Γενικά σολο διακοπές camping για κορίτσι σε νησί του Αιγαίου. ποιο ενδυκνειται?

inselin

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
Γειά σας και καλώς στα βρήκα :-D !! σκέφτομαι για σολο camping στις 16 Αυγούστου σε κάποιο από τα νησιά του Αιγαίου. θα ήθελα ένα μικρό γραφικό νησάκι και μια χ νυχτερινή διασκέδαση . Ευχαριστώ πολύ
 

jimakos

Member
Μηνύματα
196
Likes
1.002
Επόμενο Ταξίδι
ΚΟΥΒΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου!
Αμοργος
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.019
Likes
6.398
Δεν πιστεύω στα μάτια μου με αυτά που διαβάζω.Κορίτσι μόνο του να κάνει camping και ούτε καν να μας πει ελεύθερο ή όχι... Καλά το πρώτο απαγορεύεται κιόλας... Σε τι κόσμο ζούμε!!
 

inselin

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
Χαχαχα, για οργανωμένο μιλάω . Έχεις κάτι κατά νου? ??
 
Last edited by a moderator:

jimp

Member
Μηνύματα
5.019
Likes
6.398
Χαχαχα, για οργάνομενο μιλάω . Έχεις κάτι κατά νου? ??
Τι με πέρασες για κανέναν ξενέρωτο; Άκου οργανωμένο...Ελεύθερο αν θες αλλά όχι σε νησί, πλατιά άμμος λάρισα, με τον κίσσαβο από πάνω σου και τα δέντρα σχεδόν στη θάλασσα... Που να τρέχεις τώρα στα ξερονήσια!
 

inselin

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
Μπα επιμένω στα "ξερονησια". Ευχαριστώ πολύ πάντως. Όποιος άλλος μπορεί να προτείνει κάτι. ..
 

hlias_3

Member
Μηνύματα
5
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Μιλάνο 7-9 Σεπτεμβρίου
Ταξίδι-Όνειρο
Ιμαλάϊα, Νότιος Πόλος
Συμφωνώ με το φίλο πιο πάνω. Αμοργός. Όχι τόσο τρελή νυχτερινή ζωή. Είναι για ψαγμένα άτομο με ωραίο κόσμο.
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.309
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Αμοργός αφού θέλεις γραφικά, και απο προσωπική πείρα σου λέω οτι το καμπινγκ στην Αιγιαλη είναι αξιοπρεπέστατο.
Απο κει και πέρα το μόνο σου ζόρι είναι τα πήγαινε-έλα στη χώρα, γιατί έχει μέχρι κάποια ώρα το βράδυ...
 

inselin

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
Μου φαίνεται καλή ιδέα ή Αμοργός, Αλλά σκέφτομαι ότι το μεταφορικό θα είναι πρόβλημα οπότε σκέφτηκα για Σίφνο που έχει πιο συχνή συγκοινωνία και μικρότερες αποστάσεις. Το κάμπινγκ εκεί πως είναι?
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.309
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Μου φαίνεται καλή ιδέα ή Αμοργός, Αλλά σκέφτομαι ότι το μεταφορικό θα είναι πρόβλημα οπότε σκέφτηκα για Σίφνο που έχει πιο συχνή συγκοινωνία και μικρότερες αποστάσεις. Το κάμπινγκ εκεί πως είναι?
Ποιοτικότατο νησί, πολύ καλή συγκοινωνία επιβεβαιωμένα, αλλά για το καμπινγκ να σου πω την αλήθεια δεν έχω άποψη...Δεν έπεσε καν στην αντίληψη μου όσες μέρες ήμουν στο νησί!
 

inselin

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
το κάμπινγκ στη Σίφνο είναι στις καμαρες, από νυχτερινή ζωή από ότι κοίταξα δεν νομίζω πως θα βαρεθω αν και μόνη μου. Και σκέφτομαι να τη συνδυάσω με Σέριφο επίσης κάμπινγκ, για Σέριφο γνωρίζεις κάτι? Και επίσης εισιτήρια για πλοία πρέπει να κλείσω? Η θα βρω? Γύρω στον 15 Αυγούστο σκέφτομαι
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.158
Μηνύματα
882.414
Μέλη
38.877
Νεότερο μέλος
Constansimota

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom