Βουλγαρία Αξίζει για Πάσχα στο Bansko?

tasosback

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Καλημέρα σε όλους.

Πρόσφατα μίλησα με φίλους οι οποιοί θα επισκεφθούν το Μπάνσκο για το Πάσχα. Αναρωτιέμαι όμως αν θα πάω και εγώ. Αξίζει για Πάσχα? Το ξενοδοχείο από ότι είδα είναι πολύ καλό και από ότι μου είπαν Ελληνικό.
 

N-I-K-O-S

Member
Μηνύματα
33
Likes
3
Περυσι εκανα πασχα στο μπανσκο.Βασικα αν δεν εχει χιονι για να γουσταρεις επανω στο χιονοδρομικο δεν λεει και πολλα.περυσι δεν ειχε χιονι.ειχε γενικα καλες μερες με ηλιο αρκετη ζεστη.βασικα για 2-3 μερες καλα ειναι...με την προυποθεση να μενεις σε καλο ξενοδοχειο να εχει καμια πισινα σπα κτλ για να περασει η ωρα.ωραια ειναι.για 2-3 μερες αξιζει
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.024
Likes
12.125
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Καλημέρα σε όλους.

Πρόσφατα μίλησα με φίλους οι οποιοί θα επισκεφθούν το Μπάνσκο για το Πάσχα. Αναρωτιέμαι όμως αν θα πάω και εγώ. Αξίζει για Πάσχα? Το ξενοδοχείο από ότι είδα είναι πολύ καλό και από ότι μου είπαν Ελληνικό.

Δηλαδη εσυ τωρα περιμενεις απαντηση απο το φορουμ για το αν θα κανεις Πασχα με τους φιλους σου ή οχι;
 

osfialgia

Member
Μηνύματα
756
Likes
250
αμα κανεις σκι/σνοουμπορντ και εχει χιονι αξιζει. Ειχα παει πριν μερικα χρονια μεγαλη βδομαδα και ηταν τελεια, καιρος φοβερος και ελαχιστος κοσμος
 

tasosback

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Ευχαριστώ παιδιά. Από ότι έμαθα έχει καλό χιόνι στο Μπάνσκο και το χιονοδρομικό κλείνει στις 16 Απριλίου οπότε έχουμε μαζευτεί με την παρέα και θα πάμε.
 

soka

Member
Μηνύματα
26
Likes
12
Γειά χαρά και από μένα!! Προεκτείνοντας το θέμα για το Πάσχα, η ερώτησή μου είναι αν έχει πάει κανείς από το φόρουμ τους 6 ζεστούς μήνες που δε λειτουργεί το χιονοδρομικό στο Μπάνσκο. Με τη λογική ότι έχει σπουδαίες εγκαταστάσεις με σπα και ότι ίσως έχουν ρίξει και τις τιμές τα ξενοδοχεία θα ήταν μια καλή εξόρμηση (σίγουρα σε μέρες που δεν θα είναι για μπάνια σε παραλίες). Έχει παέι κάποιος από Μαϊο μέχρι και Νοέμβριο, είχε κόσμο?
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.181
Μηνύματα
883.227
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom