Γενικά σολο διακοπές camping για κορίτσι σε νησί του Αιγαίου. ποιο ενδυκνειται?

tol_pap

Member
Μηνύματα
399
Likes
450
Επόμενο Ταξίδι
Αγγλία
Ταξίδι-Όνειρο
Πανόραμα Β. Αμερικής!!!
Και επίσης εισιτήρια για πλοία πρέπει να κλείσω? Η θα βρω?
Κλείσε ποτέ δε ξέρεις!!! Η γραμμή πηγαίνει σε πολύ τουριστικά μέρη ειδικά τέτοια περίοδο είναι λάβρα
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.310
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Για Σέριφο ναι, έχω άποψη γιαβτο κάμπινγκ. Το είδα πέρυσι. Όμορφο μέρος, οργανωμένο και με πολύ νέο κόσμο, σε ένα νησί ιδανικό! Εγκρίνω. Βολεύει καιβο συνδυασμός με Σίφνο! Να ξέρεις έχει πολύ κόσμο σε αυτά τα νησιά το 15αυγουστο! Εισιτήρια βρήκα 20 μέρες πρίν, αλλά είναι καλό να τα κλείνεις απο νωρίς για δική σου ασφάλεια..
 

inselin

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
Καλημέρα. Psilos3 μου έφτιαξες τη μέρα !! Ευχαριστώ πολύ όσους ασχολήθηκαν με το θέμα μου !!!!!
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.310
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Καλημέρα! Γι αυτό είμαστε εδώ, να μοιραζόμαστε εμπειρίες!!!
 

inselin

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
γεια σας. :xalara:πως μπορω να δημιουργησω νεο θεμα; ψαχνω και δεν μπορω να βρω πως γινεται:haha:
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.726
Επόμενο Ταξίδι
?
γεια σας. :xalara:πως μπορω να δημιουργησω νεο θεμα; ψαχνω και δεν μπορω να βρω πως γινεται:haha:
Ενα θέμα με θέμα ''σολο διακοπές camping για κορίτσι σε νησί του Αιγαίου ή γενικά? :D

Θα πας Forum-Γενικά περί ταξιδιών-και θα πατήσεις πάνω δεξιά Νέο Θέμα.
 

Tereza1812

New Member
Μηνύματα
4
Likes
1
Καλησπέρα! Λοιπόν στη Σίφνο έχω πάει 2 φορές: τη μία φορά με παρέα και είχα μείνει στο Camping του Μάκη στις Καμάρες (το μοναδικό του νησιού αν δεν κάνω λάθος), το οποίο δεν στο συστήνω ιδιαίτερα. Οι παροχές εντελώς στοιχειώδεις και θυμάμαι μάλιστα ότι από τις 11 το βράδυ και μετά στα ντους συστηματικά δεν είχε φως, όχι λόγω βλάβης αλλά προφανώς για λόγους οικονομίας. Είχαν ανακοίνωση δηλαδή ότι κόβουν το ρεύμα. Γενικά πολύ πρωτόγονη κατάσταση στις τουαλέτες και ο χώρος δεν λέει τίποτα: ένα απλό οικόπεδο, χωρίς κάποια υποδομή, ενώ ο χώρος είναι περιορισμένος και τον Αύγουστο που είχα πάει γινόταν "πατείς με, πατώ σε". Κατά τα άλλα η Σίφνος είναι αξιολάτρευτο νησί, με πολύ καλή συγκοινωνία. Τη δεύτερη φορά πήγα μόνη μου και έμεινα σε δωμάτιο. Nομίζω ότι για solo διακοπές είναι μια χαρά. Το camping της Σερίφου από την άλλη έχει πολύ καλή φήμη, το έχω δει λίγο αλλά δεν έχω μείνει. Έχω ακούσει όμως πολύ καλά λόγια από όσους έχουν μείνει. Η παραλία στην οποία βρίσκεται, τα Λιβαδάκια, δεν λέει σπουδαία πράγματα, αλλά φαντάζομαι ότι δεν θα κάθεσαι συνέχεια εκεί. Για δρομολόγια πλοίων το καλύτερο site με καρατσεκαρισμένα έγκυρες πληροφορίες είναι αυτό :)
 
Last edited:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.168
Μηνύματα
882.760
Μέλη
38.881
Νεότερο μέλος
Pavlosvalia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom