"Νέα εποχή για Ιράν"

fotast

Member
Μηνύματα
9.370
Likes
14.271
Περίπου το ίδιο που συμβαίνει και στην Κούβα.
΄Όπως όλα υπάρχουν δύο πλευρές.΄Ισως χειρότερα(πάει το αυθεντικό και απλό) για τους επισκέπτες και ίσως καλύτερα για τους ντόπιους(περισσότερες ατομικές ελευθερίες,μεγαλύτερο εισόδημα κτλ).
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.698
Likes
6.299
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Δε νομίζω να φύγει το αυθεντικό τόσο εύκολα από το Ιράν γιατί έχουν και τους Ιμάμηδες. Αυτό που μας ενδιαφέρει είναι το φτηνό που βρίσκομαι εκεί . ήδη υπάρχει τάση ανόδου τιμών απ ότι διαβάσω σε κάποια φόρουμ πριν ακόμα από τη "Συμφωνία".
 

STAV

Member
Μηνύματα
235
Likes
907
Επόμενο Ταξίδι
ΜΟΓΓΟΛΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Δ.ΑΦΡΙΚΗ
μη μας τρομάζετε. Φεύγουμε αύριο βράδυ. Άρα νεώτερα στην επιστροφή
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.884
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Καλό ταξίδι Σταύρο και θα περάσετε σίγουρα καλά!
 

STAV

Member
Μηνύματα
235
Likes
907
Επόμενο Ταξίδι
ΜΟΓΓΟΛΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Δ.ΑΦΡΙΚΗ
soudianos , dimosf ευχαριστώ, πάω χύμα χωρίς πρακτορείο και ξενοδοχεία.
Μόνο επαφή με έναν ντόπιο έχω που και αυτός μου είπε ότι μετά τη συμφωνία ανεβαίνουν όλα!!! Να φορέσω μπούργκα μήπως πετύχω καλύτερες τιμές;;;;
Τα έχει γράψει αναλυτικά η fenia για το ιραν
καλά μας ταξίδια
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.698
Likes
6.299
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
soudianos , dimosf ευχαριστώ, πάω χύμα χωρίς πρακτορείο και ξενοδοχεία.
Μόνο επαφή με έναν ντόπιο έχω που και αυτός μου είπε ότι μετά τη συμφωνία ανεβαίνουν όλα!!! Να φορέσω μπούργκα μήπως πετύχω καλύτερες τιμές;;;;
Τα έχει γράψει αναλυτικά η fenia για το ιραν
καλά μας ταξίδια
Οι εντυπώσεις σου θα μου είναι χρήσιμες γιατί ακόμα δεν κατέληξα μόνος ή με πρακτορείο από Ιράν. μη με ξεχάσεις έχω ακόμα 3 μήνες!!!
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.698
Likes
6.299
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
http://www.protothema.gr/world/arti...ermokrasias-sto-iran-me-678-vathmous-kelsiou/

Η Σιράζ κοντά είναι. Κουράγιο Στάυρο. Είχα πάει Bandar Abas λιμάνι στον Κόλπο επί Σάχη. Το πιο ζεστό μέρος του πλανήτη, μπόλικη εμπειρία, και μιά φορά στη Βασόρα και 2 στο Κουβέιτ. Και με πλοία χωρίς air condition, μόνο με ανεμιστήρα να κοιμάσαι από κάτω του και να είσαι πιασμένος το πρωί
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.698
Likes
6.299
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
"gandom beryan" (shahdad desert) sto Ιράν. το πιο ζεστό μέρος στον κόσμο με πάνω από 75 C !
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
Τέλη Φλεβάρη η προσφορά της εντζίαν είναι πολύ καλή, είναι καλή εποχή? φτάνουν 10 μέρες για μια γεύση? οι ώρες είναι άσχημες αλλά σκέφτομαι ότι σίγουρα θα υπάρχει κάποια πρόταση άμα ψάξω, ας πουν κάτι οι μυημένοι για να το κλείσω πριν αυξηθεί, Hydronetta?
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.782
Likes
18.174
Τέλη Φλεβάρη η προσφορά της εντζίαν είναι πολύ καλή, είναι καλή εποχή? φτάνουν 10 μέρες για μια γεύση? οι ώρες είναι άσχημες αλλά σκέφτομαι ότι σίγουρα θα υπάρχει κάποια πρόταση άμα ψάξω, ας πουν κάτι οι μυημένοι για να το κλείσω πριν αυξηθεί, Hydronetta?
Πήγα τέλη Νοέμβρη-αρχές Δεκέμβρη και ήταν θαυμάσιος ο καιρός. Οι 10 μέρες φτάνουν για μια πολύ καλή γεύση. Πηγαίντε Ιράν και γρήγορα, είναι καταπληκτικός προορισμός και αυθεντικότατος...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.166
Μηνύματα
882.737
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom