Τσεχική Δημοκρατία Πράγα απορίες...

μαρια χρον

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Γεια σας! Θελω να παω πραγα τον ιανουαριο και ψαχνω για ξενοδοχειο.απ' οτι εχω καταλαβει η περιοχη 01 ειναι κεντρο σωστα; και αν ξερει κανεις τι αξιζει να επισκεφτεις εκει;
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα

magdleon

Member
Μηνύματα
17
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Ρωμη, Ιταλια
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Λατινική Αμερική
Καλησπερα. Θα ηθελα να μαθω αν υπαρχει καποια αεροπορικη εταιρια που πεταει απευθειας απο θεσσαλονικη για Πραγα. Ευχαριστω εκ των προτερων.
 
Μηνύματα
1.990
Likes
6.322
Απ' όσο ξέρω, όχι, αγαπητή φίλη.. Εκτός αν αυτή την περίοδο υπάρχουν απευθείας πτήσεις charter, και καταφέρεις να κλείσεις κάτι. Αλλιώς, η Chech airlines δεν έχει από Θεσσαλονίκη...Αν κάποιος ξέρει κάτι παραπάνω, ας βοηθήσει. Μπορείς επίσης απλά να καλέσεις στο αεροδρόμιο Μακεδονία και να ρωτήσεις :)
 

tsolias1979

Member
Μηνύματα
419
Likes
189
Επόμενο Ταξίδι
Φιλανδία-Εσθονια-Πολωνια
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ-ΠΕΚΙΝΟ
Έχει 2 φορές την εβδομάδα αν δεν κάνω λάθος.Κυριακή και πέμπτη με smartwings.
 

antonis xenos

Member
Μηνύματα
91
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
WHO KNOWS :)
Ταξίδι-Όνειρο
ORLANDO AMERICA
παιδιά μια ερώτηση θα παω με ην κοπέλα μ πραγα τα Χριστούγεννα και θα θέλαμε να πάμε σε κάνα ωραίο λούνα παρκ ξέρετε αν εχει τίποτα??? γιατι δεν βρήκα κατι.

παιδια καποιοσ??
 
Last edited by a moderator:
Μηνύματα
1.990
Likes
6.322
Προσπαθώ να βρω κάτι να σε βοηθήσω, αλλά... Πάτε και Χριστούγεννα, που σημαίνει κρύο και ίσως χιόνι, δεν ξέρω κατά πόσο θα λειτουργεί αν υπάρχει κάτι
 

Kallye

Member
Μηνύματα
7
Likes
4
Γεια σας....
Προκειται να ταξιδεψω Πραγα μια εβδομαδα πριν τα χριστουγεννα και λεω να κανουμε μια εκδρομουλα στο καρλοβυ βαρυ...Ποσες ωρες πιστευετε ειναι αρκετες για να δουμε το μερος? Σκεφτομαστε να αφιερωσουμε κ 2 ωρες για σπα σε κανενα ξενοδοχειο..αν καποιος ξερει ας προτεινει!!! Οποιος πιστευει οτι καποιο αλλο μερος αξιζει περισσοτερο ας το αναφερει παρακαλω!!

Thanks!!
 

ulini

Member
Μηνύματα
57
Likes
20
Γεια σας....
Προκειται να ταξιδεψω Πραγα μια εβδομαδα πριν τα χριστουγεννα και λεω να κανουμε μια εκδρομουλα στο καρλοβυ βαρυ...Ποσες ωρες πιστευετε ειναι αρκετες για να δουμε το μερος? Σκεφτομαστε να αφιερωσουμε κ 2 ωρες για σπα σε κανενα ξενοδοχειο..αν καποιος ξερει ας προτεινει!!! Οποιος πιστευει οτι καποιο αλλο μερος αξιζει περισσοτερο ας το αναφερει παρακαλω!!

Thanks!!
Αν ψάξεις στο forum θα βρεις πολλές ιστορίες και πληροφορίες. Στο Κάρλοβυ Βάρυ (Karlovy Vary) έχω πάει 2 φορές και νομίζω ότι 1:30-2 ώρε είναι αρκετές (για να το περπατήσεις ). Δυστυχώς για σπα δεν ξέρω να σου πω αλλά στο ξενοδοχείο Pupp είναι πολύ ωραία για καφέ. Διαβάζοντας θα δεις ότι πολλοί προτείνουν τον Τσέσκυ Κρούμλοβ (Cesky Krumlov) σαν καλύτερη επιλογή .
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.726
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom