Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.074
Likes
2.491
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Μόλις ξαναμπήκα και τα εμφανίζει κανονικά.. Περίεργο.. Τεχνικό πρόβλημα θα ήταν
 

sdoros

Member
Μηνύματα
81
Likes
46
Πόσος καιρός άραγε χρειάζεται για να περαστούν μίλια που "χάθηκαν" στο σύστημα , κάνοντας μόνο ενα αίτημα ανεύρεσης online ?

Την πρώτη φορά που δεν έκανα ούτε ένα τηλέφωνο στην Aegean έκαναν να φανούν 3 με 4 μήνες .

Τώρα έχει ήδη περάσει ένας μήνας από το ταξίδι και 10 μέρες από την online αίτηση .
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.005
Likes
40.909
Αν ένα από τα μέλη το λογαριασμού Together που έχω φτιάξει βγάλει την Aegean Miles and Bonus που δίνει 10.000 bonus και τα μετατρέψει μετά σε μίλια , αυτά πιστώνονται στον λογαριασμό Together, όπως πιστώνονται και των πτήσεων του;
Το έχει δοκιμάσει κανείς;
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.572
Αν ένα από τα μέλη το λογαριασμού Together που έχω φτιάξει βγάλει την Aegean Miles and Bonus που δίνει 10.000 bonus και τα μετατρέψει μετά σε μίλια , αυτά πιστώνονται στον λογαριασμό Together, όπως πιστώνονται και των πτήσεων του;
Το έχει δοκιμάσει κανείς;
Λογικά ναι.. Όλα τα μίλια που έχουν τα μέλη στον together μεταφέρονται αυτόματα εκεί. Μόνο τα αναβάθμισης μένουν στον λογαριασμό τους.

Μήπως ξέρει κανείς αν σε εισιτήριο που έχει κλειστεί με μίλια μπορεί μετά να χρησιμοποιηθεί κουπόνι αναβάθμισης θέσης;
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.721
Likes
14.815
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
προσπαθώ να κλείσω 2 εισιτήρια από Θεσ/νίκη για Κοπεγχάγη (μέσω Αθηνών) με τα μίλια μου.
στο πήγαινε η διαθεσιμότητά είναι μόνο Business, στην επιστροφή υπάρχει διαθεσιμότητα και στους τρεις ναύλους αλλά τα μίλια μου φτάνουν μόνο για την επιλογή στον ναύλο Golight. τι ισχύει με τις βαλίτσες?? στο πήγαινε θα έχω δικαίωμα να έχω βαλίτσα χωρίς χρέωση ενώ στην επιστροφή όχι?? τι θα την κάνω την βαλίτσα στην επιστροφή, πρέπει να αγοράσω αποσκευή για την επιστροφή??
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.782
Likes
18.174
Μη πάρεις μεγάλη βαλίτσα Μάκη, αλλιώς μπορείς να πληρώσεις για την επιστροφή βαλίτσα ξεχωριστά.
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.721
Likes
14.815
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Μη πάρεις μεγάλη βαλίτσα Μάκη, αλλιώς μπορείς να πληρώσεις για την επιστροφή βαλίτσα ξεχωριστά.
κατάλαβα, δηλαδή έχεις το δικαίωμα της δωρεάν μεγάλης βαλίτσας στο πήγαινε αλλά στην επιστροφή πρέπει να την πληρώσεις.:D:D
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.400
κατάλαβα, δηλαδή έχεις το δικαίωμα της δωρεάν μεγάλης βαλίτσας στο πήγαινε αλλά στην επιστροφή πρέπει να την πληρώσεις.:D:D
Είτε θα την πληρώσεις με μίλια είτε με ευρω, τζάμπα πάντως δεν γίνεται!!
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.721
Likes
14.815
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
το εμπέδωσα.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.370
Likes
14.270
Είδα στην σελίδα του Miles & Bonus ότι η δυνατότητα αγοράς μιλίων εξαργύρωσης και αναβάθμισης θα είναι διαθέσιμη από τον Οκτώβριο.Πρέπει να μπήκε πρόσφατα γιατί παλαιότερα έγραφε ότι θα είναι διαθέσιμη προσεχώς και χωρίς ημερομηνία.
 

sdoros

Member
Μηνύματα
81
Likes
46
Μιας και τα μίλια για αναβάθμιση βαθμίδας πρέπει να έχουν συγκεντρωθει μέχρι 2/10 ενώ αυτά της διατήρησης μέχρι 24/11/15 , πρέπει μεχρι τότε να ενεργοποιηθεί και αυτή η λειτουργία .
Το κόστος μένει να δούμε και τις προϋποθέσεις .
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.728
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom