Συντήρηση της gallery

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.726
Επόμενο Ταξίδι
?
Eυχαριστούμε. Επιτέλους:)

Πάντως ήταν πιο ωραίο που μπαίνοντας στα άλμπουμ μας, είχαμε και μια κεντρική φωτογραφία προφιλ τύπου facebook. Μπορεί να επανέλθει?

Επίσης πως μπορώ να επιλέγω μια φωτό για να την κάνω εξώφυλλο του άλμπουμ όπως πρίν? Δεν μπόρεσα να το βρω.Ελπίζω να υπάρχει αυτή η επιλογή.

Και κάτι ασήμαντο που γινόταν και πριν.Γιατί μετά τις 1000 προβολές σταματάει η ακριβή αρίθμηση?Δηλαδή γράφει 1Κ, 2Κ κτλ. Λεπτομέρεια αλλά αν μπορεί να αλλάξει καλά θα ήταν.

Εdit: Εντάξει το βρήκα πως γίνεται:)
 
Last edited:

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.726
Επόμενο Ταξίδι
?
Mε όλη την ψυχραιμία που διαθέτω γιατί πραγματικά το ψάχνω εδώ και ώρα, πως σβήνουμε ένα ολόκληρο άλμπουμ ή φωτογραφίες από άλμπουμ???

Στο edit για ποιό λόγο δεν υπάρχει και ένα delete?
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Χμμμ, για άσε να το δω, μπορεί να είναι θέμα permissions (όπως δε μπορείς πχ να διαγράψεις ένα μήνυμά σου)
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Υπάρχει ένα πρόβλημα και δεν εμφανίζονται τα περισσότερα thumbnails των φωτογραφιών στη γκάλερυ. Έχω ξεκινήσει ένα rebuild για να διορθωθεί αυτό, και λογικά θα πρέπει να είναι ΟΚ μέχρι αύριο.
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.726
Επόμενο Ταξίδι
?
Υπάρχει ένα πρόβλημα και δεν εμφανίζονται τα περισσότερα thumbnails των φωτογραφιών στη γκάλερυ. Έχω ξεκινήσει ένα rebuild για να διορθωθεί αυτό, και λογικά θα πρέπει να είναι ΟΚ μέχρι αύριο.
Μήπως θα μπορούσε να προστεθεί και η επιλογή delete που δεν υπάρχει?Γιατί ούτε φωτογραφίες ούτε άλμπουμ μπορούν να διαγραφούν.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Έλα ναι, καλά που μου το θύμισες. Για δες τώρα, θα πρέπει να μπορείς να διαγράψεις φωτογραφίες και άλμπουμ.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.723
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom