Ιταλία Ταξίδι από Μιλάνο σε Cinque Terre

Chrissistah

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Μιλάνο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νορβηγία
Προγραμματίζω ένα σύντομο ταξίδι στο Μιλάνο και σκέφτηκα να αφειερώσω μια μέρα στο Cinque Terre αλλά έχω λίγο μπερδευτεί με τα εισητήρια του τρένου..Από τον κεντρικό σταθμό του Μιλάνου μου βγάζει περίπου 38 ευρώ αλλά δεν έχω καταλάβει αν είναι με επιστροφή..Λίγο βοήθεια παίδες...Πρώτη φορά Μιλάνο!
 

Chrissistah

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Μιλάνο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νορβηγία
Με ενδιαφέρει για 14 ή 15 Μαίου..Θες να μου πεις που το κοιτάς και αν είναι με επιστροφή?Ευχαριστώ!
 

greg_thess

Member
Μηνύματα
993
Likes
547
Για τις μέρες που θες είναι πιο ακριβά γύρω στα 50€ με επιστροφή.Στο trenitalia.com μπαίνεις.
 

Chrissistah

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Μιλάνο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νορβηγία
Εκεί είχα μπει κ εγώ και μου κόλαγε αλλά τώρα είναι εντάξει..Έχουμε ιδέα αν δεν τα κλείσω από τώρα και πάω κατευθείαν στο σταθμό,αν θα είναι τραγικά πιο ακριβά?
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Προγραμματίζω ένα σύντομο ταξίδι στο Μιλάνο και σκέφτηκα να αφειερώσω μια μέρα στο Cinque Terre αλλά έχω λίγο μπερδευτεί με τα εισητήρια του τρένου..Από τον κεντρικό σταθμό του Μιλάνου μου βγάζει περίπου 38 ευρώ αλλά δεν έχω καταλάβει αν είναι με επιστροφή..Λίγο βοήθεια παίδες...Πρώτη φορά Μιλάνο!
Αφού θα είναι σύντομο το ταξίδι στο Μιλάνο και επειδή θα φας και 3 με 3:30 ώρες στο τρένο και επειδή τα 5terre θέλουν τον χρόνο τους, κοινώς σε μια μέρα δεν θα πάρεις μυρωδιά τίποτα, γιατί δεν επιλέγεις ένα πιο κοντινό και συμμαζεμένο μέρος για μονοήμερη; Βερόνα, Μπέργκαμο, κάπου στη λίμνη Κόμο, ακόμα και Τορίνο.
Μπορείς να αναζητήσεις προτάσεις από εδώ:
http://www.travelstories.gr/community/forums/Ευρώπη.19/?prefix_id=21
με μια σχετική αναζήτηση.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.504
Μέλη
38.836
Νεότερο μέλος
ipagou

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom