Τσεχική Δημοκρατία ΠΑΩ ΠΡΑΓΑ τί προτείνετε

Paul

Member
Μηνύματα
42
Likes
10
Επόμενο Ταξίδι
Μάλτα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Ειμαι on the go στην πόλη και δεν εχω χρονο να διαβάσω ολο το νήμα. :(
 

nasiapap

Member
Μηνύματα
106
Likes
130
Επόμενο Ταξίδι
ΠΑΡΙΣΙ
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Παιδιά καλησπέρα. Γνωρίζει κανείς το σάιτ ''all about hotels''? Το ξενοδοχείο elephant design hotel στο booking κοστίζει περίπου 380 ευρώ για 5 διανυκτερεύσεις την περίοδο Χριστουγέννων, ενώ στο all about hotels μου το βγάζει 215 ευρώ με δωρεάν ακύρωση και πρωινό. Είναι δυνατόν? Να το εμπιστευτώ? Είναι αξιόπιστο? Πολλές ερωτήσεις:lol:
 
Last edited:

greg_thess

Member
Μηνύματα
993
Likes
547
Είναι ελληνικό σάιτ και δεν έχω ακούσει κάτι αρνητικό.Τα χρήματα τα παίρνουν αμέσως νομίζω,να ξέρεις.
 

kipi

Member
Μηνύματα
414
Likes
219
Επόμενο Ταξίδι
Ταυλάνδη
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
Παιδιά καλησπέρα. Γνωρίζει κανείς το σάιτ ''all about hotels''? Το ξενοδοχείο elephant design hotel στο booking κοστίζει περίπου 380 ευρώ για 5 διανυκτερεύσεις την περίοδο Χριστουγέννων, ενώ στο all about hotels μου το βγάζει 215 ευρώ με δωρεάν ακύρωση και πρωινό. Είναι δυνατόν? Να το εμπιστευτώ? Είναι αξιόπιστο? Πολλές ερωτήσεις:lol:
εχω κλεισει πολλες φορες απο αυτο το site και δεν ειχα ποτε προβλημα.
 

nasiapap

Member
Μηνύματα
106
Likes
130
Επόμενο Ταξίδι
ΠΑΡΙΣΙ
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις. Επομένως θα το εμπιστευτώ και θα κλείσω. Αν ωστόσο χρειαστεί να το ακυρώσω τι θα γίνει? Θα μου επιστρέψουν τα χρήματα που τράβηξαν?
 

alex-angel

Member
Μηνύματα
154
Likes
43
Ετσι νομιζω γραφουν κ στους ορους. Απλ σου τραβανε τα χρηματα αμεσα κ μετα τα παιρνεις πισω αν το ακυρωσεις
 

tsolias1979

Member
Μηνύματα
419
Likes
189
Επόμενο Ταξίδι
Φιλανδία-Εσθονια-Πολωνια
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ-ΠΕΚΙΝΟ
Οποίος έχει χρόνο ας γράψει για κανα 2-3 εστιατόρια καλα και όχι τουριστικα.Γιατί βαριέμαι πραγματικά να διαβάσω πάλι όλα τα θέματα.
 

koutsavaki

Member
Μηνύματα
183
Likes
57
Επόμενο Ταξίδι
ΠΡΟΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΤΑΓΟΝΙΑ - ΓΗ ΤΟΥ ΠΥΡΟΣ
Οποίος έχει χρόνο ας γράψει για κανα 2-3 εστιατόρια καλα και όχι τουριστικα.Γιατί βαριέμαι πραγματικά να διαβάσω πάλι όλα τα θέματα.
Kozicha και για ποτό και για φαγητό.. Γενικά εγω δεν ευχαριστήθηκα την κουζίνα τους και έτσι δεν συγκράτησα κάποιο άλλο.
 
Μηνύματα
26
Likes
79
Ταξίδι-Όνειρο
ταιλανδη,ινδια,περου...
U pravdu,pivovarsky dum,mlejnice και το αγαπημενο μου Restaurace Kulovy Blesk,φαγαμε εκει 3 φορες,καλο φαγητο,μεγαλη ποικιλια απο μπυρες καλες τιμες και το προσωπικο πολυ ευγενικο.Καλα να περασεις tsolia... :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.779
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom