Live φωτογραφίες από Αυστραλία

Masbass

Member
Μηνύματα
113
Likes
184
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία
Ταξίδι-Όνειρο
Μαδαγασκάρη
κάτι που είπες πιο πριν οτι απαγορεύεται να τραβάς φωτογραφίες σταθμούς τραίνων, κι επειδη σε ενάμισυ μήνα έρχομαι Σύδνευ + Μελβούρνη για 2 εβδομάδες και το τελευταίο που θέλω να μου συμβεί είναι είτε σύλληψη είτε κατάσχεση των φωτογραφιών μου, τι δεν επιτρέπεται να φωτογραφίζουμε; Υπάρχει κάποιος κατάλογος κάπου; Πχ στρατόπεδα, στρατιωτικά οχήματα και πλοία οκ κατανοητό και αναμενόμενο αλλά σταθμοί τραίνων;;;
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ιδέαν δεν έχω, τι να σου πω. Εγώ δεν το ήξερα. Σφύρα όταν κατέβεις να πιούμε καφέ.
 

Masbass

Member
Μηνύματα
113
Likes
184
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία
Ταξίδι-Όνειρο
Μαδαγασκάρη
ok, θα οπλιστώ με το πιο ηλίθιο ύφος τουρίστα κι ότι γίνει έγινε. Μελβούρνη θα μαι 24 με 29 Σεπτεμβρίου (εκτός απροόπτου και συναλλάγματος έχοντος). Άντε να δούμε γιατί AU είναι ταξίδι ονειρεμένο και κοντεύει να μας γίνει εφιάλτης πια.
 

misha19

Member
Μηνύματα
359
Likes
1.274
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία-Θεσσαλονίκη
Ταξίδι-Όνειρο
Round the world
Δεν βλέπω κολυμβητές ...δεν ειναι ακτή για κολύμπι;
Καλα να περνάς φίλε μου πέρσι τέτοιο καιρό είμουνα και εγώ εκεί , ξυπνάνε οι μνήμες....
Με τέτοια κύματα που έχει δεν το λες και για κολύμπι χαχαχχα εγώ θυμάμαι προσπαθούσα απλά να μην πνιγώ!!
Υπάρχουν συγκεκριμένα σημεία που μπορείς να κολυμπήσεις όπου έχει ναυαγοσώστες η παραλία είναι ατελείωτη
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ναι κολυμπάνε αλλά σε συγκεκριμένα σημεία και επίσης την ώρα που πήγαμε ήταν αργά λίγο πριν νυχτωσει.

Ξαναπηγαμε σήμερα και εγώ κολυμπησα χωρίς κανένα πρόβλημα, εξάλλου μου αρέσει η θάλασσα με κύματα. :)
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.035
Δεν βλεπω ξαπλωστρες και ομπρελιτσες!!τι σοι παραλια ειναι αυτη...δεν παιρνουν παραδειγματα απο μας!......Καλημερα και να προσεχετε τους καρχαριες :icon_lol: !!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.267
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom