Προσφορα για εξωτερικο

travelling523

Member
Μηνύματα
84
Likes
15
παιδια ειδε κανενας καμια καλη προσφορα για αυτη την εβδομαδα για εξωτερικο ; ευρωπη ! ξερω οτι ειναι τελευταια στιγμη αλλα λεω μηπως! να ειστε καλα!!!
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.046
Likes
1.825
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ονειρεμένο Ταξίδι
3η βραχονησίδα αριστερά
Βρε παιδιά, εγώ πλέον στο skyscanner γιατί δεν βλέπω το ημερολόγιο? (για να δω τιμές σε επόμενες μέρες/εβδομάδες?... μου δείχνει μόνο τις συγκεκριμένες ημ/νίες που βάζω...)
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.699
Βρε παιδιά, εγώ πλέον στο skyscanner γιατί δεν βλέπω το ημερολόγιο? (για να δω τιμές σε επόμενες μέρες/εβδομάδες?... μου δείχνει μόνο τις συγκεκριμένες ημ/νίες που βάζω...)
Νομίζω ότι αν πας εκεί που λέει φτηνές πτήσεις και βάλεις προορισμό σου βγάζει ημερολόγιο.
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.046
Likes
1.825
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ονειρεμένο Ταξίδι
3η βραχονησίδα αριστερά
thanks Βorealis... αλλά μάλλον άλλο ζητάω...
αυτό που εννοώ είναι ότι στην φάση που είχα δώσει ημ/νίες και μου έδειχνε τιμές, υπήρχε άλλη μία γραμμή κάτω από αυτό που έχω κυκλώσει ..
Ημερολόγιο λεγόταν αν θυμάμαι καλά... κλίκαρα σε αυτη τη γραμμή και μου έδινε όλο το μήνα με τις τιμές ανά μέρα... με δυνατότητα μετακίνησης και σε επόμενο/προηγούμενο μήνα

prtsc_sckyscanner.jpg
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.013
Likes
6.395
Σωστή η @malysa και δίπλα από τις μέρες που είχαμε επιλέξει είχε και βελάκια με τα οποία μπορούσες να επιλέξεις την προηγούμενη/επόμενη.

Τώρα για να δεις το μήνα πρέπει να το επιλέξεις από την αρχή.
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.046
Likes
1.825
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ονειρεμένο Ταξίδι
3η βραχονησίδα αριστερά
να σαι καλά βρε jimp που ξεστραβώθηκα!
εμ μου το δειχνε αλλά δεν το βλεπα το στραβάδι (να ταν η πρώτη φορά....ου γαρ έρχεται μόνον... ):haha::clap:

(μ αρέσει που είμαι εγώ αυτή που λέει συνέχεια στους άλλους "να διαβάζουμε και να βλέπουμε ολόκληρη την οθόνη" )

Χωρίς τίτλο.jpg
 

elenh_stef

Member
Μηνύματα
6
Likes
1
καλημέρα σας!! είμαι καινούργια στο σαιτ!! και εγώ θα ρωτούσα οικονομικό πακέτο για βόρεια Ευρώπη!! (δε ξέρω και αγγλικά )

ευχαριστώ πολύ!!
 
Last edited by a moderator:

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.545
Likes
8.033
καλημέρα σας!! είμαι καινούργια στο σαιτ!! και εγώ θα ρωτούσα οικονομικό πακέτο για βόρεια Ευρώπη!! (δε ξέρω και αγγλικά )
Καλως ηρθες στη παρεα μας:)
Αν μπορεις,γινε λιγο πιο συγκεκριμενη,στο τι θελεις ακριβως,οταν λες πακετο....αεροπορικα εισητηρια;ξενοδοχεια; και για ποτε;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.810
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom