λέει;
Ξέχασα ασχολείται με την ΕΠΌ και την εγκληματική οργάνωση του ποδοσφαίρου
Στο μπάσκετ βαίνουν όλα καλά
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.014
Likes
6.395
Το είδαμε και αυτό. Ο θεϊκός Αναστοπουλος εφηύρε νέο κανονισμό. Τεχνική ποινή σε παίκτη επειδή έδειξε τα αυτιά του.
Κατά τα άλλα για μένα οι Αγγελόπουλοι έχασαν χρυσή ευκαιρία σήμερα.
Ο νοών νοείτο.
Τα λέμε στo f4 εκεί που θα παιχθεί μπάσκετ.

ΥΓ Ο Κοντονης τι λέει;
Ξέχασα ασχολείται με την ΕΠΌ και την εγκληματική οργάνωση του ποδοσφαίρου
Στο μπάσκετ βαίνουν όλα καλά
Τι έγινε, για δώσε μία περίληψη γιατί δεν είδα το παιχνίδι. Εννοείς να είχαν πάρει την ομάδα και να φύγουν;
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.038
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησια μπορα μπορα
Nαι για εμένα έπρεπε να έχουν πάρει την ομάδα και να φύγουν.
Και οι αρμόδιοι ας είχαν τα κότσια να μηδένιζαν τον Ολυμπιακό.
Στο ΣΕΦ έχουν τελειώσει παιχνίδια με εκκένωση, έχουμε μηδενιστεί και χάσει βαθμούς από το επόμενο πρωτάθλημα δύο φορές και καλώς έχουν γίνει (την μια μάλιστα μηδενιστηκαμε διότι σε εντολή εκκένωσης έμειναν μέσα 50 φιλαθλοι). Στο εμετικό σύνθημα εις βάρος του Διαμαντίδη διακόπτεται και γίνεται παρατηρήσεις (και ορθώς γίνεται)
Στο ΟΑΚΑ ουτε εξέδρα δεν εκκενωνεται είτε έχουμε αεροβολα είτε εισβολή είτει το οτιδήποτε.

Σήμερα λοιπόν οι απανταχού φίλαθλοι του κόσμου έμαθαν νέους κανονισμούς.
Ο πανηγυρισμός δείχνοντας τα αυτιά σου συνιστά άσεμνη χειρονομία και τιμωρείται με τεχνική ποινή. CR ετοιμάσου έρχονται κίτρινες κάρτες. Γκόντας Ανάστοπουλος νομολογησαν.
Ο Μπάτιστα ως άλλος Καριμ Αμπντουλ Τζαμπαρ φορτωσε με 8-9 φαουλ Ντάνστον, Θάντερ ενώ πέταξε και δύο φορές την μπάλα με πρόθεση στην μούρη παικτών του Ολυμπιακού αλλά δεν είδαν τίποτα.
Ο απλός φίλαθλος Τράκης που έχει απαγόρευση εισόδου στα γήπεδα σουλάτσαρε στην φυσούνα και έβριζε, διπλά δε από τον πάγκο της ομάδας του και on air (δεν ξερω με ποια ιδιότητα) καλούσε τον Τσίπρα και τον Κοντονή να τιμωρήσουν τον ελεεινό και τιποτένιο Σπανούλη και να του κόψουν το μπάσκετ στην Ελλάδα.
Ε αυτό λέω και εγώ αυτό το μπάσκετ (το ίδιο ισχύει και για το ποδόσφαιρο) να το χαίρεται ο Τράκης και οι ομοίοι του και αφηστε τον Σπανουλη να παιζει μόνο Euroleague που εχει 3 παρουσιες σε f4, 3 κούπες και ισάριθμους τίτλους mvp και που ξέρεις μπορεί να πάρει και 4ο.

Κατά τα αλλά ο Κοντονής έχει δωσει γραμμή με το παραμικρό να διακόπτονται τα ματς. Στο ΟΑΚΑ στο ποδόσφαιρο έγιναν χειρότερα και την πλήρωσε η ΑΕΚ;

Για εμένα ναι αφού δεν το διέκοψαν οι γκρι (στην μετάδοση μάθαμε ότι δεν το διέκοψαν επειδή δεν υπήρχε τραυματίας, την επόμενη θα μαςπουν οτι δεν υπήρχε νεκρός), οι Αγγελόπουλοι έπρεπε να δωσουν εντολή να φύγει η ομάδα.
Προσωπικά δεν θα με ενδιέφερε να μας μηδένιζαν, να μας απέκλειαν και δεν ξέρω τι άλλο.

Για να μην χαλάσω το τοπικ δεν έχω να πω κάτι άλλο.
Είπαμε έχουμε και το f4 μπροστά μας.
Προσωπικά το θεωρώ πιο δύσκολο από της Πόλης και του Λονδίνου (έχουμε ακόμη πιο λίγες πιθανότητες), αλλά αν είμαστε υγιείς θα παλέψουμε και στο τέλος ποτέ δεν ξέρεις με αυτή την ομάδα.
 
Last edited:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.073
Μηνύματα
879.669
Μέλη
38.807
Νεότερο μέλος
elendim7576

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom