Γνώμες για το allabouthotels.com

pkasta

Member
Μηνύματα
34
Likes
27
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Καλησπέρα
Εγώ έκανα ακύρωση χθες, μόλις μου επιστραφούν θα ενημερώσω - θέλει 5 με 7 εργάσιμες
 

pkasta

Member
Μηνύματα
34
Likes
27
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Καλησπέρα
Εγώ έκανα ακύρωση χθες, μόλις μου επιστραφούν θα ενημερώσω - θέλει 5 με 7 εργάσιμες
Ενημέρωση
Τελικά στις 7 εργάσιμες πιστώθηκε η πρώτη δόση απο τις τέσσερις, αφού είχα πληρώσει με τέσσερις άτοκες.
 

Kyriakosm

Member
Μηνύματα
291
Likes
830
Είχα κλείσει ξενοδοχείο απο τον Μάιο για βρυξελλες. Είχα κλείσει για 6 δωμάτια με εκπληκτική ΤΙΜΗ. 50 ευρώ φθηνότερα την ΗΜΕΡΑ απο το booking. Ολα πήγαν τέλεια. Τους ευχαριστω πολυ.
 

vasnorth

Member
Μηνύματα
594
Likes
1.812

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.412
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Καλησπερα σε ολους...Εγω οτι και αν εβαλα να βρω μου λεει
Δεν βρέθηκαν αποτελέσματα σύμφωνα με τα κριτήρια αναζήτησης που δώσατε.
 

vasnorth

Member
Μηνύματα
594
Likes
1.812
Καλησπερα σε ολους...Εγω οτι και αν εβαλα να βρω μου λεει
Δεν βρέθηκαν αποτελέσματα σύμφωνα με τα κριτήρια αναζήτησης που δώσατε.
Αν μπεις στο link του προηγούμενου post από το δικό σου θα δεις την ανακοίνωση της εταιρείας ότι έχει παγώσει τη λειτουργία της, λόγω της δυσμενούς κατάστασης στη χώρα.
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.542
Likes
8.031
Αν μπεις στο link του προηγούμενου post από το δικό σου θα δεις την ανακοίνωση της εταιρείας ότι έχει παγώσει τη λειτουργία της, λόγω της δυσμενούς κατάστασης στη χώρα.
Ναι,ετσι ειναι...αλλα γιατι να μην μπορει καποιος απλως να δει;μπορει να εχω καρτα απο ξενη τραπεζα.Αυτοι το παρακανανε....
 

vasnorth

Member
Μηνύματα
594
Likes
1.812
Ναι,ετσι ειναι...αλλα γιατι να μην μπορει καποιος απλως να δει;μπορει να εχω καρτα απο ξενη τραπεζα.Αυτοι το παρακανανε....
Μήπως συμβαίνει τίποτα άλλο? Μήπως η εταιρεία έχει οικονομικό πρόβλημα και υπάρχει η δικαιολογία της κατάστασης στη χώρα? Γιατί στο site τους διάβασα ότι μπορούσες να πληρώσεις και απευθείας στην Τράπεζα χωρίς τη χρήση κάρτας.
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.542
Likes
8.031
Μήπως συμβαίνει τίποτα άλλο? Μήπως η εταιρεία έχει οικονομικό πρόβλημα και υπάρχει η δικαιολογία της κατάστασης στη χώρα? Γιατί στο site τους διάβασα ότι μπορούσες να πληρώσεις και απευθείας στην Τράπεζα χωρίς τη χρήση κάρτας.
Μαλλον εχει προβλημα...μπηκα στη σελιδα τους στο fb και την τελευταια αναρτηση την ειχαν κανει 26 Ιουνιου.Ειδα οτι ανεβαζαν μια φωτογραφια σχεδον καθε ημερα.Σταματησαν την ημερα που επιβληθηκαν τα capital control και προκυρηχθηκε το δημοψηφισμα....
Μαλλον,τους καταπιε η μαυρη τρυπα...ελληνικη εταιρια ειναι,ε;;
 

giorgosn_s

Member
Μηνύματα
32
Likes
23
Είδα όλα αυτά που γράψατε την προηγούμενη εβδομάδα για το allabouthotels και θορυβήθηκα γιατί έχω μπροστά 3 κρατήσεις μαζί τους.

Τους πήρα τηλέφωνο λοιπόν και απάντησαν κανονικά και μου εξήγησαν πως είναι όλα εντάξει με τις κρατήσεις μου και πως σύντομα θα ανοίξει πάλι και το site, και πως δουλεύουν ένα σύστημα που θα λαμβάνουν τις πληρωμές μας από το site όπως πάντα με κάρτα αλλά να μπορούν να πληρώνουν τα ξενοδοχεία του εξωτερικού. Η μαμά εταιρεία τους είναι Λονδίνο μου είπαν και καθησυχάστηκα ελαφρώς αλλά σήμερα μπήκα και είναι ανοιχτό κανονικά.
 

vasnorth

Member
Μηνύματα
594
Likes
1.812
Είδα όλα αυτά που γράψατε την προηγούμενη εβδομάδα για το allabouthotels και θορυβήθηκα γιατί έχω μπροστά 3 κρατήσεις μαζί τους.

Τους πήρα τηλέφωνο λοιπόν και απάντησαν κανονικά και μου εξήγησαν πως είναι όλα εντάξει με τις κρατήσεις μου και πως σύντομα θα ανοίξει πάλι και το site, και πως δουλεύουν ένα σύστημα που θα λαμβάνουν τις πληρωμές μας από το site όπως πάντα με κάρτα αλλά να μπορούν να πληρώνουν τα ξενοδοχεία του εξωτερικού. Η μαμά εταιρεία τους είναι Λονδίνο μου είπαν και καθησυχάστηκα ελαφρώς αλλά σήμερα μπήκα και είναι ανοιχτό κανονικά.
Ευχαριστούμε για την ενημέρωση. Πολύ ευχάριστο που λειτουργεί ξανά και ίσως είναι σημάδι ότι σιγά σιγά ομαλοποιείται η αγορά.
Πάντως όταν είχαν βγάλει την ανακοίνωση για πάγωμα της λειτουργίας του site, συγχρόνως ανέφεραν ότι οι κρατήσεις που ήδη είχαν γίνει σε προηγούμενο χρόνο (όπως η δική σου περίπτωση) δεν θα επηρεαστούν και θα εκτελεστούν κανονικά. Αυτό δείχνει επαγγελματισμό.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.579
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom