Διακοπές Ελλάδα με μικρά παιδιά

hlhjac

Member
Μηνύματα
418
Likes
556
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αιγυπτος
Αγιος Ιωαννης Πηλιου
Αφυτος Χαλκιδικη
Τορωνη Χαλκιδικη
 

geri

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
γειά σας. Είμαι από Αττική και εχω δύο παιδιά πεντε και έξι μισό . μπορείτε να μου προτείνετε προορισμούς για το καλοκαίρι. Αυγούστου. Δεν μου αρέσουν τα all inclusive... Σας ευχαριστώ πολύ!
 

villi

Member
Μηνύματα
1.088
Likes
2.789
Καν'το λίγο πιο συγκεκριμένο.Νησί,βουνό,παραθαλάσσιο;Κοντά,μακρυά,με πλοίο ή χωρίς;
Τα παιδάκια είναι συννενοήσιμα σε αυτή την ηλικία οπότε θεωρητικά οι προορισμοί είναι πάρα πολλοί!
 

geri

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
να είναι σχετικά κοντά παραθαλάσσια με δραστηριότητες για Παιδιά. το πλοίο με αγχώνει λίγο...
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Λαγονήσι.
 

Alexandra!

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλησπέρα σας , είναι νέο μέλος!
Κοιτάω για διακοπές με την οικογένειά μου 2 παιδιά 4 και 2 ετών και θέλουμε διαμονη μπροστα στη θάλασσα Όχι βέβαια εξωφρενικές τιμές. Θέλουμε να έχει ωραία θάλασσα και να περάσουν και τα παιδιά όμορφα. Σας ευχαριστώ πολύ
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.094
Likes
23.908
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Καλησπέρα σας , είναι νέο μέλος!
Κοιτάω για διακοπές με την οικογένειά μου 2 παιδιά 4 και 2 ετών και θέλουμε διαμονη μπροστα στη θάλασσα Όχι βέβαια εξωφρενικές τιμές. Θέλουμε να έχει ωραία θάλασσα και να περάσουν και τα παιδιά όμορφα. Σας ευχαριστώ πολύ
:welcome2:
 

vagelis1978

Member
Μηνύματα
19
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ΜΑΛΤΑ
Αγιος Ιωάννης Πηλίου τρομερή παραλία, αλλά όχι για παιδιά. Είναι πολύ βαθιά και τον Αύγουστο αν πιάσει αέρας τα κύματα είναι πολύ μεγάλα..
 

zampeiros22

Member
Μηνύματα
80
Likes
1
Ψάχνουμε και εμεις μέρος για διακοπές τέλος Ιουνίου με τον μικρούλη 1 ετους. Κυρίως να ξεκουραστούμε να είναι μπροστά μας δλδ η θάλασσα κ να έχει κ ζωή το μέρος αν θέλουμε να κάνουμε βόλτα το βράδυ. Επίσης να μην χρειαστεί να πάρουμε πλοίο. Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

john&emily

Member
Μηνύματα
17
Likes
8
Καλημέρα! Εγώ θα σας πρότεινα την Κάρυστο.
Είναι κοντά στην Αθήνα, μπορείς να πας & οδικώς αλλά & με πλοίο είτε από Ραφήνα, είτε από Αγιά Μαρίνα (νομίζω είναι πιο οικονομικό το εισιτήριο από Αγ. Μαρίνα αλλά σε αφήνει στα Στύρα, ενώ από Ραφήνα σε αφήνει Μαρμάρι).
Έχει όμορφες παραλίες με άμμο (http://www.in-karystos.gr/paralies.html) και φυσικά έναν παραλιακό δρόμο στον οποίο μετά τις 18:00-19:00 απαγορεύονται τα αυτοκίνητα, οπότε κάνετε την περαντζάδα σας, υπάρχουν αρκετά μαγαζιά με ωραίο φαγητό, γλυκό, παγωτό, καφέ κτλ και φυσικά δεν έχετε άγχος για τα παιδιά, τα οποία μπορούν να ευχαριστηθούν παιχνίδι. (Παραθερίζουν πολλές οικογένεις με παιδάκια, ειδικά τον Αύγουστο γίνεται χαμός!)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.267
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom