ΗΠΑ ταξιδι για νεα υορκη

joan1980

Member
Μηνύματα
30
Likes
4
Παιδιά καλησπέρα θα πάω τελος Αυγουστου Νεα Υορκη και ειμαι στην αναζητηση εισητηριων απλως εχω προβληματιστει λιγο με τις αεροπορικες! Εχει παει κανεις με Iberia? Το θεμα ειναι οτι πολλα λενε iberia , Lufthansa κτλ αξιοπιστες εταιριες δηλαδη και μετα σου πεταει ενα operated απο American Airlines, US airways και να σου αναρωτιεσαι πεταω η δεν πεταω; Αναφερω την Iberia γιατι εχει 510 το ατομο! Ενω εχω κανει απειρα ταξιδια Ευρωπη ειναι το πρωτο μου υπερατλαντικο και ειμαι λιγο αγχωμενη!
 

joan1980

Member
Μηνύματα
30
Likes
4
αυτο ρωταω ειναι αξιοπιστες εταιριες γιατι διαβασα καποιους να λενε εδω στο forum οτι να μην της προτιμαμε. Bεβαια στις safety αξιολογησεις που κοιταξα μια χαρα ειναι.
 

Junon

Member
Μηνύματα
45
Likes
4
Καλημ'ερα και καλό μήνα!!! Εγώ για Νέα Υόρκη ταξίδεψα με British και ήμουν πολύ ευχαριστημένη. Επίσης απο Νέα Υόρκη για Houston ταξίδεψα με American. Οπου και εκέι μια χαρά ήταν το ταξίδι. Για υπερατλαντικό πάντως το χα ψάξει πολύ και εγώ .;)
 

joan1980

Member
Μηνύματα
30
Likes
4
ευχαριστω!! τελικα εκλεισα με swiss και εχω το κεφαλι μου ησυχο!! οσο μπορεις βεβαια σε υπεραντλαντικο
 

joan1980

Member
Μηνύματα
30
Likes
4
ποιοα


ποια πτηση εκλεισες με swiss? να φανταστω αναχωρηση απο skg ειναι ετσι?
απο αθηνα ζυριχη και την επομενη μερα γενευη και μετα νεα υορκη! στο γυρισμο μια ανταποκριση ζυριχη αρκετες ωρες! δεν με πειραζει ομως πετυχα καλη τιμη!
 

Lexuss

Member
Μηνύματα
312
Likes
169
σε τι τιμη τα εκελεισες? ημερομινιες και ποσες ωρες αναμονη εχεις ?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.722
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom