Αμοργός Αμοργός- camping Αιγιάλης

Ophelia.

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
καλησπέρα σε όλους και καλό καλοκαίρι να έχουμε!!!

Χρειάζομαι τη συνδρομή σας στο εξής: πρόκειται με το φίλο μου να πάμε στην Αμοργό 16-20 Αυγούστου και σκεφτόμαστε να μείνουμε στο camping της Αιγιάλης. Το θέμα είναι ότι από χθες που ξεκίνησα να το ψάχνω, δεν έχω διαβάσει και τα καλύτερα σχόλια στο internet: αγενείς ιδιοκτήτες, χαμός από κόσμο σε σημείο που να είναι ο ένας πάνω στον άλλο, βρώμικες τουαλέτες κτλ.
Αυτά βέβαια που διάβασα ήταν σχόλια 5ετίας, υπάρχει κάποιος που να έχει μείνει στο camping πέρσι-πρόπερσι να μου πει τι συνθήκες επικρατούν? Φοβήθηκα μ'αυτά που διάβασα και έχω second thoughts!

σας ευχαριστώ πολύ!
 

Nancoula1

Member
Μηνύματα
37
Likes
25
Ταξίδι-Όνειρο
Μεξικό
καλησπέρα σε όλους και καλό καλοκαίρι να έχουμε!!!

Χρειάζομαι τη συνδρομή σας στο εξής: πρόκειται με το φίλο μου να πάμε στην Αμοργό 16-20 Αυγούστου και σκεφτόμαστε να μείνουμε στο camping της Αιγιάλης. Το θέμα είναι ότι από χθες που ξεκίνησα να το ψάχνω, δεν έχω διαβάσει και τα καλύτερα σχόλια στο internet: αγενείς ιδιοκτήτες, χαμός από κόσμο σε σημείο που να είναι ο ένας πάνω στον άλλο, βρώμικες τουαλέτες κτλ.
Αυτά βέβαια που διάβασα ήταν σχόλια 5ετίας, υπάρχει κάποιος που να έχει μείνει στο camping πέρσι-πρόπερσι να μου πει τι συνθήκες επικρατούν? Φοβήθηκα μ'αυτά που διάβασα και έχω second thoughts!

σας ευχαριστώ πολύ!
Με ενδιαφέρει κι εμένα πολύ, θα είμαστε με 2 φίλες από 13 ως 17 Αυγούστου!
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.310
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Επισκέφτηκα το camping (το τονίζω επισκέφτηκα-δεν έμεινα), τον Αύγουστο του 2013. Συγκεκριμένα 15 Αυγούστου.
Έχω εμπειρία σαν camper αρκετών ετών απο τη Χαλκιδική.
Τις ώρες που έμεινα μέσα, μου έκανε εντύπωση η σκιά που παρείχε στις σκηνές, και η ησυχία (μεσημεριανές ώρες).
Δε θα έλεγα ότι ήταν άναρχα και ο ένας πάνω στον άλλο, παρ όλο που είχε πολύ κόσμο λόγω δεκαπενταύγουστου.
Ούτε είδα καμιά ιδιαίτερη βρώμα σε ντους και τουαλέτες!
Μη σας πάρω στο λαιμό μου, απλά μεταφέρω εικόνα....Καλύτερα να τοποθετηθεί και κάποιος που έχει μείνει μέρες.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

No members online now.

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.723
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom