Χανιά ή Ηράκλειο

soudianos

Member
Μηνύματα
3.695
Likes
6.289
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βερακρούζ
Πάντως πολύ ευχαρίστως αναλαμβάνω να πάω όποιον επιθυμεί μια ημερήσια βολτούλα στα χωριά της Mrs μου στο Μυλοπόταμο. Αγνά χωριά όπου σπάνια περνά απ εκεί ο τουρίστας. Μετά απ αυτό δεν θα θέλει να ξαναπάει...
Κορίτσια το σπουδαιότερο δεν υπολογίσατε στην εκλογή πόλης: Αχρείαστο να είναι. Όμως όλη η Κρήτη σε περίπτωση σοβαρού προβλήματος υγείας κάποιες φορές κι όχι μόνο σοβαρού, έρχεται στο ΠΑΓΝΗρακλείου
 

Maria.t.

Member
Μηνύματα
7
Likes
0
Απο προσφατο ταξιδακι στη Κρητη, φιλη που μενει τρια χρονια εκει λογω δουλειας με τα δυο πρωτα στο ηρακλειο κ το τελευταιο στα χανια θεωρει το ηρακλειο καλυτερο για χειμωνα λογω επιλογων. Στα χανια το καλοκαιρι αξιζει αλλα το χειμωνα οι επιλογες ελαχιστες ειδικα για νυχτερινη ζωη. Και αυτα μου τα ειπε ατομο που εζησε κ τα δυο μερη. Τον παραδοσιακο τροπο ζωης αν ψαξεις θα δικτυωθεις παντου, δε σημαινει οτι πρεπει να πας πχ σε χωρια για να το ζησεις.
Η εικονα μιλαει απο μονη της λοιπον..με εχετε βοηθησει ολοι στο φουλ..ειδικα για εμενα που ουτε για διακοπες εχω ερθει εκει..σ ευχαριστω παρα πολυ..μου ξεκαθαρισες πολλα με βαση τα δεδομενα που ψαχνω κ εγω!!!το μονο που μενει λοιπον ειναι οι ετοιμασιες!:xalara:

Πάντως πολύ ευχαρίστως αναλαμβάνω να πάω όποιον επιθυμεί μια ημερήσια βολτούλα στα χωριά της Mrs μου στο Μυλοπόταμο. Αγνά χωριά όπου σπάνια περνά απ εκεί ο τουρίστας. Μετά απ αυτό δεν θα θέλει να ξαναπάει...
Κορίτσια το σπουδαιότερο δεν υπολογίσατε στην εκλογή πόλης: Αχρείαστο να είναι. Όμως όλη η Κρήτη σε περίπτωση σοβαρού προβλήματος υγείας κάποιες φορές κι όχι μόνο σοβαρού, έρχεται στο ΠΑΓΝΗρακλείου
Αυτη η ημερησια βολτουλα μου εκατσε παρα πολυ ομορφα..και εγω αυτο πιστευω ολη η ομορφια βρισκεται στα χωρια που ουτε καν τα γνωριζουν πολυ..ελπιζω ο οι μηνες να μην περασουν σα νερο και να προλαβω να γευτω και εγω τα παραδεισενια σας χωρια!
 
Last edited by a moderator:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.783
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom