Barcelona Card

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.035
Από περιέργεια όμως από ποιο site είναι?[/QUOTE]
Bερονικε,υπαρχει περιπτωση να μην υπαρχει στο google κατι σχετικο;
Δεν θυμαμαι τωρα αυτο που το βρηκα αλλα αν πας στην επισημη σελιδα...
http://www.barcelonacard.org/...στην μπλε μπαρα διπλα απο το barcelona card εχει βελακι που σε μεταφερει στα discounts και μπορεις να ανοιξεις τη λιστα.
 

veronikos

Member
Μηνύματα
42
Likes
55
Από περιέργεια όμως από ποιο site είναι?
Bερονικε,υπαρχει περιπτωση να μην υπαρχει στο google κατι σχετικο;
Δεν θυμαμαι τωρα αυτο που το βρηκα αλλα αν πας στην επισημη σελιδα...
http://www.barcelonacard.org/...στην μπλε μπαρα διπλα απο το barcelona card εχει βελακι που σε μεταφερει στα discounts και μπορεις να ανοιξεις τη λιστα.[/QUOTE]



Xωρις να είμαι σίγουρος , αλλά δε νομίζω ότι αυτή είναι η επίσημη σελίδα για την barcelona card...

Αυτό το λέω γιατί έχω αγοράσει και πληρώσει την κάρτα για 4 ημέρες στην τιμή που αναφέρεται μέσα στο site της tbm....(όπου ενήλικες και παιδιά πληρώνουν το ίδιο)

Όπως και να έχει ευχαριστώ πολύ για την απάντηση!!!
 

elli@@@

Member
Μηνύματα
23
Likes
11
καλησπερα, panpan σου εγραψα και προχτες διαβασα και αρκετα απο αυτα που εχουν γραφτει. με βοηθησαν παρα πολυ, αλλα θα ηθελα τη βοηθεια σου.σε ρωτησα και προχτες βεβαια αλλα θα ηθελα αν ηταν δυνατον λιγες παραπανω πληροφοριες.Φτανω στη Χιρονα γτ ταξιδευω με ryan air και θα μεινω σ αυτο το ξενοδοχειο.http://www.tripadvisor.com.gr/Hotel...H_Barcelona_Eixample-Barcelona_Catalonia.html. θελω να σε ρωτησω
α)αν η barcelona card ισχυει για τις διαδρομες απο χιρονα -μπαρτσελονα και τουμπαλιν
β)αν οχι να βγαλω εκει εισιτηρια αλε ρε τουρ
γ) μετα επειδη θα μεινω τεσσερα βραδια με συμφερει η barcelona card ή Τ10?
δ)το κυριοτερο πως μπορω να φτασω στο ξενοδοχειο απο εκει που 8α με αφησει το λεωφορειο.
Σ ευχαριστω προκαταβολικα!!:)
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.873
Likes
26.676
α)όχι
β)ναι
γ)Τ10
δ)από το τέρμα των λεωφορείων στα 100 μέτρα είναι η στάση του μετρό L1 ARC de Triomf Παίρνεις το μετρό και κατεβαίνεις στην στάση Urgell .Σε τρία οικοδομικά τετράγωνα είναι το ξενοδοχείο σου.
 
Μηνύματα
31
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη-Μαγιόρκα
σε 20 μέρες θα είμαι Βαρκελώνη και εχω λίγο μπερδευτεί με τις κάρτες μεταφορών.
Θα είμαι εκει 5 μέρες αλλά μάλλον δεν θα πάω σε πάρα πολλά μουσεία. Η Barcelona cart μου μοιάζει λίγο αλμυρή και οι t10 και εχω καταλάβει αν είναι για όλες τις μεταφορές στην πόλη. Υπάρχει και η Barcelona transport pass, που όμως δεν ξερω να αυτήν τι παίζει. Αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει.

Υ.Γ. Το τελεφερίκ τι κόστος έχει και αν μπαίνει σε κάποια κάρτα;;
 

alex-angel

Member
Μηνύματα
154
Likes
43
Υπαρχουν κ οι καρτες που σου προσφερουν απεριοριστες διαδρομες για 2 3 5 ημερες σε ολα τα μεταφορικα (οχι το τελεφερικ)
 
Μηνύματα
31
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη-Μαγιόρκα
Αυτή να πάρεις.Τέλος.
T10 είναι δηλαδή για την περίπτωση μου. Και μπορώ να μετακινηθώ σε ολες τις γραμμές του μετρό και λεωφορείων εντός πόλης(εκτός από αεροδρόμιο);;;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.809
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom