Συνταξιδιώτες

Giovan

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Καλημέρα σε όλους σας! Και όμως υπάρχει ανάλογο ελληνικό site....λέγεται travelhut.gr

Καλησπέρα σε όλους σας,
μόλις έκανα εγγραφή στη σελίδα σας. Ψάχνω κάποια ελληνική σελίδα που να διαθέτει μηχανή για την εύρεση παρέας για ταξίδια ή forum που να διαθέτει αυτή τη πληροφορία συγκεντρωμένη. Αν γνωρίζατε κάποια, θα εκτιμούσα την απάντησή σας

Σας ευχαριστώ
johnny γειά σου...υπάρχει αυτό που αναζητάς....πήγαινε στην σελίδα travelhut.gr
 
Last edited by a moderator:

johnnyx3

New Member
Μηνύματα
2
Likes
1
Αγαπητέ/ή Giovan,
δεν ξέρω αν προχώρησες σε εγγραφή, αλλά αν υποθέσουμε οτι η σελίδα αυτή λειτουργεί κανονικά, είναι σκέτη σπαζοκεφαλιά. Προσωπικά, όσο κι αν το έψαξα, δε μπόρεσα να κάνω ή να βρω απολύτως τίποτα
 

Giovan

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
:)

Αγαπητέ/ή Giovan,
δεν ξέρω αν προχώρησες σε εγγραφή, αλλά αν υποθέσουμε οτι η σελίδα αυτή λειτουργεί κανονικά, είναι σκέτη σπαζοκεφαλιά. Προσωπικά, όσο κι αν το έψαξα, δε μπόρεσα να κάνω ή να βρω απολύτως τίποτα
Καλησπέρα,
λειτουργεί, την έχω χρησιμοποιήσει, εχει οδηγίες με βίντεο για τα καινούργια μέλη...
Μια εγγραφή χρειάζεται όπως και σε όλα τα κοινωνικά sites. Κάθε αρχή κ δύσκολη....προσπάθησε το, αξίζει.
Καλό απόγευμα...

ααα και έιμαι αγαπητΗ!
 
Last edited by a moderator:

Marlen123

Member
Μηνύματα
107
Likes
175
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Ζηλανδία
Γεια σου και καλώς ήρθες. Δε γνωρίζω κάποια τέτοια σελίδα, αλλά είμαι έτοιμος να φτιάξω μία εγώ - πολύ ζήτηση βλέπω για κάτι τέτοιο.
Φτιάξ'την, φτάξ'την, θα έχει μεγάλη επιτυχία!!!
 
Μηνύματα
26
Likes
79
Ονειρεμένο Ταξίδι
ταιλανδη,ινδια,περου...
καλησπερα παιδια...ετοιμαζομαι για ταξιδι στο μαροκο αρχες μαιου του 2016 για 12-14 μερες.απο οτι βλεπω κανεις απο την παρεα μου δεν θα με ακολουθησει οποτε και ειπα να ρωτησω εδω αν το ψηνει κανεις.οποιος ενδιαφερετε ας με ενοιμερωσει... :)
 

Achilles

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Γεια σας!! Είμαι νέο μέλος και ξεκινάω αυτή την συζήτηση γιατί ψάχνω συνταξιδιώτες όπως φανερώνει και ο τίτλος. Τα τελευταία χρόνια περίμενα πως και πως να τελειώσω το σχολείο για να μπορέσω να ακολουθήσω τον τρόπο ζωής που μου ταιριάζει- λατρεύω τα ταξίδια. Τον Οκτώβριο του '14 έγινα 18 και δυο μήνες αργότερα πραγματοποίησα το πρώτο μου ταξίδι στην Αγγλία και από τότε σχεδιάζω να επισκεφτώ άλλους τόσους προορισμούς αλλά το μοναδικό μου πρόβλημα είναι οτι δεν με ακολουθούν οι φίλοι μου. Μου 'ρθε λοιπόν η ιδέα, να αναζητήσω άτομα με τα οποία μοιραζόμαστε αυτό το κοινό πάθος, να γνωριστούμε και να ταξιδέψουμε μαζί. Στα άμεσα σχέδια μου είναι να ταξιδέψω στην Αίγυπτο, Περού,Ολλανδία και το μεγαλύτερο μου όνειρο είναι να πάω Ινδία, Ταϊλάνδη κ γενικά να γυρίσω την Ασία. Φυσικά, ενδιαφέρομαι να επισκεφτώ και πιο εμπορικούς και γνωστούς προορισμούς όποτε οποίος ταυτίζεται , θα χαρώ πολυ να επικοινωνήσει μαζί μου!!
Ψαχνω κ εγω συνταξιδιώτη για ταυλανδη το Νοεμριο η Δεκέμβριο του 2015.Ξερεις πως θα βρω;
 
Μηνύματα
26
Likes
79
Ονειρεμένο Ταξίδι
ταιλανδη,ινδια,περου...
achilles ειχα στα σχεδια μου για του χρονου ταιλανδη τετοια περιοδο.απο 25 νοεμβριου για 22 μερες.εχουμε πολυ το ξερω μεχρι τοτε...αλλα αν δεν πας φετος το συζηταμε για του χρονου...
 
Μηνύματα
5
Likes
6
Ονειρεμένο Ταξίδι
Τόκυο
Καλησπέρα σας! Εγώ για Ιαπωνία θα ήθελα πολύ να πάω αλλά σχεδιάζω στο μακρύ μέλλον (πρώτα οΘεός να μας έχει καλά) το 2020 στην Ολυμπιάδα με εισιτήριο έναρξης και μετά επίσκεψη σε αξιοθέατα της πολής και εκτός πόλης ( Κιότο κτλ)
Προλαβαίνετε ως τότε να έχετε χρήματα για το ταξίδι :)
 

Achilles

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
achilles ειχα στα σχεδια μου για του χρονου ταιλανδη τετοια περιοδο.απο 25 νοεμβριου για 22 μερες.εχουμε πολυ το ξερω μεχρι τοτε...αλλα αν δεν πας φετος το συζηταμε για του χρονου...
Για φετος ψαχνω τον Νοέμβριο...του χρονου ποιος ξερει ισως ξαναπάω.
 

travelasyoucan

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
καλησπερα σε ολους! ειμαι 23 ετων και ψαχνω συνταξιδευτη ,οχι μεγαλο μπατζετ,θα μενουμε σε οικοκοινοτητες η θα μας εξυπηρετει το κοουτσσερφινγκ .για οσο καιρο βγει ... σιγουρα πανω απο μηνα!
 
Last edited:

silversurfer

Moderator
Μηνύματα
2.322
Likes
3.452
Επόμενο Ταξίδι
Σικελία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γύρος Του Κόσμου
Καλως ορισες travelasyoucan

Μπορείς να ριξεις μια ματιά σε παλιότερα θέματα με ατομα που ενδιαφέρονται για συνταξιδιώτες

πχ http://www.travelstories.gr/community/threads/Συνταξιδιώτες.52332/

Κατα τα άλλα ετσι γενικά και αόριστα που το θέτεις, δεν νομίζω να βρεις ανταπόκριση
Πες πχ που θες να πας, τι να κανεις , γιατι ... κτλ
 

travelasyoucan

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Καλως ορισες travelasyoucan

Μπορείς να ριξεις μια ματιά σε παλιότερα θέματα με ατομα που ενδιαφέρονται για συνταξιδιώτες

πχ http://www.travelstories.gr/community/threads/Συνταξιδιώτες.52332/

Κατα τα άλλα ετσι γενικά και αόριστα που το θέτεις, δεν νομίζω να βρεις ανταπόκριση
Πες πχ που θες να πας, τι να κανεις , γιατι ... κτλ
δεν μλαω συγκεκριμενα γιατι δε με νοιαζει! θελω να ταξιδεψω ,θα ηθελα να ξεκινησω απο εναν ευρωπαικο προορισμο και οπου βγαλει!ακουω προτασεις! το ερωτημα μου ειναι αν ψαχνει κ καποιος αλλος οπως εγω συνταξιδευτη,ο προορισμος ειναι δευτερευον για μενα.!

Καλησπέρα σε όλους σας,
μόλις έκανα εγγραφή στη σελίδα σας. Ψάχνω κάποια ελληνική σελίδα που να διαθέτει μηχανή για την εύρεση παρέας για ταξίδια ή forum που να διαθέτει αυτή τη πληροφορία συγκεντρωμένη. Αν γνωρίζατε κάποια, θα εκτιμούσα την απάντησή σας

Σας ευχαριστώ
εγω ψαχνωωωωωω συνταξιδευτεες!!!!!
 
Last edited by a moderator:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.688
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom