Με λένε Φώτη και θέλω Άγιο Δομινικοοοοο!!!

dux

Member
Μηνύματα
39
Likes
53
Γεια σας παιδιά!σας διαβάζω πολύ καιρό τώρα και να που ήρθε η ώρα να εγγράφώ και εγώ στην παρέα σας.Με λένε Φώτη και πάντα μου άρεσαν τα ταξίδια αλλά πιο πολύ στο μυαλό μου καθώς ήμουν συνέχεια αναβλητικός. Ύστερα από μια ατάκα ενός ηλικιωμένου φίλου μου όμως (πριν 3 χρόνια) άλλαξα πραγματικά μυαλά.ετσι άρχισα τα ταξιδάκια σε Ελλάδα και Ευρώπη όποτε και όσο με έπαιρνε.Τωρα ήρθε και η στιγμή για ένα μεγάλο και αποφάσισα για Άγιο Δομινικοοοοο !θα γράψω αργότερα πιο αναλυτικά καθώς τώρα είμαι από το κινητό και μου τη σπάει το τσίκι τσικι ...τέλος παντων καλώς σας βρήκα!καλες κουβέντες ταξιδιάρικες να έχουμε.
ΥΓ Η Ατάκα που μου είχε πει ήταν η εξής: Τα ταξίδια φίλε μου ειναι η ΜΟΝΑΔΙΚΗ επένδυση στη ζωη...
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.962
Likes
9.344
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Καλώς ήρθες λοιπόν. Δίκιο είχε ο φίλος για αυτό που σου είπε, δίκιο κι εσύ που θέλεις Δομίνικο. Είναι όμορφο νησί..
 

dux

Member
Μηνύματα
39
Likes
53
πραγματικά αυτή η ατάκα μου άλλαξε τη ζωή.μη λέω και ψέματα δεν με ξεκολλάς εύκολα από το μέρος που περνάω τα καλοκαίρια μου απο όταν γεννήθηκα.Σύβοτα Θεσπρωτίας αν έχεις έρθει.έχω τις τελευταίες ώρες που διαβάζω στο site ιστορίες για ΔΔ (δεν ξαναλέω Αγιο Δομίνικο...πιπέρι) και από ότι έχω καταλάβει είσαι ο γκουρού της περιοχής.θα χρειαστώ άπειρες πληροφορίες και δεν είμαι αχάριστος.μέχρι και ένσημα κολλάω.χεχε
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.962
Likes
9.344
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Μπα, δεν είμαι ο γκουρού, αλλά μάλλον η κολλημένη της περιοχής :lol:
 

dux

Member
Μηνύματα
39
Likes
53
δεν έχω πάει ποτέ στη ζωή μου εκτός Ευρώπης και για το μόνο που μιλάω τον τελευταίο μήνα είναι η ΔΔ.φαντάσου όταν θα πάω με το καλό και γυρίσω πως θα είμαι.τετοια κολλήματα είναι τα καλά κολλήματα.

για να ρωτήσω κάποια πράγματα τους πιο έμπειρους που έχουνε πάει πρέπει να ανοίξω νεο τόπικ;έχω διαβάσει σχεδόν όλα τα θέματα αλλά έχω μπερδευτεί με τόσες πληροφορίες.
 
Last edited by a moderator:

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.962
Likes
9.344
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Πήγαινε στην αναζήτηση πληροφοριών και άνοιξε νέο θέμα με τις ερωτήσεις σου, ή αν υπάρχει κάποιο ανάλογο θέμα για ΔΔ, κάνε τις ερωτήσεις σου εκεί...θα το δούμε
 
Last edited:

dux

Member
Μηνύματα
39
Likes
53
ευχαριστω πολύ!μόλις το άνοιξα.τι είναι αυτό το πράγμα με τα ταξίδια.όση ώρα έγραφα μεταφέρθηκα νοερά στην ΔΔ και με έιδα από ψηλά έξω από ένα αεροδρόμιο να μην ξέρω τι να κάνω!!!αν είχα λεφτά θα σου έβγαζα και ε΄σενα ενα εισητηριο να ερθεις να μας πάς στα καλά!!!
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.962
Likes
9.344
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
..αν είχα λεφτά θα σου έβγαζα και ε΄σενα ενα εισητηριο να ερθεις να μας πάς στα καλά!!!
Για μέτρα τα καλύτερα..σπάσε και τον κουμπαρά μήπως βγαίνει ρε παιδί μου :bleh:
 

dux

Member
Μηνύματα
39
Likes
53
βοήθα εσύ και δίνω δώρο φορολογική δήλωση και διαμονή στα δωμάτια μου στα Σύβοτα.χαχαχα!κουμπαράς ανοίχθηκε και ξανακλείστηκε με απογοήτευση.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.678
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom