The Official Offtopic v5

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

makisg

Member
Μηνύματα
4.721
Likes
14.815
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
να κάνω ποδαρικό και να μοιραστώ μαζί σας την χαρά μου.
το τριήμερο που μας πέρασε ήμασταν οικογενειακώς με πολλούς καλούς φίλους και συγγενείς στην Αθήνα για τον γάμο της κόρης μου. η τελετή έγινε το σάββατο στον ναό της Παναγίας της Μυρτιδιώτισσας στον Αλιμο και μετά ακολούθησε δεξίωση στο Beach Bar AMMOS στον Άλιμο.
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.721
Likes
14.815
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Να σας ζήσουν άντε και παππούς .... εε ή είσαι ήδη;; και μη μου πεις ότι πάνε μήνα του μέλιτος Νέα Υόρκη;;
σ'ευχαριστώ πολύ φίλε μου chrisbd, όχι δεν είμαι παπούς αλλά θα ήθελα να γίνω. όχι δεν πάνε Ν.Υ. θα πάνε από την άλλη πλευρά, στον Ινδικό.
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.035
να κάνω ποδαρικό και να μοιραστώ μαζί σας την χαρά μου.
το τριήμερο που μας πέρασε ήμασταν οικογενειακώς με πολλούς καλούς φίλους και συγγενείς στην Αθήνα για τον γάμο της κόρης μου.
Να ζησουν και να ειναι παντα ευτυχισμενοι και εσεις μαζι τους :)....το ταξιδακι θα το κανουν τωρα;
 

Elgrec0

Member
Μηνύματα
95
Likes
112
Ταξίδι-Όνειρο
Στα Μπαρ του Τσινάσκι L.A
Καλημέρα ομάδα!Έχουμε κανέναν μουσικό στην παρέα?Χρειάζομαι βοήθεια με κάτι!
 

vasnorth

Member
Μηνύματα
594
Likes
1.814
να κάνω ποδαρικό και να μοιραστώ μαζί σας την χαρά μου.
το τριήμερο που μας πέρασε ήμασταν οικογενειακώς με πολλούς καλούς φίλους και συγγενείς στην Αθήνα για τον γάμο της κόρης μου.
Να σου ζήσουν Μάκη. Εύχομαι μιά ζωή ευτυχισμένη και οτιδήποτε δύσκολο να το ξεπερνάνε με χαμόγελο και αισιοδοξία.
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.721
Likes
14.815
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Να ζησουν και να ειναι παντα ευτυχισμενοι και εσεις μαζι τους :)....το ταξιδακι θα το κανουν τωρα;
σ'ευχαριστώ πολύ καρφίτσα μου, ναι φεύγουν το φράδυ.
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.721
Likes
14.815
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Να σου ζήσουν Μάκη. Εύχομαι μιά ζωή ευτυχισμένη και οτιδήποτε δύσκολο να το ξεπερνάνε με χαμόγελο και αισιοδοξία.

σ'ευχαριστώ πολύ φίλε μου vasnorth.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.370
Likes
14.271
να κάνω ποδαρικό και να μοιραστώ μαζί σας την χαρά μου.
το τριήμερο που μας πέρασε ήμασταν οικογενειακώς με πολλούς καλούς φίλους και συγγενείς στην Αθήνα για τον γάμο της κόρης μου. η τελετή έγινε το σάββατο στον ναό της Παναγίας της Μυρτιδιώτισσας στον Αλιμο και μετά ακολούθησε δεξίωση στο Beach Bar AMMOS στον Άλιμο.

Εύχομαι τα καλύτερα για τα παιδιά.Να είναι πάντα καλά και τυχερά στην ζωή τους.Μαζί τους και εσείς και να τα καμαρώνετε.
 

alma

Member
Μηνύματα
3.718
Likes
15.051
να κάνω ποδαρικό και να μοιραστώ μαζί σας την χαρά μου.
το τριήμερο που μας πέρασε ήμασταν οικογενειακώς με πολλούς καλούς φίλους και συγγενείς στην Αθήνα για τον γάμο της κόρης μου. η τελετή έγινε το σάββατο στον ναό της Παναγίας της Μυρτιδιώτισσας στον Αλιμο και μετά ακολούθησε δεξίωση στο Beach Bar AMMOS στον Άλιμο.


Να σας ζήσουν κύριε Μάκη. Να είναι πάντα χαρούμενοι και αγαπημένοι εύχομαι.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.166
Μηνύματα
882.738
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom