Aegean Airlines Νέα κ Πληροφορίες για Aegean

Samion

Member
Μηνύματα
10.360
Likes
9.285
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Φτάνει το 320 χωρίς στάση στο Δελχί;;;
Οριακα ναι. Το range του υπερβαινει την απευθειας αποσταση. Για λογους ασφαλειας ομως θα εκανε σταση. Αρκετα αεροσκαφη και μικροτερα ,οπως το Α319, κανουν τακτικα υπεραντλαντικα απο Ευρωπη προς ΗΠΑ..(BA001)
 

HummingBird

Member
Μηνύματα
582
Likes
826
Υπάρχει κάποιος λόγος που το Αθήνα-Βερολίνο είναι ακριβό τον Οκτώβρη φέτος; Θα το βρω σε νορμάλ τιμή ή να το αφήσω για Νοέμβρη;
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.572
Υπάρχει κάποιος λόγος που το Αθήνα-Βερολίνο είναι ακριβό τον Οκτώβρη φέτος; Θα το βρω σε νορμάλ τιμή ή να το αφήσω για Νοέμβρη;
Μήπως έχει να κάνει με το Οktoberfest? Αν και νομίζω αυτό γιορτάζεται κυρίως στο Μόναχο. Μπορεί όμως να έχει γενικά ζήτηση η Γερμανία τον Οκτώβρη..
 

HummingBird

Member
Μηνύματα
582
Likes
826
Χμμ αυτό είναι μέχρι 11 Οκτώβρη κι εγώ κοιτάζω για τέλος του μήνα. Θα περιμένω να δω.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.005
Likes
40.907
Έχω μια απορία: έχει τύχει να κοιτάξω την τιμή από προορισμό του εξωτερικού προς π.χ Ηράκλειο με στάση στην Αθήνα και είδα ότι είναι πολύ χαμηλότερη συγκριτικά με τη διαδρομή απ' ευθείας στην Αθήνα.
Αν έκλεινα το πρώτο εισιτήριο μέσω Αθήνας και με ανταπόκριση κάποιων ωρών, ήμουν με χειραποσκευή και διέκοπτα το ταξίδι στην Αθήνα χωρίς να συνεχίσω προς Ηράκλειο, θα ήταν πρόβλημα;
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.599
Likes
12.420
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Έχω μια απορία: έχει τύχει να κοιτάξω την τιμή από προορισμό του εξωτερικού προς π.χ Ηράκλειο με στάση στην Αθήνα και είδα ότι είναι πολύ χαμηλότερη συγκριτικά με τη διαδρομή απ' ευθείας στην Αθήνα.
Αν έκλεινα το πρώτο εισιτήριο μέσω Αθήνας και με ανταπόκριση κάποιων ωρών, ήμουν με χειραποσκευή και διέκοπτα το ταξίδι στην Αθήνα χωρίς να συνεχίσω προς Ηράκλειο, θα ήταν πρόβλημα;
Πρόσφατα είχε γίνει σχετική συζήτηση εδώ
http://www.travelstories.gr/communi...εύτερου-σκέλους-εισιτηρίου.51133/#post-573209
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.772
Μέλη
38.882
Νεότερο μέλος
aggelostzava

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom