Καλώς ήρθατε.

Drinker of Wine

New Member
Μηνύματα
4
Likes
16
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Καλησπέρα στην παρέα,
εδώ κι ένα χρόνο μένω Γερμανία...ζώντας πια στην Κ. Ευρώπη μου έχει ανοίξει και η ορεξη για ταξίδια!Ε, βρήκα και το travelstories και έδεσε το γλυκό!
Μπράβο πολύ καλή δουλειά!!!
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.034
Καλως ηρθες στη παρεα μας @Drinker of Wine :)...μπορεις,οπως και αλλοι φιλοι μας που μενουν στο εξωτερικο,να μας γραψεις για τη ζωη σου στη Γερμανια.
ΥΓ.πως επελεξες το ονομα drinker of wine;;)
 
Μηνύματα
32
Likes
173
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα / Ιταλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ροβανιέμι Φινλανδίας
Καλησπέρα και από μένα!
Ο Drinker of Wine με παρέσυρε μιλώντας για ώρες για το νέο οργανωμένο και γεματο πληροφορίες forum που βρήκε οπότε δεν άντεξα στον πειρασμο και να 'μαι!
 

Drinker of Wine

New Member
Μηνύματα
4
Likes
16
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Καλως ηρθες στη παρεα μας @Drinker of Wine :)...μπορεις,οπως και αλλοι φιλοι μας που μενουν στο εξωτερικο,να μας γραψεις για τη ζωη σου στη Γερμανια.
ΥΓ.πως επελεξες το ονομα drinker of wine;;)
Χμμ, πως διάλεξα το όνομα αυτό;
Βασικά έχω σπουδάσει Οινολογία και Τεχνολογία Ποτών στα ΤΕΙ Αθήνας...Η αγάπη μου λοιπόν για το κρασί είναι μεγάλη...έτσι δεν δυσκολεύτηκα και πολύ στο που θα καταλήξω ;)

Υ.Γ. Θα ακολουθήσουν και πληροφορίες για τη ζωή στη Γερμανία!
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.721
Likes
14.811
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
καλώς ορισαν οι καινούριοι μας φίλοι.
 

sourtouko

Member
Μηνύματα
10
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Ικαρία
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα
Στο παρών topic θα μπορούν τα νέα μέλη να λένε ένα γεια στην παρέα μας και τα παλαιότερα να τους καλωσορίζουν.

Φυσικά είστε ευπρόσδεκτοι όλοι να ανοίξετε δικά σας τόπικ και να μας γράψετε δυο λόγια για τον εαυτό σας και τη σχέση που έχετε με τα ταξίδια. :)
Γειά σας και απο μένα!Ονομάζομαι sourtouko (σουρτούκω) που στη χαλκιδικιώτικη διάλεκτο υποδηλώνει τον άνθρωπο που με κάθε ευκαιρία ξεπορτίζει (σουρτουκεύει). Χαίρομαι που είμαι στη παρέα σας και θα εχω την ευκαιρία να μοιράζομαι μαζί σας τις όποιες ταξιδιωτικές μου εμπειρίες αλλά και να λαμβάνω απο εσάς τις πολύτιμες ταξιδιάρικες συμβουλές σας!
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.721
Likes
14.811
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
σουρτουκω καλώς ήρθες στην παρέα μας.
 

Seezo

Member
Μηνύματα
21
Likes
46
Γεια και χαρά σε όλους σας! Είμαι μέλος εδώ και καιρό και έχω διαβάσει πολλές ιστορίες που με βοήθησαν. Θα ήθελα τώρα να ανεβάσω τη δική μου. Πώς μπορώ να το κάνω αυτό;
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.599
Likes
12.420
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Γεια χαρά και σε σένα!
Πας Ταξιδιωτικές Ιστορίες σε εξέλιξη και πατάς Νέο θέμα (δεξιά πάνω ή κάτω). Γράφεις τα κεφάλαια της ιστορίας σου σε διαδοχικά μηνύματα και όταν την ολοκληρώσεις, μας ειδοποιείς (τους moderators).
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.164
Μηνύματα
882.632
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
Τonia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom