The official off-topic v4. ®

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

alma

Member
Μηνύματα
3.717
Likes
15.013
Tέλεια... θα αποπληρώσουμε το χρέος με νικαραγουανές κόρδοβας, δομινικανά πέσος, δολάρια ανατολικής καραϊβικής και μπολίβαρ φούερτε.

Η έκφραση αλληλεγγύης λαών προς έναν άλλο λαό ή ακόμα και οι διεθνείς συμμαχίες ή στήριξη μιας ομάδας χωρών προς μια άλλη, δεν χρειάζεται να έχουν απαραίτητα άμεσα οικονομικά οφέλη, για να έχουν αξία και σημασία, ούτε και άλλωστε λέει πουθενά στο άρθρο τίποτα για πέσος κλπ
 
D

Delmem9770

Guest
Την κυριακη ψηφιζουμε ΟΧΙ και μετα αραζουμε στον καναπε και απολαμβανουμε συριζαιους ,ανελεους και χρυσαυγιτες να κλαινε με μαυρο δακρυ. Με το ναι δεν λυνεται τπτ με το οχι ξεφορτωνομαστε μια κ καλη τα εθνικοκομμουνια για παντα.
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ονειρεμένο Ταξίδι
α του Κενταύρου
η κυρία με τη λουί βιτόν θα αναγκαστεί να χρησιμοποιήσει τα ΜΜΜ παρέα με την πλέμπα....
... μέσα στην οποία λουί βιτόν θα κουβαλάει το καρβέλι το ψωμί που έχει πάρει με κουπόνι, αφού περίμενε δύο ώρες στην ουρά, μετά την κοινωνικοποίηση και παρέα με την πλέμπα - βεβαίως, βεβαίως...

(καιρό έχουμε να τρολλάρουμε...)
 
D

Delmem9770

Guest
Στο φυσικό σου περιβάλλον να υποθέσω...
Το φυσικο μου περιβαλλον ειναι τα γηπεδα,οι πλατειες,οι γειτονιες και τα παρτυ. Εχεις 1200 ποστ και εχω 120 χοντρουλα μου. Παντως εγω οχι θα ψηφισω συντροφοι,μην με στειλετε στα γκουλαγκ,θα βγαινω και πλατεια καρυτση να πινω το μοχιτο μου για να γινω τρου συριζαιος διανοουμενος.
 
D

Delmem9770

Guest
Γιου μαστ μπι τρόλλινγκ ας
Μπατ γουί γουίλ νοτ μπάι ιτ
Πλιζ νόου πόλιτικς χίαρ
Το συριζα μας τρολλαρει εδω κ μηνες οχι εγω. Εχω μερικες απορειες πντως 1)Αλεξη τσιπρα τον μισθο σου τον πληρωθηκες ??γτ εγω σημερα πηρα τα γιδια μου. 2)Γτ φοβαστε ρε συριζοχρυσαυγιτες να κανετε δημοψηφισμα ευρω η δραχμη?? 3)Επισης πως γινεται να ξαναπαρακαλας για νεο μνημονιο ενω προχθες ελεγες αλλα ρε καμμενε συριζα? την ιδια ωρα που εχουμε δημοψηφισμα για την προηγουμενη προταση των δανειστων. Ποσο τρολλ ειστε ρε εθνικο κομμουνια?
 

HummingBird

Member
Μηνύματα
582
Likes
825
Το συριζα μας τρολλαρει εδω κ μηνες οχι εγω. Εχω μερικες απορειες πντως 1)Αλεξη τσιπρα τον μισθο σου τον πληρωθηκες ??γτ εγω σημερα πηρα τα γιδια μου. 2)Γτ φοβαστε ρε συριζοχρυσαυγιτες να κανετε δημοψηφισμα ευρω η δραχμη?? 3)Επισης πως γινεται να ξαναπαρακαλας για νεο μνημονιο ενω προχθες ελεγες αλλα ρε καμμενε συριζα? την ιδια ωρα που εχουμε δημοψηφισμα για την προηγουμενη προταση των δανειστων. Ποσο τρολλ ειστε ρε εθνικο κομμουνια?
Όλα αυτά μπορείς να τα γράψεις σε κάποιο άλλο φόρουμ. Εδώ δεν επιτρέπεται. Αν έχεις την καλοσύνη, σταμάτησέ το εδώ.
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Wuthering Heights
Δεν ειδα να αντιδράς σε προηγούμενα πόστς αναλογου περιεχομένου αγαπητή Hummingbird......
 

HummingBird

Member
Μηνύματα
582
Likes
825
Δεν ειδα να αντιδράς σε προηγούμενα πόστς αναλογου περιεχομένου αγαπητή Hummingbird......
Αφού μας έκλεισε το θέμα με το δημοψήφισμα το αφεντικό, λέγοντας ότι οι πολιτικές συζητήσεις δεν επιτρέπονται, δεν νομίζω ότι μπορούμε να το συνεχίσουμε εδώ. Ειδικά με αυτό τον εμπρηστικό τρόπο που γράφει ο Stolt.
 
Μηνύματα
257
Likes
685
Επόμενο Ταξίδι
Πράγα
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Το φυσικο μου περιβαλλον ειναι τα γηπεδα,οι πλατειες,οι γειτονιες και τα παρτυ.
Τι βασανίζεσαι με τα ξενέρωτα? γύρνα στο φυσικό σου περιβάλλον.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.747
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom