Τέννις, Βόλλευ, Κολύμπι, Στίβος και άλλα ευγενή αθλήματα...

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.658
Likes
50.478
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Πω, πω, πω...Αυτός ο Brown ο Τζαμαϊκανογερμανός δεν είναι ουάου;;;(πώς αλλιώς να τον περιγράψω;Μου αρέσει και το σερβίς του και το παιχνίδι του και γενικά μου αρέσει πολύ!) Αν και δύσκολα θα γυρίσει το παιχνίδι τώρα που χάνει 2-0.. από τον Troicki...:(
Wimbledon 2015
Κι εγώ έπαθα την πλάκα μου με τον συγκεκριμένο. Και βγάζει και μια ηρεμία, μια αυτοπεποίθηση. Λείπει σταθερότητα βέβαια, πρόβλημα στο ρεβέρ, μερικά ανεβάσματα είναι ανεξήγητα, αλλά ναι, ουάου.
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.369
Likes
6.854
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
αγαπάμε τένις αγαπάμε ομως και tour de france που ξεκινησε σημερα κ θα διαρκέσει 3 βδομάδες
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.369
Likes
6.854
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.674
Likes
16.384
Αυστράλια Όπεν και αυτή τη στιγμή έχουμε τον τελικό Φέντερερ vs Ναδάλ ... 1ο σετ 3-3 στα γκέιμ...
Ανταπόκριση φέτος γιόκ...ε αφεντικό..
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ναι φέτος πρώτη φορά στα 5 χρόνια που δε μπορούσα να πάω, αφού είμαι στην Αγγλία. Δυστυχώς. Του χρόνου όμως αν όλα πάνε καλά θα είμαι πάλι εκεί. Φοβερός τελικός, τεράστια αποθέματα ψυχικά και από τους δύο, αλλά δίκαια το πήρε ο Φέντερερ.
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Last edited:

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Συγχαρητήρια στα παιδιά του πόλο. Σήκωσαν το cl μέσα στην έδρα του αντίπαλο που έχει 8 τρόπαια και τριπλάσιο μπάτζετ.
Αυτό που έκανε φέτος ο ερασιτέχνης Ολυμπιακός είναι απίστευτο. Σε πόλο βολει χαντμπολ αντρών, βολει μπάσκετ πόλο γυναικών σήκωσαν όλους τους εγχώριους τίτλους πλην του κυπέλου στο βολει αντρών σηκωσαν δύο ευρωκουπες και έχασαν 2 ευρωτελικους. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Στα αλλά ευγενή αθλήματα το σήκωσε η Χαλεπ και αύριο προβλέπω Ναδαλ
 
Last edited:

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Καλό το Μουντιάλ αλλά μην ξεχνιόμαστε αύριο για πρώτη φορά ο Στέφανος Τσιτσιπας στο Γουιμπλεντον απέναντι στον Τζον Ισνερ Νο10 θα διεκδικήσει την πρόκριση του στους 8, για πρώτη φορά σε grand slam. Καλή επιτυχία!!!
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.369
Likes
6.854
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
http://www.apotis4stis5.com/epikairotita/33032-wta

Μεγάλη επιτυχια και ευκαιρία για την Ελληνίδα τενίστρια Μαρία Σάκαρη που απόψε θα αγωνιστεί στο τελικό του Σαν Χοσέ
 

NightcoreKing

Member
Μηνύματα
241
Likes
567
Επόμενο Ταξίδι
Άγνωστο_Καλοκαίρι :P
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Ζηλανδια!
Αααααα ρε Σακκαρη ,κριμα ! Δε πειραζει η προσπαθεια της ηταν τρομερη και εφτασε μεχρι τελους ! κ ειναι μολις 23 αν δε κανω λαθος ...παμε για αλλα !
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.168
Μηνύματα
882.716
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom