Ryanair Ερωτήσεις για Ryanair v.2

chris7

Member
Μηνύματα
3.085
Likes
23.672
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καναδάς
Σας ευχαριστω πολυ!! Να ρωτησω και κατι αλλο .... στη βαλιτσα δεν υπαρχει οριο στα ml των υγρων?
Στη βαλίτσα που παραδίδεις, όχι δεν υπάρχει.
 

doragk

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Ευχαριστω πολυ :clap::lol:

Συγνωμη να ρωτησω κ κατι αλλο...αν η τσαντα χεριου αντι για 20 εκατοστα ειναι 25 πειραζει? Δηλαδη θα τη μετρησουν?
 
Last edited by a moderator:

Maria Mavr

Member
Μηνύματα
87
Likes
50
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ
Αν σου πουν να τη βάλεις στο ειδικό κουτί και δεν χωράει θα έχεις θέμα. Η δική μου ήταν 22 και δεν έμπαινε καν γιατί ήταν βαλίτσα πλαστική. Αν η δική σου είναι τσάντα και την πατικώσεις λίγο ίσως χωρέσει, αλλά το ρισκάρεις?
 
D

Delmem24296

Guest
Καλημέρα σε όλους!
Πρόσφατα έκλεισα δύο εισιτήρια μετ'επιστροφής για Παρίσι αλλά δυστυχώς δε θα μπορέσω να πάω και ήθελα να μάθω αν γνωρίζει κάποιος πόσο κοστίζει η αλλαγή ονόματος με τη συγκεκριμένη εταιρία.
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.712
Likes
14.779
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία,Λουμπλιάνα,Μπλέντ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Φίτζι
στο σαιτ της εταιρείας μπορείς να δεις πόσο θα σου κοστίσει.
 

Estet

Member
Μηνύματα
234
Likes
111
Επόμενο Ταξίδι
Λυών
Ονειρεμένο Ταξίδι
Τόκιο
Καλημέρα σε όλους!
Πρόσφατα έκλεισα δύο εισιτήρια μετ'επιστροφής για Παρίσι αλλά δυστυχώς δε θα μπορέσω να πάω και ήθελα να μάθω αν γνωρίζει κάποιος πόσο κοστίζει η αλλαγή ονόματος με τη συγκεκριμένη εταιρία.
Στην ιστοσελίδα τους αναγράφει πως το τέλος αλλαγής ονόματος είναι 110€ ανά επιβάτη αν τα προμηθεύτηκες ηλεκτρονικά.
 

mikaelpap

Member
Μηνύματα
44
Likes
27
Επόμενο Ταξίδι
ΒΑΡΚΕΛΏΝΗ
Ονειρεμένο Ταξίδι
κινα
εχω κανει κρατηση για Ρώμη με RYANAIR
ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ (SKG)Θεσσαλονίκη

ΑΦΙΞΗ (CIA)Ρώμη (Τσιαμπίνο)

Sat 19 Sep 2015 17:50

Sat 19 Sep 2015 18:40 και
ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ (CIA)
Ρώμη (Τσιαμπίνο) ΑΦΙΞΗ (PIK)
Γλασκώβη (Πρέστβικ)

Sat 19 Sep 2015
21:30 ώρες Sat 19 Sep 2015
23:40 ώρες .
ξέρει καποιος αν οι βαλιτσες μεταφερονται αυτόματα ή πρέπει να τις παραλάβω και να ξανακάνω παράδωση μόνος μου?
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
ξέρει καποιος αν οι βαλιτσες μεταφερονται αυτόματα ή πρέπει να τις παραλάβω και να ξανακάνω παράδωση μόνος μου?
Οι βαλίτσες δεν πηγαίνουν απευθείας στον τελικό σου προορισμό. Τις παραλαμβάνεις σε κάθε αεροδρόμιο που προσγειώνεσαι και τις παραδίδεις εκ νέου. Επίσης για κάθε πτήση πρέπει να κάνεις ξεχωριστά τσεκ-ιν.
 

vasnorth

Member
Μηνύματα
594
Likes
1.812
ξέρει καποιος αν οι βαλιτσες μεταφερονται αυτόματα ή πρέπει να τις παραλάβω και να ξανακάνω παράδωση μόνος μου?
Θα πρέπει να τις παραλάβεις στη Ρώμη και να τις παραδώσεις ξανά στο γκισέ για την επόμενη πτήση σου.
Η Ryanair δεν υποστηρίζει την μεταφορά transit σε τελικό προορισμό αλλά από ''σημείο σε σημείο''.
http://www.ryanair.com/gr/terms-and-conditions/article17/

edit: απάντήσαμε συγχρόνως με την @emouli
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.688
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom