Σερβία Ταξιδάκι στο Βελιγράδι

greg_thess

Member
Μηνύματα
993
Likes
547
Θα σου στείλει ένα μέιλ για να σε προσκαλέσει μάλλον στην airbnb και έτσι θα έχεις όφελος και εσύ αλλά και ο άλλος κάποια έκπτωση.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Ευχαριστω πολυ ολους...ολα θα τεθουν υποψιν της κορης μου και ας αποφασισει εκεινη:)...το διαμερισμα που λεει ο jimp δεν ειναι διαθεσιμο,τις ημερες που θελουμε...

Σε ευχαριστω πολυ jimp...δεν εχω κλεισει εγω ποτε διαμερισμα στο airbnb και δεν ξερω πως λειτουργει...αλλα τι εννοεις με αυτο;
Μου στέλνεις με πμ το μειλ σου ή της κόρης σου και σου στέλνω εγώ μέσω μειλ μία πρόσκληση εγγραφής στο airbnb. Πατάς στο σύνδεσμο που έχει μέσα στο μειλ και πραγματοποιείς την εγγραφή και όταν κλείνεις σου βάζει αυτόματα το κουπόνι της έκπτωσης και εγώ λαμβάνω τη σχετική έκπτωση όταν κάνεις το ταξίδι.

Αν θες περισσότερα με πμ για να μην κουράζουμε και τον κόσμο εδώ.Στείλε αν έχεις απορία και αν θέλεις να το κάνουμε.
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.485
Likes
7.968
Ασχετο-σχετικο... στο airbnb βρισκεις απιστευτα διαμαντακια στην Αθηνα... λογω δουλειας εχω παει σε αρκετα διαμερισματα που νοικιαζουν ξενοι στην Αθηνα και ηταν εκτος απο οικονομικα και πολυ ξεχωριστα...
 

kipi

Member
Μηνύματα
414
Likes
219
Επόμενο Ταξίδι
Ταυλάνδη
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
Καλησπερα, σκεφτομαι για ενα 5ημερο( 4 βραδυα) ταξιδι στο Βελιγραδι τον Οκτωβριο. Θα ηθελα να μου πει οποιος μπορει, αν ειναι αρκετες οι μερες, οπως επισης σε ποια περιοχη ειναι καλυτερα να μεινουμε για να μπορουμε να επισκεφτουμε οσα περισσοτερα αξιοθεατα γινεται με τα ποδια. Με μια προχειρη αναζητηση βρηκα αυτο το ξενοδοχειο http://www.booking.com/hotel/rs/vil...=metatrivago&utm_term=hotel-98892&#map_closed.
Θεωρειτε κεντρο αυτη η περιοχη και αν οχι, που να ψαχνω? Ευχαριστω
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
Καλησπερα, σκεφτομαι για ενα 5ημερο( 4 βραδυα) ταξιδι στο Βελιγραδι τον Οκτωβριο. Θα ηθελα να μου πει οποιος μπορει, αν ειναι αρκετες οι μερες, οπως επισης σε ποια περιοχη ειναι καλυτερα να μεινουμε για να μπορουμε να επισκεφτουμε οσα περισσοτερα αξιοθεατα γινεται με τα ποδια. Με μια προχειρη αναζητηση βρηκα αυτο το ξενοδοχειο http://www.booking.com/hotel/rs/vil...=metatrivago&utm_term=hotel-98892&#map_closed.
Θεωρειτε κεντρο αυτη η περιοχη και αν οχι, που να ψαχνω? Ευχαριστω
Οι μέρες είναι υπεραρκετές,θα πρέπει μάλλον να οργανώσεις και μια δυο κοντινές εκδρομές για να γίνει ''πλουσιότερο'' το πενθήμερο. Το ξενοδοχείο είναι κέντρο -απόκεντρο θα χρειάζεσαι λίγο περπάτημα έξτρα, η περιοχή είναι καλή. Αν θέλεις πιο κέντρο βλέπε πάντα Stari grad και προσανατολίσου γύρω από Terrazije, Skandarlija.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Το πρώτο φυσικά, είσαι στο κέντρο και σε περιοχή με αρκετά ωραία μπαρ και εστιατόρια.
 

JimBeam

Member
Μηνύματα
50
Likes
87
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Highlands, Ισλανδία
Επισκέφτηκα το Βελιγράδι το Μάρτιο για 4 μέρες και με βάση την εμπειρία μου, σου προτείνω το πρώτο. Πολύ πιο κεντρικό. Αλλά μπορείς να βρεις και πιο κοντά στη knez mihailova που είναι ο κεντρικός πεζόδρομος της πόλης και τα έχεις όλα δίπλα. Εγώ έμεινα στο Republic Square Apartments και έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος. Είναι διαμέρισμα και μόλις συνήθισα το γεγονός ότι είναι σε μία κανονική πολυκατοικία χωρίς reception και με "κανονικούς" γείτονες, το κατευχαριστήθηκα. Πολύ ασφαλές σημείο. Γενικά το Βελιγράδι μου έδωσε την αίσθηση μίας ασφαλούς πόλης.
Για εκδρομούλα δεν έχω να σου προτείνω κάτι εκτός από αυτά που μπορείς να βρεις και μόνος σου, πάντως έχεις αρκετα πραγματάκια να κάνεις στην πόλη και λίγο έξω πχ στα ποτάμια, στα πάρκα και σε προάστια.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.186
Μηνύματα
883.273
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom