Eurovision 2015

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Το τραγούδι που νίκησε αν το άκουγα στο ραδιόφωνο στο λεπτό θα είχα αλλάξει σταθμό. Χωρίς τα εφέ σίγουρα δεν κερδιζε . Ιταλία και Ρωσία μουσικά ήταν πολύ ανώτερα. Εμένα μου άρεσε και η Εσθονία αρκετά
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.151
Likes
14.441
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
To χοιροστάσιο εδώ με τα ζουμιά από τις πίτσες και τις μπύρες μετά τα συγκεντρωτικά της αποτελέσματα της 4μελούς επιτροπής ανέδειξε στην πρώτη θέση με ισοβαθμία:
1-3: Ιταλία - Λεττονία - Νορβηγία
Ακολούθησαν:
4. Εσθονία
5. Ρωσία
6. Βέλγιο
7. Ισπανία
8. Γαλλία
9. Σουηδία
10. Μαυροβούνιο - Αζερμπαϊτζαν

Και βέβαια δεν πέσαμε μέσα στο νικητή… αν και τον περιμέναμε
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.035
Μου εκανε εντυπωση,που η Αυστρια πηρε ζερο.Ενταξει,χαλια τραγουδι,αλλα ετσι κανενα ποντο για ξεκαρφωμα,δεν πηρε;
 

taver

Member
Μηνύματα
12.486
Likes
28.949
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Από δω και περα θα φροντίζω να βλέπω καθε χρονο τη eurovision στη Γαλλική TV. Φοβερή φαση. Ειδικά εκεί που σιγοτραγουδαγαν το "I will survive" πάνω από το ρεφρεν της Σέρβας, στην επανάληψη...
Ή που προέβλεπαν 12αρι από το Βέλγιο ακριβως πριν τους δώσει 0 βαθμούς...
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.674
Likes
16.384
Συγχαρητήρια στους ήρωες της προηγούμενης αλλά και της παρούσης σελίδας που παρακολούθησαν αυτό το κοσμοϊστορικό και καλλιτεχνικό γεγονός.....:D
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.727
Επόμενο Ταξίδι
?
Μεγάλη τιμή γι'αυτό το πανηγύρι να ακουστεί ένα τραγούδι σαν της Ιταλίας, να βγει 3ο αλλά σαρωτικά στο κοινό να είναι πρώτο με τεράστια διαφορά. Μια χαρά οι επιτροπές έστησαν τη νίκη για την Σουηδία.
Οι αληθινοί φετινοί νικητές!
 

villi

Member
Μηνύματα
1.088
Likes
2.789
Είχα να δω τη eurovision από τη χρονιά που κέρδισε η Παπαρίζου και την είδα χτες γιατί βρέθηκα σε μεγάλη παρέα και γινόταν χαβαλές!Δε θα το ξανακάνω!Πραγματικά τσάμπα θερμίδες και ήταν και πολλές πανάθεμά τες!
Με λαμπρή εξαίρεση το Ιταλικό τραγούδι όλα τα άλλα ήταν για τον κουβά.Το Σουηδικό που κέρδισε εντελώς ανούσιο τραγουδάκι,παραπέμπει σε στημένη υπόθεση.
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
πόσοι από τους προλαλησαντες έδωσαν την ελάχιστη προσοχή (δε χρειαζόταν αρκετή) στη μελωδία του refrain του κάτωθι? Για τον κουβά?
 

alma

Member
Μηνύματα
3.721
Likes
15.071
Μεγάλη τιμή γι'αυτό το πανηγύρι να ακουστεί ένα τραγούδι σαν της Ιταλίας, να βγει 3ο αλλά σαρωτικά στο κοινό να είναι πρώτο με τεράστια διαφορά. Μια χαρά οι επιτροπές έστησαν τη νίκη για την Σουηδία.
Οι αληθινοί φετινοί νικητές!

Αν δεν υπήρχε το τραγούδι της Ιταλίας, θα έλεγα πως πιο χαμένος χρόνος από τη φετινή eurovision δεν υπήρχε.

Υπέροχη Ιταλία.Respect.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.181
Μηνύματα
883.120
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom