Ryanair Τηλέφωνο Ryanair

trav6

New Member
Μηνύματα
4
Likes
1
'Οποτε μπαίνω στο chat εμφανίζεται το ίδιο μύνημα: ''We’re sorry, we have no chat agents available at the moment, please try again later. '' Ευχαριστώ πάντως

βρες καποιον να μιλαει αγγλικα...και να τους παρεις τηλ....επισης στο μαιιλ που σου εστειλαν σου εχουν δωσει κωδικο και οδηγίες για να παρεις χρόνο ομηλιας δωρεαν

Ρωτα και στη τραπεζα σου τι γινεται σε αυτες τις περιπτωσεις
O κωδικός αυτός έληξε... Θα περιμένω μήπως απαντήσουνα στα mail.
 
Last edited by a moderator:

kipi

Member
Μηνύματα
414
Likes
219
Επόμενο Ταξίδι
Ταυλάνδη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μαλδίβες
Last edited by a moderator:

trav6

New Member
Μηνύματα
4
Likes
1
Σας ευχαριστώ πολύ όλους για τη βοήθεια. Τελικά βρήκα κάποιον στο chat και θα μου στείλουν τα χρήματα με επιταγή σπίτι μου εντός τριών εβδομάδων.
 

Maria Mavr

Member
Μηνύματα
87
Likes
50
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ
Καλημέρα σε όλους. Χθες βράδυ έκανα μια κράτησηση ryanair για Θεσσαλονίκη-Αθήνα αλλά επέλεξα λάθος πτήση και πρέπει τώρα να την βάλω νωρίτερα. Μετά από πολύ ώρα ψάξιμο (έχω στείλει e-mail και επικοινώνησα στην ειδική φόρμα τους αλλά καμία απάντηση ως τώρα), βρήκα ένα link για αλλαγή της πτήσης και μου λέει το εξής: "1)You have a Spanish Discount in your booking 2)You are flying on a Domestic Route. Please contact our call centre to complete your flight change request." Το πρώτο δεν ισχύει, το δεύτερο σημαίνει ότι λόγω τοπικής πτήσης δεν αλλάζει? Είχε κανείς κάποια παρόμοια να μου πει πως την έλυσε? Ευχαριστώ!!!
 

Maria Mavr

Member
Μηνύματα
87
Likes
50
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ

yorimichi79

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
τηλεφωνο της ryanair εχουμε βρει γιατι δεν τα παμε κ πολυ καλα με τα αγγλικα και με το chat??????????????
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.678
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom