Pegasus  Pegasus Airlines - Πληροφορίες & Ερωτήσεις

fotast

Member
Μηνύματα
9.374
Likes
14.280
ΚΙ εγώ το ίδιο, γι αυτό την παραπάνω τιμή την είδα στο pamediakopes
Τελικά το go to gate είναι φινλανδικό ή σουηδικό.Πάντως στο σάιτ τους δεν έχουν τηλ.επικοινωνίας(έτσι είδα τουλάχιστον) μόνον φόρμες επικοινωνίας.
Σε περίπτωση στραβής αν κλείσεις κατευθείαν από την αεροπορική υπεύθυνη θα είναι η αεροπορική.Αν κλείσεις από πρακτορείο θα πρέπει να σε υποστηρίξει το πρακτορείο.Είναι ένα θέμα που το έχουμε ξανασυζητήσει στο φόρουμ και πόσο αξίζει να παίρνεις ρίσκο σε περίπτωση λογικής διαφοράς τιμής.Ο καθένας αποφασίζει και κάνει ανάλογα τις επιλογές του.
 
Last edited:

fotast

Member
Μηνύματα
9.374
Likes
14.280
Ενημερωμένη.΄Οπως πάντα..

Edit:Το ενημερωμένη πήγαινε που βρήκες την συζήτηση.΄Οχι για το ΙΚΑ που ρωτούσες.Δεν το είχα δεί.Θετικό σχόλιο ήταν όχι αρνητικό ή ειρωνικό.
 
Last edited:

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.035
Ηταν προσφατο και μου ειχε κανει εντυπωση...αμα περασει καιρος,ομως,τα ξεχναω...(για θετικο το καταλαβα και γω:))
Teχεράνη και έλα μαζί μας να το κάνουμε χωρίς ξεναγό!!!
Καπετανιε,μη βαζεις φωτιες :D....μακαρι να μπορουσα.Καλα να περασετε....
ΥΓ...(περι ΙΚΑ) ...πες τε μου ενα σαιτ,να ψαχνω τις πολεις με τους κωδικους,γιατι δεν τα καταλαβαινω :rolleyes-80:
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.374
Likes
14.280
Ηταν προσφατο και μου ειχε κανει εντυπωση...αμα περασει καιρος,ομως,τα ξεχναω...(για θετικο το καταλαβα και γω:))

Καπετανιε,μη βαζεις φωτιες :D....μακαρι να μπορουσα.Καλα να περασετε....
ΥΓ...(περι ΙΚΑ) ...πες τε μου ενα σαιτ,να ψαχνω τις πολεις με τους κωδικους,γιατι δεν τα καταλαβαινω :rolleyes-80:
Και εγώ δεν καταλαβαίνω τα αρχικά.Κάθε φορά βάζω στον google τα αρχικά+airport και το βρίσκω.
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.700
Likes
6.314
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Και εγώ δεν καταλαβαίνω τα αρχικά.Κάθε φορά βάζω στον google τα αρχικά+airport και το βρίσκω.
ούτε κι' εγώ τα ξέρω, τα έχουν γράψει σε κάποιο post εδώ. τώρα σας αφήνω για 8ήμερο κι όταν γυρίσω θα δω για ika, μπορεί νάχουν μεστώσει μέχρι τότε τιμές
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.885
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Καλά να περάσεις όπου κι αν πας
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.879
Likes
26.751

AntRo

Member
Μηνύματα
1.298
Likes
2.040
Ταξίδι-Όνειρο
All over the world
Καλησπερα,

θα ηθελα να ρωτησω κατι σχετικα με την εν λογω εταιρεια (χωρις να τη γνωριζω)

Ενω ολοι περιμεναν πχ την Qatar Airways να βγαλει προσφορες τις οποιες και εβγαλε. Και παρατηρω οτι για Ντουμπαι αναφερει πχ απο 389 ευρω τα εισιτηρια.

Γιατι στην pegasus που ετυχε να δω σημερα, βγαινει δυο εισιτηρια μετ επιστροφης στα 450 ευρω συνολο!! με μια χειραποσκευη ο καθενας και μια βαλιτσα εως 20 κιλα (χωρις φαγητο)

Γιατι τετοια διαφορα? Υπαρχει καποια παγιδα ή κατι που δεν βλεπω καλα??

Ειναι αξιοπιστη εταιρεια?

Παρακαλω οποιος γνωριζει ας με διαφωτισει!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.369
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom