Πρόβλημα στο site

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Πέρα απ' αυτό βέβαια...υπάρχουν και ιστορίες που τις έχουμε ανολοκλήρωτες επειδή δεν προλάβαμε να τις γράψουμε!

Γιατί να συμβαίνει αυτό άραγε; Μήπως υποσυνείδητα θέλουμε να νιώθουμε την ιστορία μας σε εξέλιξη και αρνείται ο άλλος μας εαυτός να μας βρει τον απαραίτητο χρόνο και την συγκέντρωση; :lol::lol::lol:

(Από την μεριά μου πάντως...σόρυ που δεν πρόλαβα να την ολοκληρώσω ακόμη...αλλά όλα στραβά μου πάνε από τότε που επέστρεψα)
 

panius

Member
Μηνύματα
664
Likes
2.720
Ρε παιδιά, μόνο σε μένα το site σέρνεται; Κάνει ώρα να φορτώσει τις σελίδες, οι μπάρες δεν ανταποκρίνονται άμεσα, κάνεις κλικ στα λινκ και μοιάζει να θέλει τουλάχιστον 5 δευτερόλεπτα για να "πάει" η εντολή και στο μεταξύ εγώ αναρωτιέμαι μήπως και δεν πάτησα το ποντίκι σωστά και ξαναπατάω πάλι μέχρι που στο τέλος εκνευρίζομαι και το κλείνω... γενικά μου δίνει αίσθηση ιστοσελίδας του 1997 σε ότι αφορά την ταχύτητα. Μόνο σε μένα συμβαίνει;
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Είχα παρατηρήσει κι'εγώ καθυστερήσεις την προηγούμενη βδομάδα - νομίζω ότι εδώ και 1-2 μέρες το πράγμα έχει βελτιωθεί;
 

panius

Member
Μηνύματα
664
Likes
2.720
Τόσο σε chrome, όσο και σε Opera είναι αργό! Δεν ξέρω, μπορεί να είναι μόνο σε 'μένα γιατί σίγουρα θα είχε αναφερθεί και από άλλους. Είναι εκνευριστικότατο πάντως!!!
 

villi

Member
Μηνύματα
1.088
Likes
2.789
Αντιμετωπιζω πρόβλημα στο ανέβασμα φωτογραφιών σήμερα.Για την ακρίβεια δεν ανταποκρίνεται η μπάρα "επιλογή αρχείου".Το τσέκαρα μηπως είναι πρόβλημα του ταμπλετ που χρησιμοποιώ αλλά δεν εντόπισα καποιο Θέμα.Έχετε εντοπίσει κάτι στο site;
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Δε βλέπω κάποιο πρόβλημα, λειτουργεί κανονικά. Δοκίμασες από κάποιον άλλο υπολογιστή ή browser?
 

villi

Member
Μηνύματα
1.088
Likes
2.789
Θα δοκιμάσω από τον υπολογιστή.Ίσως είναι πρόβλημα της συσκευής λοιπόν.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Κάνε ένα refresh, δε βλέπω κάποιο πρόβλημα εγώ.
 

alma

Member
Μηνύματα
3.717
Likes
15.013
Δεν ξέρω αν το γράφω στο σωστό μέρος @Defkalion , αλλά όποτε μπαίνω με Mozilla με πετάει έξω, ενώ δεν μου συμβαίνει το ίδιο με άλλα site...Αυτό γίνεται εδώ και καιρό και σήμερα έγινε ήδη 2-3 φορές....
 

greco

Member
Μηνύματα
1.144
Likes
3.315
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γυρος Τουρκιας
Και μενα ακριβως το ιδιο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.678
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom