Τουρκία Διαμονή στην Κωνσταντινούπολη

panlek30

Member
Μηνύματα
1.528
Likes
3.934
Επόμενο Ταξίδι
Ντουμπάι
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού - Βολιβία
Θα μείνω εγώ στο By Murat Crown. Φεύγω την Πέμπτη... Αν θες περίμενε λίγο να σου πω εντυπώσεις...

Θα μπορούσες να δεις και αυτό στην ίδια περιοχή. Λίγο πιο ακριβό αλλά πολύ καλύτερο...

http://www.agoda.com/el-gr/the-peak...H8XxGM9fwfWmAupU5wq&cid=1617475&tag=hid151592
 
Last edited by a moderator:

Kyriakos T

Member
Μηνύματα
9
Likes
0
Θα περιμένω να μου πεις εντυπώσεις, δεν έχω σκοπό να τα κλείσω άμεσος.

Έχω αρχίσει είδη τα παζάρια με τα 2 πρώτα και περιμένω απάντηση.
 

panlek30

Member
Μηνύματα
1.528
Likes
3.934
Επόμενο Ταξίδι
Ντουμπάι
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού - Βολιβία
Θα περιμένω να μου πεις εντυπώσεις, δεν έχω σκοπό να τα κλείσω άμεσος.

Έχω αρχίσει είδη τα παζάρια με τα 2 πρώτα και περιμένω απάντηση.
ok φιλε! Απλα για την ιστορία και για να σε βοηθήσω στα παζάρια σου, εγώ το βρήκα 55/βράδυ μέσω του agoda.gr
 

eirinijs

Member
Μηνύματα
95
Likes
8
Ρε παιδια κατι ασχετο..
Εχω διαβασει που λενε οτι υπαρχουν πολλες καφετζουδες παντου!!! Ισχυει??
 

panlek30

Member
Μηνύματα
1.528
Likes
3.934
Επόμενο Ταξίδι
Ντουμπάι
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού - Βολιβία
Θα περιμένω να μου πεις εντυπώσεις, δεν έχω σκοπό να τα κλείσω άμεσος.

Έχω αρχίσει είδη τα παζάρια με τα 2 πρώτα και περιμένω απάντηση.
Λοιπόν φίλε είμαι στην Πόλη! Το Murat ειναι ολοκαίνουργιο ξενοδοχείο κ τα δωμάτια υπερλουξ, πεντακάθαρα, όπως ακριβώς φαίνονται στο site. Το μονο θέμα του ειναι η ησυχία επειδή υπάρχει rooftop bar και επίσης ολα τα τριγύρω σοκάκια έχουν μπαράκια. Ειναι περιοχή τύπου Γκάζι στην Αθήνα. Εμείς δεν αντιμετωπίσαμε θέμα ύπνου αλλα αν κάποιος θέλει απόλυτη ησυχία, σίγουρα εδώ δε θα τη βρει. Πιστεύω πως αν βέβαια ζητήσεις δωμάτιο τρίτου ή τέταρτου ορόφου, δεν θα έχεις θέμα ούτε απο τα κατω μαγαζιά ούτε απο το rooftop bar. Πάντως εμείς δε το μετανιώσαμε γιατί ειναι σε φοβερή τοποθεσία που συνδυάζει ψώνια, διασκέδαση κ κοντά σε μέσα μεταφοράς.
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.204
Likes
5.653
Ονειρεμένο Ταξίδι
Όλη η Νότια Αμερική
Ρε παιδια κατι ασχετο..
Εχω διαβασει που λενε οτι υπαρχουν πολλες καφετζουδες παντου!!! Ισχυει??
Αχ αν βρεις καμία πες μας να ξέρουμε, και μεις θέλουμε. Αλλά να είναι καμία καλή, να τα λέει σωστά, όχι ό,τι να ναι. Πες μας αν σου τα πέτυχε να πάμε και μεις.
 

NOSTIMON HMAP

Member
Μηνύματα
219
Likes
87
Επόμενο Ταξίδι
ΙΤΑΛΙΑ?
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΗΣΙΑ ΛΟΦΟΝΤΕΝ
Ακούστηκε για μια γριά στο Φετιχτεπέ αλλά το πρόβλημα είναι ότι είναι πρόσφυγας από Κυργιστάν και μιλά μόνο Μπασκίρ τουρκικά.
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.542
Likes
8.031
Αχ αν βρεις καμία πες μας να ξέρουμε, και μεις θέλουμε. Αλλά να είναι καμία καλή, να τα λέει σωστά, όχι ό,τι να ναι. Πες μας αν σου τα πέτυχε να πάμε και μεις.
Επειδη σε βλεπω να καιγεσαι,βρηκα μια σελιδα στο fb,που αυτοπεριγραφεται...
"Παραδοσιακή μαντεία του καφέ απο τα βάθυ της Σμύρνης, απο την γιαγιά Hamiyet Muta."
και λεει και αυτο...δεν χρειαζεται να πας εκει.Με την τεχνολογια,δεν υπαρχουν συνορα :bleh:
"ΚΑΝΤΕ like ΣΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ ΜΑΣ ΣΤΟ FACEBOOK ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΣΑΣ ΛΕΜΕ “ΔΩΡΕΑΝ” ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΦΛΙΤΖΑΝΙ ΤΟΥ ΚΑΦΕ ΣΑΣ....
ΣΤΗΛΤΕ ΜΑΣ 3 ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΦΛΙΤΖΑΝΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΣΑΣ ΤΟ ΛΕΜΕ.......
ΚΑΦΕΜΑΝΤΕΙΑonline ΜΟΝΟ ΜΕ 10 ΕΥΡΩ!!!!!!!!"

υγ.στειλε μηνυμα να σου πω ονομα:D
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.073
Μηνύματα
879.669
Μέλη
38.807
Νεότερο μέλος
elendim7576

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom