Τσεχική Δημοκρατία Διαμονή στην Πράγα

koutsavaki

Member
Μηνύματα
183
Likes
57
Επόμενο Ταξίδι
ΠΡΟΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΠΑΤΑΓΟΝΙΑ - ΓΗ ΤΟΥ ΠΥΡΟΣ
καλημερα! εχετε αποψη για το http://www.hotelsevendays.cz/? για τη τοποθεσια του τι λετε? κ αν εχει μεινει κανεις αν θα μπορουσε να μου πει εντυπωσεις
Φαίνεται πολύ καλό ξενοδοχείο και στο booking εχει 8,9 βαθμολογία...οκ δεν είναι κεντρικό αλλα δεν είναι και μακριά απο το κεντρο.....κανα 10λεπτο περπάτημα....Αν σας αρέσει να περπατάτε βασικά θα είναι μια χαρά....ετσι απολαμβάνεις και καλύτερα την Πράγα. Εγω είχα μείνει σε αυτό http://www.booking.com/hotel/cz/des...5f8edbecfb1baa144a06a04ff60X1;highlight_room= και μπορώ να πω οτι δεν ήταν και σε κοντινή τοποθεσία....αλλα αν ξανα επισκεφτόμουν την Πράγα πάλι εκεί θα έμενα.
 

alex-angel

Member
Μηνύματα
154
Likes
43
Και εγω ειδα καλες κριτικες . Οσον αφορα το περπατημα δε μας πειραζει καθολου.
 

carouzos

Member
Μηνύματα
218
Likes
62
Επόμενο Ταξίδι
Μακαρι να ξερα...

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;

teoper

Member
Μηνύματα
88
Likes
135
Παιδιά αυτό το ξενοδοχείο από άποψη τοποθεσίας πώς σας φαίνεται; Με ενδιαφέρει περισσότερο να μείνω κάπου που θα είμαι σε απόσταση βολής από τις βραδυνές εξορμήσεις
Πραγα πηγα περσι.Εγω εμενα στο friday hotel στο κεντρο της πολης επι της οδου Na pricopie.Πληρωσα το δικλινο γυρω στα 65 ευρω με πρωινο αλλα το ειχα κλεισει 8 μηνες πριν
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.783
Έχεις όρεξη και για νυχτοπερπατήματα;;; Για να σε δούμε, κλείσε ξενοδοχείο και ψάξε καλό μαγαζί για αψέντι....
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Ε, ρίχτο το όνομα ντε! Αφού το 'χεις! Αχ, μάγισσες φέρτε βότανα...
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.783
Δεν είχα δοκιμάσει καν.... (βρηκα τότε στο εντελώς "καμμένο" CHATEAU L'ENFER ROUGE. Αν υπάρχει ακόμη, υπάρχει μια περίπτωση να νυχτοπερπατήσεις ως τα ξημερώματα εκεί, γιατί γενικά δεν είδα και πολύ ξενύχτι)
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Ε, όχι και μέχρι τα ξημερώματα... ελληνίδα μάνα πράγμα, με ρωτάς αν αντέχω; :haha: Πάντως αν είναι ψόφια τα πράγματα το βράδυ, γιατί λες πως το ξενοδοχείο είναι μακρια; Μόλις 2,5 χμ από παλιά πόλη και κοντά σε σταθμό του μετρό δε θα με βολέψει λες;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.115
Μηνύματα
880.697
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom